Jagiellonia pokonała Olimpię Zambrów 4:0

Łukasz Roszkowski
Jagiellonia wygrała sparing
Jagiellonia wygrała sparing Tomasz Łaszcz (Ekstraklasa.net)
Jagiellonia Białystok wygrała w Surażu z Olimpią Zambrów 4:0.W spotkaniu zadebiutował nowy nabytek Jagiellonii Łukasz Tymiński

Jagiellonia Białystok - wyniki, mecze, live - więcej na stronie klubowej

Podopieczni Michała Probierza od początku meczu byli stron przeważającą. Pierwszą bramkę dla żółto-czerwonych strzelił w 36. minucie Dawid Plizga. 6 minut później drugą bramkę dla białostoczan strzelił Tomasz Frankowski. W drugiej połowie drużyna z ekstraklasy na swoim koncie zapisała jeszcze dwa trafienia. Z rzutu karnego trafił Hermes, a strzelanie zakończył w 80. minucie Arłukowicz.

Jagiellonia Białystok - Olimpia Zambrów 4:0 (2:0)
1:0 - Plizga 36`
2:0 - Frankowski 42`
3:0 - Hermes 77` - karny
4:0 - Arłukowicz 80`

Jagiellonia Białystok: (I połowa): Słowik - Bartczak, Skerla, Cionek, El Mehdi - Kupisz, Grzyb, Plizga, Kukoľ - Burkhardt, Frankowski. II połowa: Baran - Norambuena, Porębski, Soczyński, Straus - Makuszewski, Hermes, Tymiński, Kukoľ - Arłukowicz - J.Pawłowski.

Olimpia Zambrów: Ł. Szczepaniuk - Olszewski (58. Trzaska), Piłatowski, Jóźwiak (60. Król), R. Szczepaniuk - Butkiewicz (46. Dzienis), Kuczołek (65. Jaworowski), Zalewski (46. Modzelewski), Grzybowski, Trzaska (46. Kiljańczyk) - Dzierzgowski (46. Zubowski).