1

ACF Fiorentina

2

• Dziękuję bardzo za wspólne emocje i życzę dobrej nocy, z tej strony komentował spotkanie Michał Kozera.

• Koniec spotkania, Fiorentina wygrywa z Juventusem na wyjeździe w pierwszym spotkaniu dwumeczu półfinału Pucharu Włoch!

• Pogba z woleja, jednak kozłująca piłka leci prosto w bramkarza.

• 5 doliczonych minut.

• Kartka dla Teveza. Walka do końca w tym meczu.

• Dobre podanie na 11. metr do Vidala, ale zawiódł pomocnik Juve przyjęciem piłki.

• Pereyra złamał z prawej strony w pole karne, zwiódł kilku zawodników i znów zabrakło niewiele by uderzyć!

• Znów kocioł w polu karnym Neto, bardzo blisko uderzenia byli gospodarze ale kilka razy świetnie blokowali możliwość strzału obrońcy.

• Fernandez otrzymuje kartkę za grę na czas.

• Diamanti! Gdyby wcześniej podawał, to mogłaby być trzecia bramka, ale Ogbonna świetnie wybił piłkę!

• Pogubił się w polu karnym Morata.

• Kompletnie niezrozumiała wrzutka w pole karne Fiory, nie było nikogo z Juve na miejscu.

• Ależ kiks Pereyry! To była akcja na bramkę, silne wycofanie piłki spod linii końcowej w pole karne na 5 metr, a tam z kiksem nabiegł napastnik Juve.

• Aquailani za Badelj.

• Marchisio faulem powstrzymuje kontrę Fiorentiny, piąta żółta kartka w tym meczu.

• Morata długo zbierał się do strzału, a gdy już uderzył sędzia odgwizdał mu spalonego. Powtórki potwierdzają słuszność decyzji.

• Zrobił swoje, może odpocząć. Salah opuszcza murawę, w jego miejsca Diamanti.

• Caceres faulował rywala, żółta.

• To nie przelewki. 73 minuta i trzecia zmiana w Juve - Pereyra za Pepe.

• Długa wrzutka od przeciwległego skrzydłowego Juve, ale dobrze tam popracowali defensorzy.

• Ajajaj, Ilicic posłał petardę minimalnie obok lewego słupka!

• Bonucci wybitą z pola karnego piłkę chciał wolejem zamienić na bramkę, ale posłał piłkę w kosmos.

• Rożny dla Juve.

• Morata powalczył pod polem karnym rywala, jednak za mocno wypuścił piłkę i wybiegł z nią na aut bramkowy.

• Teraz to Juve rzuciło się do ataku, długo utrzymują się przy piłce gospodarze.

• Basanta faulował taktycznie, żółta.

• Dorzucał w pole karne Pepe, ale nikt tego nie sięgnął, po chwili próbował po ziemi Vidal, ale natychmiast wyrosło wokół niego kilku rywali. Chilijczyk przy okazji faulował.

• Przy okazji uderzył bramkarz łokciem w słupek i medycy muszą udzielić mu pomocy.

• Ależ zamieszał Pogba, puszczając tak zakręconą wrzutkę, że ta zaskoczyła Neto, który musiał wybić ją na rożny.

• Schodzi Gomez, za niego Ilicić.

• Odegranie z linii końcowej na piąty metr, uderza Tevez i ledwo to broni Neto!

• Morata ciekawie odgrywał do Teveza, ale za szybko się to działo i za ciasno było.

• Gomez wraca na murawę.

• Salah faulował Bonucciego na swojej połowie, wolny dla Juve.

• Gomez poza boiskiem, potrzebuje pomocy medyków.

• Kolejna zmiana w Juve - Morata za Llorente.

• Gomez chciał w trudnej sytuacji uderzać na bramkę, spudłował jednak.

• Wyskoczył za obrońców Salah, miał piłkę i pozostało wykończyć - nie pomylił się i Juventus otrzymał karę za swoją nieudolność. Fantastyczny mecz Egipcjanina!

• SALAAAAAAH!! ZNOWU ON!!

• Wrzutka w pole karne i odnalazł się tam Alonso, który głową chciał przerzucić bramkarza Juventusu.

• Nie radzą sobie gospodarze z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

• Świetnie przecina podania Juventusu rywal w środku pola. Fiorentina efektem tego nieustannie atakuje.

• Richards!! Ależ akcja Fiory, Stolari ratuje Juve!

• Rykoszet przy dośrodkowaniu i piłka trafia do osamotnionego Gomeza, ten jednak kiepsko przyjmuje piłkę i łapie ją Stolari.

• Nacisnęło Juve, Pepe próbował dograć z linii końcowej, jednak zrobił to raczej niedokładnie.

• Wracamy na murawę, rozpoczynamy drugą połowę, czas start!

• Koniec pierwszej połowy, dużo akcji, wiele walki i przede wszystkim - obiecujący, jednobramkowy remis na Juventus Stadium! Wracamy po przerwie!

• Bonucci wrzucał, ale każdy z napastników na spalonym.

• Minuta więcej przed nami w tej połowie.

• Teraz w ofensywie Juve. Próba Caceresa, dorzucał Pepe, potem jeszcze Vidal głową próbował wcelować w bramkę, jednak bez powodzenia.

• Ogbonna zamiast wybić, walczył fizycznie z rywalem. I dał mu aut.

• Pierwsza akcja Teveza, ruszył lewym skrzydłem, chciał sam to rozegrać strzałem, potem dobitką, ale w obu przypadkach blokowali obrońcy.

• Fernandez głęboko w pole karne z rzutu wolnego, ale łapie Storari.

• Koniec występu Comana - Tevez na boisku.

• Pogba z żółtą za faul taktyczny.

• Coman fatalnie podaje do Pepe, znów przechwyt zamiast bardzo dobrej okazji.

• Pogba chciał solowo pokonać linię obrony, ale dobrze odczytali jego zamiary stoperzy.

• Kiepskie przerzucenie piłki do Pepe i przejmuje Fiora. Znów w posiadaniu gospodarze, rośnie ich przewaga na boisku.

• Kurtić wbija piłkę w pole karne, ale dobrze blokuje Ogbonna.

• Ależ kocioł w polu karnym Juve, najpierw Gomez z pierwszej pudłował w bramkę, od razu potem dobijał szczupakiem Fernandez, niestety obok bramki!

• Fernandez! Ale huknął z dystansu, sprawił problem Storariemu!

• Fiorentina mocno naciska na gospodarzy.

• Znów daje o sobie znać szybkość Salaha, dobry powrót Egipcjanina i przechwyt przerzutu na lewą stronę pod polem karnym Neto.

• Llorente z bramką, a nadal rozgrzewa się Tevez. Allegri może nie ryzykować i pośle swoje największe działa jeszcze w pierwszej połowie.

• Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne, tam wyskakuje w górę hiszpański napastnik i z chirurgiczną precyzją posyła piłkę na lewy słupek, przy samej ziemi, bez szans dla Neto!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! LLORENTE WYRÓWNUJE!!

• Coman dorzucał w pole karne, ale wybił obrońca. Caceres próbował z woleja, uderzył z kozłem, ale piłka frunęła obok bramki.

• Dobry odbiór Alonso, jednak Salah szybko traci, bardzo gwałtowne zmiany kierunku ataku.

• Salah po raz kolejny zrobił ogromne zamieszanie na swoim skrzydle, tym razem jednak obrońców było tak dużo, że nie dziwi jego strata piłki.

• Już teraz rozgrzewa się Tevez.

• Długie przerzucenie na lewe skrzydło do Padoina, ten jednak piłkę przyjmuje klatką za linią autu.

• Spadło tempo gry, Fiora nieco zamurowała się na swojej połowie i Juve musi długo szukać miejsca do rozegrania.

• Kurtić z ostrym wślizgiem w Comana i niewątpliwa żółta kartka.

• Popędził Joaquin lewą stroną, ale jego wycofanie piłki dość kiepskie.

• Marchisio uderza z 25. metrów, ale kompletnie niecelnie.

• Nic to nie zmienia w obrazie meczu - Juve ciągle z optyczną przewagą na boisku.

• Fantastycznie urywa się były zawodnik Chelsea, ucieka dwóm obrońcom, mija trzeciego, zbiega na lewo po czym uderza na prawy słupek i jednoosobową akcją daje prowadzenie Fiorentinie!

• SALAAAAAAAAH!! GOOOOOL, CO ZA KONTRA!!

• Piłka mija defensora na przedpolu Fiory i Pogba uderza w Richardsa. Korner.

• Piłka wraca na przedpole, powalczył Padoin, ale wszedł w akcję nakładką.

• Richards fauluje Padoina. Wolny z lewego skrzydła, Pepe czeka na gwizdek przy piłce.

• Dłuuuugi przerzut w pole karne do Kurticia, ten jednak niestety pudłuje woleja.

• Przepraszam - tam jednak Coman startował do podania.

• Pepe prostopadle w pole karne, ale Llorente nie zdążył uprzedzić Neto.

• Pogba powalczył na lewym skrzydle, ale Salah dobrze odbiera Francuzowi piłkę.

• Vidal! Przedarł się przez obrońców i nie wiadomo, czy chciał uderzać na dalszy słupek czy wypuścić piłkę kolegom, jednak ostatecznie posłał piłkę na aut bramkowy.

• Duży pressing Juve na obrońców rywala i efektem tego pierwszy strzał z 16. metra, niestety Vidal posłał futbolówkę w trybuny.

• Rozpoczynamy półfinał Coppa Italia, pierwszy gwizdek!

• Półfinał pucharu Włoch, wielkie starcie między Juventusem a Fiorentiną, już za kilka minut! Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania, prześledźcie tymczasem składy obu drużyn.