Dorota Kułaga
Wideo
od 16 lat
W meczu Korony Kielce ze Stalą Mielec w PKO Ekstraklasie podopiecznych Kamila Kuzery wspierało dopingiem około 1200 kibiców! Korona przegrała ten arcyważny pojedynek 1:2.

Kibice Korony Kielce na meczu ze Stalą Mielec

To jeden z tych wyjazdów Korony z najwyższą frekwencją kibiców. Do Mielca pojechało około 1200 osób. Przed godziną 11 kibice wyjechali z parkingu przy Suzuki Arenie - autokarami i prywatnymi samochodami.

W pierwszej połowie kibice głośnym dopingiem zagrzewali swoich zawodników do walki w meczu, którego wynik jest bardzo ważny w walce o utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Do przerw był remis 1:1, bramkę dla Korony zdobył Ukrainiec Kyryło Petrow i było to trafienie z gatunku tych "stadiony świata". Petrow strzałem z połowy boiska przelobował bramkarza Stali i wyprowadził Koronę na prowadzenie. Wyrównał w 40 minucie Kamil Kruk. Ten sam zawodnik w drugiej połowie podwyższył na 2:1, zapewniając mieleckiej drużynie ważne zwycięstwo.