• Skiba zdejmuje piłkę z głowy Szczepaniakowi.

• Remisz na boisku

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Koval oddaje bardzo kiespski strzał

• Legniczanie ponownie w polu karnym gości, ale bardziej skuteczniejsza jest obrona Stomilu.

• Mroczkowski na boisku

• Garuch z wolnego jednak nikt nie dochodzi do piłki.

• GGGGGGOGOOOOOOLLLLL KADU

• Karny dla Miedzi.

• Garuch oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka przelatuje tuż nad poprzeczką bramki Skiby.

• Żwir swobodnie oddaje niecelny strzał.

• Łobodziński świetnie daje piłkę w pole karne ale Labukas pudłuje.

• Kadu na boisku za Kakoko

• Labukas dobrze uderza i Skiba z trudnościami.

• Budzyński świetnie broni strzał jednego z graczy Stomilu.

• Szczepaniak ponownie marnuje stuprocentową sytuację.

• Stomil praktycznie zamknięty na własnej połowie jednak legniczanie nie potrafią wykończyć akcji.

• Legniczanie wciąż szukają pomysłu na przebicie przez obrońców Stomilu ci jednak twardo bronią swojego pola.

• Stomil atakuje, ale obrońcy Miedzi ze sporymi problemami wykopują piłkę z własnego pola karnego.

• Łobodziński zatrzymany przez obrońców.

• Łobodziński dobrze dośrodkowuje do Labukasa ten jednak pudłuje.

• Duża wymiana piłki w środku pola.

• Cierpka za Bartoszewicza

• Woźniczka wykonuje rzut wolny, Skiba z problemami broni i wypuszcza piłkę, ale obrońcy szczęśliwie ją wykopują.

• Piotr Głowacki otrzymuje żółta kartkę.

• Legniczanie od początku mocno zaczynają Szczepaniak miał 100 % sytuacje ale z głowy nie trafia w piłkę.

• I zaczyny drugą połowę.

• I koniec pierwszej połowy.

• Sędzia dolicza jedną minutę.

• Labukas oddaje dobry strzał i Skiba z problemami broni.

• Księżniakiewicz wykonuje rzut wolny jednak wysoko nad bramką.

• Czarnecki otrzymuje żółty kartonik.

• Legniccy obrońcy mylą się po raz kolejny w tym spotkaniu i o mało co nie stracili bramki.

• Midzierski otrzymuje żółty kartonik.

• Łobodziński oddaje mocy strzał i pika mija bramkę.

• Maczulenko swobodnie przeszedł obrońców i strzelił gola.

• GGGGGOOOOOLLLLLL dla Stomilu

• Legniczanie atakują pole karne Skiby lecz akcja wydaje się przekombinowana i jednak obrońcy przejmują piłkę.

• Bartoszewicz otrzymuje żółta kartkę.

• Machulenko z wolnego jednak piłkę przejmują zawodnicy Miedzi.

• Wełna z główki próbował pokonać Budzyńskiego jednak piłka leci nad bramką.

• Legniczanie atakują coraz lepiej obrońcy Stomilu mają sporo pracy.

• Bucholc wrzucał piłkę w pole karne Miedzi, jednak było zbyt niedokładne.

• Legniczanie ciągle dłużej utrzymują się przy piłce w polu karnym gości.

• Żwir indywidualnie próbował przebić się pod bramkę Miedzi jednak lepsi obrońcy.

• Legniczanie ponownie atakują Skiba jest nadal lepszy.

• Garuch dobrze podaje w pole karne do Szczepaniaka jednak wokół niego szybko zlatują się obrońcy, piłka w rękach Skiby.

• Stomil ruszył do przodu jednak legniczanie kontrolują sytuacje

• Legniczanie od środka.

• Zawodnicy już na murawie i zaraz początek meczu.

• Stomil jednak łatwo punktów nie odda zatem zapowiada sie ciekawy mecz.

• Kibice wciąż schodzą się na trybuny legnickiego stadionu, z pewnością liczą na kolejne wysokie zwycięstwo swoich zawodników.

• Za chwile zaczynamy spotkanie, zawodnicy już w tunelu przy boisku.

• Skład rezerwowy Miedzi: Bledzewski, Zatwarnicki, Cierpka, Kadu,Chrzanowski. Skład rezerwowy Stomilu:Mieczkowski, Remisz, Mroczkowski, Meskhiia, Sobolewski.

• Witamy z Legnicy za chwile składy obydwu drużyn.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA MIEDŹ LEGNICA - STOMIL OLSZTYN

Miedź Legnica - Widzew Łódź 6:1

Legniczanie kontynuują dobrą passę meczów bez porażki i już od czterech spotkań są niepokonani. Przed tygodniem podopieczni Janusza Kudyby rozbili na własnym stadionie Widzew Łódź aż 6:1. W meczu 25. kolejki, także przed swoją publicznością, zagrają ze Stomilem Olsztyn.

- Stomil ma swoje problemy, ale na pewno ich nie zlekceważymy. Im szybciej otworzymy wynik, tym szybciej odbierzemy rywalom wiarę w korzystny rezultat – mówił Janusz Kudyba, trener Miedzi na przedmeczowej konferencji.

Stomil jesienią regularnie punktował, ale wiosną złapał zadyszkę i nie zdobywa już tylu punktów. Gra olsztynian jest bardzo nieregularna, zawodnicy Mirosława Jabłońskiego wygrali z Bytovią i Pogonią Siedlce, ale też przegrali wysoko z Arką Gdynia, Widzewem i Zagłębiem Lubin.