Wigry Suwałki

0

Miedź Legnica

0

• Koniec meczu. Bezbramkowy remis w Suwałkach. Goście mieli więcej okazji, aby zapewnić sobie zwycięstwo, ale suwalczanie w końcówce również mieli swoją piłkę meczową. Ostatecznie piłka ani razu nie znalazła się jednak w siatce.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Woźniczki! Miedź skończy ten mecz w dziesiątkę.

• Kartka dla Bartczaka.

• Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

• Na uderzenie zdecydował się teraz Łobodziński, ale Zoch na raty złapał piłkę po tym strzale.

• Zmiana również w Wigrach. Żebrowski za Bogusza.

• Feruga wchodzi w miejsce Cierpki.

• Wreszcie Wigry zaczynają dochodzić do głosu w tym meczu. Czy to przyniesie efekt?

• Kapitalna okazja dla Wigier! Po podaniu Zapolnika sam na sam z bramkarzem znalazł się Atanacković, ale to Smug wyszedł cało z tego pojedynku!

• Midzierski miał problemy zdrowotne, ale dość szybko wrócił do gry.

• Zapolnik zmienia Adamka w Wigrach.

• Kwadrans do końca. Czy doczekamy się jeszcze goli w Suwałkach?

• Zmiana w ekipie Miedzi. Kadu za Zielińskiego.

• Cały czas to Miedź ma przewagę optyczną. Słaby mecz w wykonaniu Wigier jak do tej pory.

• Zmiana w Wigrach. Schodzi Biel, wchodzi Moneta.

• Kolejny korner dla Wigier, po którym dobrą interwencją popisuje się Smug.

• Po indywidualnej akcji Łobodzińskiego strzał skrzydłowego Miedzi mija bramkę Zocha!

• Akcja Miedzi. Dośrodkowanie w pole karne, gdzie próbował z trudnej pozycji uderzyć Labukas, ale strzelił obok bramki.

• Niewiele dzieje się na razie po przerwie. Z rzutu rożnego dla Wigier nie było zagrożenia dla bramki gości.

• Po dośrodkowaniu Szczepaniaka piłkę pewnie łapie Zoch. Po chwili na spalonym znalazł się Labukas.

• Kamil Adamek złapany na pozycji spalonej.

• Rzut rożny dla Wigier, dośrodkowanie w pole karne, po którym udanie piąstkuje piłkę Smug.

• Wznawiamy grę!

• Koniec pierwszej połowy. Bez bramek, choć sporą przewagę optyczną w tej części gry miała Miedź. Zobaczymy, czy podobnie będzie to wyglądało po przerwie.

• Jeszcze kartka dla Lafrance'a.

• Odbity strzał z dystansu Kopczyńskiego przynosi gospodarzom rzut rożny! Piłka nieznacznie minęła bramkę Miedzi.

• Zdecydowana przewaga Miedzi nie przynosi rezultatów w postaci goli. Wigry na razie się bronią. Ciekawe, jak długo.

• Uderzenie z dystansu Lafrance'a okazało się bardzo niecelne!

• Kolejny rzut wolny dla gości. Tym razem z około 30 metrów, a bardzo mocny strzał Labukasa odbija Zoch!

• Zoch! Bramkarz Wigier świetnie broni niezłe uderzenie z rzutu wolnego Woźniczki!

• Żółta kartka dla Atanackovicia. Miedź ma bardzo groźny rzut wolny z 20 metrów.

• Groźny rzut wolny dla Miedzi. Dośrodkowanie Kakoko trafia jednak prosto w zawodnika Wigier.

• Długa piłka w kierunku rozpędzonego Widejki pada łupem Smuga, który zanotował dobrą interwencję.

• Pół godziny gry za nami. Wciąż 0:0 w Suwałkach, choć zdecydowanie bliżej zdobycia gola była Miedź.

• Wigry mają problem z agresywnym pressingiem ekipy z Legnicy. Kolejne rzuty rożne dla przyjezdnych na razie nie przynoszą gola dla Miedzi.

• Po rzucie rożnym dla Miedzi uderzenie Łobodzińskiego zostało zablokowane przez obronę gospodarzy! Bardzo dobry fragment gości.

• Jeszcze jedna akcja Miedzi, jeszcze jedno uderzenie Zielińskiego, ale niecelne!

• Goście w natarciu. Kolejne uderzenia legniczan są blokowane przez gospodarzy.

• Znakomita akcja Miedzi! Podanie Cierpki, inteligentne zachowanie Łobodzińskiego i Labukas wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale uderza prosto w Zocha!

• Rzut rożny dla Miedzi kończy się zupełnie nieudanym dośrodkowaniem Kakoko.

• Obaj piłkarze potrzebowali pomocy medycznej, ale po chwili wrócili na plac gry.

• Żółta kartka dla Woźniczki za bardzo brzydkie wejście na nogi Biela.

• Szansa dla Wigier! W sytuacji sam na sam z jednym z suwalczan lepszy okazał się jednak Dawid Smug!

• Bardzo dużo niedokładności w grze obu drużyn na początku tego meczu.

• Wigry zdołały wywalczyć pierwszy rzut rożny, ale nie zakończył się on strzałem na bramkę Smuga.

• Rozpoczynamy to spotkanie!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry.

• Sędzią tego spotkania będzie Jacek Małyszek z Lublina.

• Rezerwowi Miedzi: Dominik Budzyński, Jorge Kadu, Adrian Mrowiec, Daniel Feruga, Mateusz Zatwarnicki, Patryk Oleksa.

• Rezerwowi Wigier: Karol Salik, Łukasz Moneta, Daniel Michałowski, Maciej Wichtowski, Kamil Zapolnik, Mateusz Żebrowski, Robert Hirsz.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn.

• O ile ósme w tabeli ligowej Wigry Suwałki utrzymanie w pierwszej lidze mają już zapewnione, to Miedzi Legnica do zrealizowania tego celu brakuje obecnie trzech punktów. Podopieczni Janusza Kudyby musieli przejechać aż 1400 kilometrów, przemierzając całą Polskę. Czy będą w stanie zdobyć w Suwałkach punkty?

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 30. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi, w którym Wigry Suwałki zmierzą się z Miedzią Legnica.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIGRY SUWAŁKI - MIEDŹ LEGNICA

Widzew Łódź - Wigry Suwałki 2:2

Najdłuższy wyjazd w tym sezonie czeka piłkarzy Miedzi, którzy muszą przebyć ponad 1400 kilometrów, aby dotrzeć do Suwałki na mecz z Wigrami. Gospodarze tego starcia plasują się na dość wysokim jak na beniaminka, siódmym miejscu, a wiosną nie przegrali na własnym stadionie żadnego meczu. Suwalczanie mają na koncie o cztery "oczka" więcej niż jedenasta Miedź.

Miedź w ostatnim czasie nie ma powodów do radości. Legniczanie przegrali dwa ostatnie mecze i niebezpiecznie zbliżają się do zagrożonej strefy.

– Ten zespół musi udowodnić na co go stać. Nie można raz wygrać 5:0, a później przegrywać. Nie ukrywam, że to zachwiało moje zachowanie do zespołu. Ale pracujemy nad tym i wierzę, że efekty już wkrótce będą widoczne. Chcemy wygrać najbliższe mecze i w tabeli nie oglądać się już za siebie - mówi trener Janusz Kudyba.