Jagiellonia Białystok 0 - 2 Śląsk Wrocław

Jagiellonia Białystok

0

Śląsk Wrocław

2

• Śląsk po raz pierwszy w tym sezonie wywozi 3 punkty z Białegostoku. Gospodarze przegrali po raz pierwszy od maja.

• Ostatnia zmiana

• 180 sekund dolicza arbiter

• Po dośrodkowaniu Soboty pięknym uderzeniem do ... własnej bramki kieruje piłkę Cionek

• No i kolejna kartka pokazana przez Pana Piaseckiego

• Sebastian Dudek uderza z dystansu minimalnie obok spojenia bramki Jagiellonii

• Kapitalnie strzela Kazimierczak ale jeszcze lepiej broni Ptak, za moment po podaniu Soboty znów napastnik wracający po kontuzji przed szansą ale znów lepszy Ptak

• Młody zawodnik gospodarzy ogląda swoją pierwszą żółtą kartkę w historii występów w Ekstraklasie na 6 minut przed końcem meczu

• Znów wrzuca piłkę Mila, znów uderza Fojut ale tym razem w ręce Ptaka

• Pietrasiak leży na murawie, mamy przerwę w grze. Po chwili trzymając się za głowę schodzi z boiska. Kontuzjowany po zderzeniu z Gikiewiczem?

• Jan Pawłowski!!! Ależ niewiele zabrakło młodemu napastnikowi??

• Czyżby pierwsza porażka Jagiellonii na własnym boisku od maja ??

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy w tym spotkaniu

• Kolejna kartka w tym meczu

• Mila dośrodkowuje z rzutu rożnego, do piłki wychodzi bramkarz Jagiellonii ale wpada na swoich obrońców w polu karnym a Jarosław Fojut ładną główką trafia do siatki.

• Bramka dla Śląska ! Jarosław Fojut strzela swoją pierwszą bramkę w sezonie

• Czyżby trener Lenczyk bał się czerwonej kartki dla Elsnera?

• Pierwsza zmiana w zespole gości

• za dyskusje

• Pietrasiak trafia w słupek po zagraniu z wolnego Mili

• Elsner uderzył łokciem w twarz rywala ale arbiter tego nie widział

• Za protesty

• Kapitalnie rozgrywa piłkę Jagiellonia. Kupisz podaje do Cetkovica, ten próbuje wrzucić po ziemi do Frankowskiego ale Fojut przecina podanie, które gdyby dotarło do Franka z pewnością zakończyłoby się bramką

• Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław Na razie oba zespoły nie potrafią zdobyć bramki

• Pietrasiak uprzedza Frankowskiego, było groźnie!

• Zmiana nr 2

• Zmiana nr 1

• Zaczyna drugą połowę Śląsk

• Ostatni gwizdek sędziego. Może druga część będzie ciekawsza?

• Czyżby piłkarze czekali już na końcowy gwizdek?

• Mila do Ćwielonga ale w polu karnym Jagiellonii jest zbyt ciasno. Od autu Celeban

• Mila miękko wrzuca do Diaza ale ten ostatni nie dochodzi do piłki

• 5 minut do końca pierwszej połowy. Czy ktoś zdoła jeszcze w tej części zdobyć bramkę?