1

Miedź Legnica

0

• Z Katowic to już wszystko dzisiejszego wieczoru. W ekstremalnie zimnych warunkach pracował dla Państwa Tytus Daniluk. To ostatnia relacja w tym roku kalendarzowym ze stadionu przy Bukowej. Do usłyszenia na pierwszym spotkaniu w rundzie wiosennej. Dobranoc!

• Koniec spotkania na stadionie przy Bukowej! GKS Katowice pokonuje drużynę Miedzi Legnica 1:0 po fenomenalnym trafieniu Przemysława Pitrego, który daje trzy punkty zespołowi katowickiej GieKSy!

• Ostatnie minuty w wykonaniu piłkarzy obu drużyn w 2014 roku na boiskach I ligi.

• Arbiter dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Tomasz Midzierski zagrał piłkę ręką.

• Rafał Kujawa dośrodkował w pole karne. Tam piłka przeleciała nad wszystkimi, ale spadła na głowę Grzegorza Goncerza, który uderzył jednak zbyt lekko i nie pokonał Bledzewskiego.

• Faulowany Przemysław Pitry.

• Michał Nawrot za Sławomira Dudę.

• Faul Kujawy na Szymańskim.

• Bożyna kolejnym ukaranym zawodnikiem żółtym kartonikiem. Tym razem za przewinienie niesportowe.

• W miejsce Daniela Ferugi, wszedł Bartosz Nowak.

• Bartczak ukarany żółtą kartką za faul tuż pod polem karnym Bledzewskiego.

• Tym razem zza pola karnego Sławomir Duda, ale z gorszym skutkiem niż Pitry.

• Aleeeeeeeeeeeż bramka Przemysława Pitrego!!! Gol stadiony świata! Pomocnik GKS-u huknął z wolej na wprost bramki Bledzewskiego z ok. 30 metrów, a piłka zatrzymała się już w samej siatce.

• Yannick Kakoko ukarany upomnieniem indywidualnym za faul na Pietrzaku.

• W miejsce Krzysztofa Wołkowicza na murawie pojawił się Aleksander Januszkiewicz.

• Korner dla Miedzi. Krótkie rozegranie, a sytuację wyjaśniają zawodnicy GieKSy.

• ''Gonzo'' na spalonym!

• Kontrowersja w polu karnym Miedzi. Grzegorz Goncerz przewrócił się, ale sędzia nie wskazał na jedenastkę!

• Niecelne dośrodkowanie Grzegorza Bartczaka.

• Napastnik |Miedzi na palonej pozycji.

• Faul na jednym z piłkarzy GieKSy.

• Pitry dostał żółty kartonik za przewinienie na rywalu.

• Krzysztof Wołkowicz z dystansu wprost w ręce Bledzewskiego.

• Jak na razie bez sytuacji podbramkowych. Zawodnicy obu zespołów walczą w środkowej części boiska.

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie. Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszych 45 minut meczu w Katowicach. Jak na razie nie oglądaliśmy goli, natomiast gra jest prowadzona w bardzo wolnym tempie. Wracamy za kwadrans!

• Faulowany Daniel Feruga.

• Sędzia Małyszek doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

• Goncerz fauluje Midzierskiego.

• Rafał Kujawa wyłożył piłkę przed polem karnym Pitremu, jednak pomocnik GieKSY uderzył minimalnie niecelnie.

• Strzał Daniela Ferugi przeleciał obok lewego słupka bramki Bucka.

• Patryk Szymański niecelnie zza pola karnego GieKSy.

• Piłka odbiła się od jednego z zawodników GieKSy. Rzut rożny dla gości.

• Rzut wolny dla Miedzi z lewej strony boiska.

• Ależ sytuacja do zdobycia gola dla gospodarzy! Tym razem z prawej strony z piłką w pole karne wpadł Ceglarz, który podał do Goncerza, ale Gonzo źle trafił w futbolówkę i przeniósł ją nad poprzeczką.

• Pietrzak ukarany żółtym kartonikiem.

• Dwie bardzo dobre okazje Mateusza Szczepaniaka. Najpierw jego uderzenie zablokowali obrońcy GieKSy, przy drugim strzale, tym razem głową górą okazał się Bucek, który popisał się fenomenalną interwencją.

• Na murawie leży jeden z zawodników Miedzi.

• Przewinienie na Grzegorzu Goncerzu. Rzut wolny dla GieKSy z ok. 20 metrów od bramki Bledzewskiego.

• Wymuszona zmiana zawodnika w drużynie gospodarzy. Odczuwającego jeszcze stracie z rywalem Mateusza Kamińskiego zastąpił Alan Czerwiński.

• Po dośrodkowaniu zza pola karnego strzelał z woleja Grzegorz Goncerz, jednak uderzenia najskuteczniejszego zawodnika I ligi było bardzo nieudane.

• Rafał Kujawa wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

• Mateusz Szczepaniak z dystansu i po ziemi, ale niecelnie.

• Centrostrzał w wykonaniu Yannicka Kakoko sprawił problemy Buckowi, ale jego interwencja była udana.

• Przewinienie Przemysława Pitrego na Kakoko.

• Pierwszy strzał w tym meczu oddali goście, jednak uderzenie było niecelne i przeleciało nad bramką Antonina Bucka.

• Jak na razie bardzo spokojne tempo rozgrywanego spotkania w stolicy Górnego Śląska.

• Na trybunach pojawia się coraz więcej kibiców, zarówno jak i gospodarzy, jak i gości.

• Piotr Ceglarz przyjmował piłkę ręką.

• Mateusz Kamiński leży na murawie. Obrońca GieKSy ucierpiał w starciu z rywalem, który założył mu przysłowiowy stołek.

• Faul Krzysztofa Wołkowicza na rywalu. Rzut wolny dla Miedzi.

• Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach! Od środka zaczną goście!

• Gospodarze na złoto czarno, natomiast goście w jednolitych niebieskich strojach.

• GieKSik, czyli klubowa maskotka GKS-u wyprowadza piłkarzy oraz sędziów na murawę. Zaczynamy już za kilka chwil!

• Na trybunach stadionu pojawił się m. in. były zawodnik GKS-u Bełchatów oraz GKS-u Katowice - Grzegorz Fonfara.

• Piłkarze obu zespołów już za chwilę pojawią się na murawie katowickiego stadionu. Liczymy na wiele emocji, które Nas rozgrzeją do czerwoności.

• Na stadionie przy Bukowej jak na razie zameldowała się niewielka liczba kibiców. Na trybunie gości ekipa ok. 20 osobowa.

• Asystentami arbitra Małyszka w dniu dzisiejszym będą: Kamil Wójcik, Andrzej Zbytniewski oraz Piotr Kasperki.

• Temperatura w Katowicach poniżej 0, tak więc warunki do prowadzenia spotkania oraz relacji ''lekko'' ekstremalne.

• Sędzią sobotniego meczu będzie Jacek Małyszek. W bieżących rozgrywkach arbiter z Lublina pokazuje średnio 3,63 żółtych kartek na mecz.

• Jednym z największych problemów piłkarzy Miedzi będzie dzisiaj powstrzymania Grzegorza Goncerza. - To klasowy napastnik, wykonuje w tej drużynie sporą pracę i będziemy musieli na niego uważać - przyznał przed spotkaniem Janusz Kudyba, szkoleniowiec Miedzi.

• Statystyki pokazują, że to Miedź może być dzisiaj faworytem. Legniczanie wygrali trzy z ostatnich pięciu spotkań z GKS-em. Żaden z tych meczów nie zakończył się remisem. Trójkolorowi zwyciężali w dwóch pozostałych bataliach.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu przy Bukowej, w którym GKS Katowice zagra z Miedzią Legnica.