2

Miedź Legnica

1

• Za dzisiejszą relację LIVE już dziękujemy, zapraszamy na kolejne. Miłego wieczora!

• Koniec spotkania w Jaworznie! GKS Tychy wygrywa pierwszy mecz ligowy w tym sezonie pokonując zasłużenie Miedź Legnica 2:1.

• Do drugiej połowy meczu sędzia dolicza co najmniej cztery minuty.

• Trener GKS-u Tychy teraz wyrzucony na trybuny za zbyt impulsywne reagowanie na sytuacje boiskowe.

• Limit zmian wykorzystany już także w zespole Miedzi. Za Kevina Lafrance'a wchodzi Bartosz Machaj.

• Mateusz Grzybek ratuje teraz prawdopodobnie swój zespół przed stratą bramki strącając piłkę sprzed nosa Szymańskiemu.

• Niesamowite pudło Pawła Smółki! Stykową piłkę wygrali zawodnicy GKS-u, prawą stroną popędził Szczęsny, zagrał w pole karne do niepilnowanego Smółki, a ten w stuprocentowej sytuacji fatalnie spudłował.

• Ależ byli bliscy teraz goście wyrównania. po wrzutce z rzutu wolnego do strzału głową doszedł Kevin Lafrance, ale minimalnie spudłował.

• Ostatnia zmiana w tyskim zespole. Za strzelca drugiej bramki dla swojego zespołu Macieja Kowalczyka, na boisku pojawia się Paweł Smółka.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza jeden ze strzelców bramek - Wojciech Trochim, a w jego miejsce melduje się Marcin Wodecki.

• I kolejne "żółtko" dla zawodnika tyszan. Tym razem napomniany Damian Szczęsny.

• Kolejna żółta kartka w tym meczu. Tym razem ukarany nią kapitan GKS-u Tychy - Mateusz Masternak.

• Tomasz Midzierski za głupi faul na własnej połowie ukarany drugą żółtą kartką i Miedź będzie kończyć ten mecz w osłabieniu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Marcin Garuch daje nadzieje Miedzi na punty w tym meczu!

• Ależ znakomita kontra Miedzi, Szymański zagrał w środek pola karnego, gdzie gdzie wbiegał Zgarda, piłkę tuż przed nim wybił jednak Łukasz Bocian.

• Źle wprowadził się na boisko czarnoskóry pomocnik Miedzi. Daniel stracił piłkę w środku pola, co spowodowało rzut rożny dla tyszan.

• Druga zmiana w zespole Miedzi. Keon Daniel melduje się w miejsce Damiana Lenkiewicza.

• jeszcze wracając do Ruskovskiego. To może być nawet złamanie nogi, trener Cecherz mówił coś o potrzebie wezwania karetki.

• Teraz piłka wyłożona znakomicie do Wojciecha Trochima, ale ten minimalnie spudłował.

• Ruskovsky nie jest w stanie kontynuować gry, w jego miejscu na boisku pojawia się Damian Szczęsny.

• Pavol Ruskovsky leży nie podnosi się z boiska i ogromnym grymasem bólu zostaje znoszony z placu gry. Niedobrze to wygląda.

• Żółta kartka dla Lenkiewicza za brutalny faul! To najniższy wymiar kary.

• Drugą połowę tego meczu znacznie lepiej zaczęli goście, którzy nie schodzą z połowy boiska, ale jak na razie niewiele z tego wynika.

• Już na samym początku drugiej połowy meczu mamy żółtą kartkę, a ukarany nią Marcin Garuch.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania, zaczyna Miedź.

• Pierwsza zmiana w zespole Miedzi Legnica już w przerwie. Patryk Szymański wchodzi na boisko w miejsce Yannick"a Kakoko.

• Już na murawie pojawiają się obie jedenastki. Za moment początek drugiej połowy meczu w Jaworznie.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Jaworznie. GKS Tychy zasłużenie prowadzi z Miedzą 2:0. Zapraszamy teraz na kilkuminutową przerwę, a zaraz po niej na drugą połowę spotkania 5. kolejki 1. ligi.

• Pawol Ruskovsky popędzył na bramkę Miedzi, oddał strzał, ale Aleksander Ptak świetnie obronił strzał i mamy wciąż tylko 2:0 dla tyszan.

• Teraz nieco spadło nam tempo spotkania w Jaworznie. Żadna z zespołów nie ma zbytniej przewagi.

• Kolejny raz Miedź próbowała koronkowo rozklepać rywali. Jednak na końcu Marcin Garuch fatalnie spudłował zza pola karnego.

• Jednoosobowa kontra gospodarzy w wykonaniu Mariusza Zganiacza. Szybko zakończona jednak przez Kevina Lafrance'a

• To powinna być bramka dla Miedzi! Po dośrodkowaniu Zgardy piłkę w polu karnym tyszan przyjął Łobodziński, ale strzałem z bliskiej odległości trafił wprost w bramkarza GKS-u!

• Tyszanie szybko rozegrali rzut wolny, lewą stroną ruszył Radzewicz, zagrał w pole karne, ale tam nie przeciął piłki żaden z zawodników gospodarzy.

• Ładna, kombinacyjna akcja Miedzi na końcu której Marcin Garuch otrzymał piłkę w polu karnym gospodarzy, przełożył sobie ją na prawą nogę i posłał nad poprzeczką bramki.

• Kolejna kontra tyszan! Gospodarze ruszyli trzech na trzech, jednak Marcin Radowicz postanowił sam zakończyć akcję i trafił wprost w bramkarza gości.

• Żółta kartka także dla zawodnika gospodarzy. Mariusz Zganiacz faulował Garucha i nie obyło się bez upomnienia.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany nią obrońca Miedzi Tomasz Midzierski.

• Ależ szansa gospodarzy! To powinno być 2:0! Kowalczyk popędził na bramkę Miedzi, przepchał ostatniego obrońcę, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali przeniósł piłkę wysoko nad bramką.

• Snajper tyszan po błędzie obrony rywala ruszył sam na bramkę Aleksandra Ptaka i bez problemu podwyższył prowadzenie umieszczając piłkę przy słupku bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Maciej Kowalczyk podwyższa prowadzenie w Jaworznie!

• GKS Tychy po zdobyciu bramki coraz bardziej naciska na rywala, wydaje się, że kwestią czasu będzie bramka na 2:0.

• Maciej Kowalczyk chciał spróbować szczęścia strzałem z boku pola karnego, jednak piłka po jego uderzeniu minęła bramkę Aleksandra Ptaka.

• Miedź chciała odpowiedzieć, ale strzał zza pola karnego okazał się bardzo niecelny.

• Marcin Radzewicz popędził lewą stroną boiska, wycofał piłkę przed pole karne Miedzi, gdzie był Wojciech Trochim, a ten pięknym strzałem w samo okienko bramki otworzył wynik spotkania w Jaworznie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wojciech Trochim bramka STADIONY ŚWIATA!!!

• Marcin Radzewicz teraz próbując dośrodkować piłkę w pole karne Miedzi, zagrał niczym rygbyta wysoko, wysoko nad bramką rywali.

• Kolejna bardzo groźna akcja gospodarzy! Marcin Radzewidz zagrał dwójkowo z Wojciechem Trochimem. Ten pierwszy doszedł do pozycji strzeleckiej, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• w zagraniach Miedzi widać rękę Wojciecha Stawowego. Zawodnicy starając się grać krótko, szybkimi podaniami, na jeden kontakt. Jednak jak na razie obrona "Piwoszy" nie do przejścia.

• Pierwsza groźna akcja w tym meczu GKS-u Tychy! Mariusz Zganiacz popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, ale wszystko wyjaśnili obrońcy Miedzi wybijając piłkę poza boisko.

• Yannick Kakoko zagrywał z rzutu wolnego, ale niedokładnie i gospodarze chcieli ruszyć z kontrą. Jednak Midzierski wyjaśnił wszystko dalekim wykopem poza linie boczną.

• Pierwszy faul w tym spotkaniu. Na połowie tyszan faulowany Marcin Garuch.

• Na początku spotkania Miedź stara się uspokoić grę, spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Rozpoczynają Tychy, obyśmy oglądali dzisiaj dobre widowisko.

• Oba zespoły wychodzą już na murawę stadionu w Jaworznie! GKS Tychy zagra dzisiaj w jednolitych białych kostiumach, natomiast Miedź na niebiesko. Za moment zaczynamy!

• Już za parę minut rozpocznie się pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS-em Tychy, a Miedzią Legnica!

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Piotr Misztal (Br.), Damian Szczęsny, Paweł Smółka, Robert Dymkowski, Łukasz Kopczyk, Mateusz Mączyński, Marcin Wodecki.

• Ławka rezerwowych Miedzi: Dominik Budzuński (Br.), Adrian Cierpka, Bartosz Machaj, Daniel Tanżyna, Daniel Feruga, Keon Daniel, Patryk Szymański.

• W poprzedniej kolejce zarówno Miedź, jak i GKS Tychy zanotowały po remisie 1:1. GKS zremisował na wyjeździe z Widzewem, natomiast Miedź, w Legnicy z Sandecją.

• Oba zespoły jak na razie w tym sezonie prezentują się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Miedź Legnica zanotowała zaledwie jedno zwycięstwo w tym sezonie, z GKS-em Katowice, natomiast tyszanie w tym sezonie jeszcze nie zaznali smaku zwycięstwa.

• Trybuny niestety puste i nie zapowiada się, aby dzisiaj wielu kibiców zawitało na stadion przy ulicy Krakowskiej, więc piłkarze spotkają się dzisiaj z atmosferą dość piknikową.

• Witamy bardzo serdecznie z Jaworzna, gdzie już za około kwadrans na Stadionie Miejskim GKS Tychy zmierzy się z Miedzą Legnica w ramach 5. kolejki 1. ligi polskiej.