Juventus Turyn

1

Genoa CFC

0

• Koniec spotkania! Juventus wygrywa z Genoą po bramce samobójczej z pierwszej połowy! "Stara Dama" wygrywa 13. spotkanie z rzędu w Serie A, pobijając rekord Antonio Conte z poprzedniego sezonu!

• Juventus dwoi się i troi w obronie korzystnego wyniku. Jeszcze 2 minuty do ostatniego gwizdka sędziego.

• Czerwona kartka dla Simone Zazy! Napastnikowi Juve "odcięło prąd" - wjechał sankami w nogi zawodnika Genoi!

• Dybala! Argentyńczyk, podobnie jak Cuadrado, chciał zagrać do pustej bramki do Zazy, ale na linii podania był De Maio.

• Podanie Pogby do napastników zostaje przecięte przez defensywę Genoi. Gospodarze już czekają na końcowy gwizdek sędziego.

• Rigoni powinien uważać! Ma na koncie "żółtko" a tu kolejny raz bez pardonu zabiera piłkę rywalowi znacznie przekraczając przepisy. Sędzia go jednak oszczędził.

• Tim Matavz wchodzi za Blerima Dzemailiego. Gian Piero Gasperini wzmacnia linię ognia.

• Udany wślizg Cuadrado przerwał groźnie zapowiadającą się kontrę Capela Kolumbijczyk otrzymał gromkie brawa od kibiców "Starej Damy".

• Padoin zagrywa górą do wbiegającego Dybali, ale uprzedził go Izzo. Ten wybiegł z piłką poza linię końcową. Korner.

• Pogba faulowany przez Izzo w kole środkowym. Obyło się bez kartki.

• Niewidoczny od dłuższego czasu Dybala dopadł do piłki w polu karnym Genoi. Jego strzał z półobrotu został zablokowany przez 2-3 zawodników gości.

• Ostre wejście Zazy w nogi Munoza. Napastnik Juve zrewanżował się za podobne przewinienie rywala kilka minut wcześniej.

• Cuadrado dostał kapitalną piłkę! Ten nie połakomił się na strzał, a zagrał do Zazy za głęboko. Ferin łapie piłkę!

• Zaza kolejny raz na spalonym.

• Luca Rigoni kosi równo z trawą Dybalę. Żółta kartka.

• Zakotłowało się w polu karnym Juventusu! Goście domagają się stałego fragmentu za nieprzepisowe zagranie Bonucciego w postaci za wysoko uniesionej nogi. Protesty nie znalazły aprobaty u sędziego.

• Izzo naciskany przez Zazę ratuje się wybiciem poza linię boczną. Juventus nie forsując tempa spokojnie prowadzi grę.

• Barzagli wybija piłkę sprzed nosa Pavolettiego. Sporo problemów ma obrona Juve z tym zawodnikiem.

• Diego Capel staranował Cuadrado na prawej stronie boiska. Hiszpan pokazał, że to jego pierwsze przewinienie. Bezskutecznie.

• Daniele Rugani wchodzi za Martina Caceresa, który murawę opuszcza na noszach

• Caseres padł na murawę po walce o górną piłkę. Niefortunnie upadł i jest konieczna pomoc medyczna.

• Zaza na spalonym

• Za mocne i za wysokie dośrodkowanie Dybali. Żaden z jego kolegów nie zdołał sięgnąć futbolówki.

• Diego Capel wchodzi za Ntchama

• Cuadrado zagrał na ścianę z Marchisio. Urugwajczyk ruszył w pole karne, ale powalił go rywal. Wcześniej Zaza przegrał pojedynek sam na sam z Ferinem!

• Suso z kolei za Alessio Cerciego.

• Simone Zaza zastępuje Alvaro Moratę

• Cuadrado przechwycił piłkę i chciał ruszyć z kontra. Powstrzymał go Gabriel Silva.

• Rajd Dzemailiego lewą stroną. Wślizg Pogby przerwał na moment atak Szwajcara.

• Sędzia gwiżdże faul Marchisio na Cercim. Zawodnicy Juventusu są odmiennego zdania.

• W przerwie nastąpiła zamiana koszulek? To Genoa przeważa!

• Atak pozycyjny Genoi na połowie Juve! Marchisio zdołał wyłuskać piłkę i zagrał na wolne pole do Moraty. Ten nie dość, że przegrał pojedynek biegowy z Izzo, to jeszcze go sfaulował.

• Buffon z problemami paruje strzał Cerciego! To mógł być piorunujący początek gości!

• Juventus zaczyna drugie trzy kwadranse!

• Powracamy do Turynu na drugą połowę spotkania Juventus - Genoa. Do przerwy gospodarze prowadzą po trafieniu samobójczym De Maio.

• Cerci nie sięgnął piłkę zgraną przez Pavolettiego. Po chwili sędzia kończy pierwszą połowę - Juventus w pełni zasłużenie prowadzi po golu samobójczym De Maio po indywidualnej akcji Cuadrado

• Buffon broni strzał Pavolettiego z 18 metrów. Piłka leciała w sam środek bramki czym była ułatwiona interwencja bramkarza.

• Kontra Juve. Dybala zagrał na wolne pole do Moraty, który po odpowiednim ustawieniu strzela zza prawego narożnika pola karnego gości. Perin czekał aż piłka wpadnie do jego rękawic.

• Patrice Evra zgłosił problemy trenerowi i jest konieczna zmiana! Za Francuza wchodzi Alex Sandro.

• Błąd techniczny Bonucciego, któremu odskoczyła piłka. Chcąc naprawić swój błąd sfaulował rywala. Żółta kartka na koncie obrońcy

• Sebastian De Maio trafia do własnej siatki po przebojowej akcji Juana Cuadrado

• Atak pozycyjny Juventusu, po którym nastąpiło podanie z pominięciem drugiej linii do będącego w polu karnym Genoi Dybaly. Podniesiona chorągiewka sędziego, spalony.

• Dybala trafia w stojącego w murze Pavolettiego.

• Indywidualna akcja Moraty, który "złamał" akcję z lewej strony na środek. Munoz fauluje Hiszpana i sędzia sięga do kieszonki za pociąganie za koszulkę

• Cuadrado przejął piłkę na prawej stronie pola karnego gości. Idealnie "zabrał się" z nią i uderzył płasko, ale podbita przez interweniującego wślizgiem De Maio wpada do siatki!

• SAMOBÓJ SEBASTIANA DE MAIO!!!

• Coraz pewniej radzą sobie goście. Pavoletti strzela głową nad poprzeczką. Wcześniej sędzia dopatrzył się spalonego napastnika Genoi.

• Marchisio wybija piłkę głową po centrze Dzemailiego.

• Zdaniem sędziego Pogba fauluje rozpędzonego Ansaldiego.

• Bonucci wespół z Caseresem przerywają akcję Cerciego we własnym polu karnym. Dużo się dzieje w obu "szesnastkach", ale brakuje strzałów.

• Perin wznawia grę od bramki. Ansaldi wrzuca w pole karne do Pavolettiego, który po ograniu Caseresa strzela niecelnie z ostrego, prawie zerowego kąta.

• Goście niespodziewanie znaleźli się w ok. pola karnego Buffona. Najpierw centra Cerciego nie znalazła adresata, a po chwili Dzemaili uderzył z dystansu obok prawego słupka.

• Dybala chciał zagrać w pole karne do Moraty, ale włożył w to zagranie za dużo siły. Nawet mając przyspieszenie jak Usain Bolt czy sportowy samochód Hiszpan nie dogoniłby piłki.

• Perin łapie bezpańską piłkę po dośrodkowaniu Padoina.

• Bez zagrożenia. Jednak z minuty na minuty rośnie przewaga gospodarzy.

• Obie drużyny nie odpuszczają żadnej piłki. Gabriel Paulista wślizgiem zaatakował Padoina. Sędzia dyktuje rzut wolny dla Juve. Do bramki ok. 25 metrów.

• Kolejna próba gospodarzy z dystansu. Anemiczne uderzenie Pogby nie sprawiło kłopotu Perinowi.

• Dybala uderza płasko z 18 metrów - piłka o centymetry minęła prawy słupek bramki gości!

• Dybala na spalonym po podaniu z głębi pola.

• Wrzutka Dybali w stronę Moraty za słaba. De Maio uprzedził Hiszpana we własnym polu karnym.

• Marchisio pomagał sobie ręką przy przyjmowaniu piłki. Sędzia dopatrzył się przewinienia i Genoa ma rzut wolny na 20. metrze od bramki Perina.

• Strzał Cuadrado zza pola karnego zablokowany. Piłka wychodzi na rzut rożny.

• Dybala faulowany przez Rigoniego 30 metrów od bramki gości. Juve spokojnie rozegrała akcję.

• Pogba przedziera się lewą stroną pola karnego. Munoz wygarnął piłkę spod nóg Francuza, która wyszła na rzut rożny. Bez zagrożenia.

• Cerci wyskakuje w polu karne Juve do dośrodkowania, ale brakowało mu 20-30 centymetrów by uderzyć. Buffon od bramki.

• Zagranie Munoza do będącego na 20. metrze Pavolettiego zostało przerwane przez Bonucciego

• Goście mają problem by przekroczyć linię środkową. Cuadrado wyrzuca piłkę z autu na wysokości "szesnastki" Genoi. Po zgraniu piłki Pogba dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Genoa zaczyna ze środka!

• Przy arbitrze głównym bramkarze-kapitanowie: Buffon i Perrin. "Górą"...

• Obie "jedenastki" już są na murawie! Za moment pamiątkowe zdjęcia, losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Powoli przenosimy się na Turynu! Kibice czekają na zawodników! A my na rozpoczęcie spotkania!

• Obsada sędziowska

• sędzia główny: Carmine Russo
    • liniowi: Andrea Marzaloni i Giacomo Paganessi
    • sędzia techniczny: Filippo Valeriani
  • Rezerwowi Juventusu: Rubinho, Neto - Alex Sandro, Hernanes, Lemina, Lichtsteiner, Pereyra, Rugani, Sturano, Zaza.

• Rezerwowi Genoi: Lamanna - Burdisso, Capel. Suso, Fiamozzi, Laxalt, Lazović, Marchese, Matavz, Pandex, Rincon, Tachtsidis.

• Na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór.

• Wczoraj mieliśmy maraton ligi angielskiej (8 na 10 spotkań), dzisiaj czeka nas włoska seria... Serie A. Za 20 minut Juventus Turyn, dążące do historycznego 13. zwycięstwa w lidze z rzędu, podejmie przed własną publicznością Genoę!

• Juventus - Genoa LIVE!

ZAPOWIEDŹ: "Stara Dama" przed historyczną szansą

Rozpędzony mistrz Włoch, Juventus Turyn podejmie u siebie dziś Genoę w ramach 23. kolejki Serie A. "Bianconeri" stoją przed szansą odniesienia trzynastego, historycznego zwycięstwa z rzędu.