Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Okocimski KS Brzesko

Chojniczanka Chojnice

2

Okocimski KS Brzesko

0

• KONIEC!! Druga połowa nie przyniosła żadnych zmian, Chojniczanka po dwóch golach Mikołajczaka pokonuje Okocimskiego 2:0.

• Sypią się kartki pod koniec tego spotkania. Ukarany został Konrad Wieczorek.

• Sędzia aż o pięć minut przedłuży ten mecz.

• Faul Radosława Jacka na Mroziku i zawodnik Okocimskiego ukarany żółtym kartonikiem. To jego druga kartka tego koloru, w efekcie otrzymuję czerwoną i opuszcza plac gry. Goście zagrają do końca meczu w osłabieniu.

• Ostatnia zmiana trenera Mariusza Pawlaka. Rybski wędruje na ławkę, zastąpi go Ostalczyk.

• Mrozik zagrywał do Feciucha, który wyrósł pod bramką Kuchty, ale w momencie strzału minimalnie chybił.

• Coraz bliżej końca meczu, obie strony mają już w nogach ponad osiemdziesiąt minut spotkania. Mimo prowadzenia gospodarze wciąż atakują bramkę Okocimskiego.

• Trenerzy Okocimskiego dokonują ostatniej zmiany. Z boiska schodzi Ryś, a pojawia się Kwiek.

• Aut dla Chojniczanki w okolicach pola karnego po akcji Mrozika. Grę wznawia Iwanicki, który był blisko pokonania Kuchty, ale skierował piłkę prosto w ręce golkipera Okocimskiego.

• Do końca spotkania pozostało nam nieco ponad piętnaście minut, a wynik spotkania w tej połowie nie uległ jeszcze zmianie.

• Korner dla Okocimskiego,piłka kieruje się na bramkę Chojniczanki, ale dobrze piąstkuje Szymański.

• Chyła źle wybija piłkę i kontrę już wyprowadzają gospodarze. Za futbolówką wyszedł Rybski, ale źle dośrodkowywał.

• Chyła poszedł na przebój, minął kilku rywali, ale jego wrzutka nie była już tak udana jak kiwka, w efekcie piłkę pewnie łapie Kuchta.

• Kolejna zmiana w Chojniczance, za Mysone wejdzie Jędrzejczyk.

• Kolejna zmiana w Okocimskim Brzesko, z boiska schodzi Tymiński, pojawia się Kapsa.

• Rzut rożny dla Okocimskiego, ale piłkę głową wybija Mrozik.

• Zmiana także w drużynie Chojniczanka Chojnice, Ikegamiego pojawi się Duda.

• Ależ blisko zdobycia trzeciej bramki był Mikołajczak! Autor dwóch dzisiejszych trafień nie dosięgnął jednak piłki po wrzutce Mrozika.

• Mamy także pierwszą zmianę w tym spotkaniu w szeregach Okocimskiego. Za Tatara na boisku pojawia się Stefański.

• I Radosława Jacka.

• Kara także dla Michała Nawrota.

• Kolejna kartka, tym razem ukarany Błażej Radler.

• Wieczorek pędził prawą stroną. ale po drodze zahaczył Iwanickiego, który ucierpiał w tym starciu.

• Strzał Daniela Bruda zza pola karnego, ale na posterunku czujny Szymański pewnie łapie futbolówkę.

• Konrad Cebula pędził pod bramkę Chojniczanki, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Po przerwie groźnych akcji strzeleckich jak na lekarstwo. Jeśli obie strony nadal będą grały tak zachowawczo możemy zapomniec o zmianie wyniku.

• Pierwsza kartka w tym spotkaniu, Bruno Żołądź faulował Ikegamiego.

• Groźny rzut wolny dla Chojniczanki, Jankowski oddaje strzał głową, ale Kuchta wyciąga się jak struna i przenosi piłkę na poprzeczkę.

• Pierwszy strzał w drugiej części meczu ze strony gości, ale nie zagroził on w żaden sposób bramce Szymańskiego.

• Tymiński faulował Iwanickiego na połowie gospodarzy.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę! Od środka tym razem Chojniczanka!

• Precyzyjny strzał Mikołjaczaka na 2:0 kończy pierwszą połowę spotkania. Do przerwy Chojniczanka prowadzi z Okocimskim.

• GOOOL! MIKOŁAJCZAK!!

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• Ładna wrzutka Sobotka z rzutu wolnego, defensorzy Chojniczanki oddalają jednak futbolówkę od własnej bramki.

• Nawrot mocno ucierpiał w starciu z przeciwnikiem i nie podnosi się z murawy.

• Do końca pierwszej połowy pozostało nieco ponad pięc minut. Czy Okocimski zdoła odpowiedziec na bramkę Chojniczanki?

• Kolejny błąd Mysony, Tatar łatwo go ograł i mógł uderzac na bramkę, ale Radler zainterweniował w tej sytuacji.

• Nawrot wygrał z Mysoną walkę o piłkę, ale przy próbie oddania strzału zabrakło mu odrobinę celności, bowiem trafił w nogi golkipera Chojniczanki.

• Nieśmiała próba ataku ze strony Okocimskiego, ale Chojniczanka gra dziś bardzo mądrze i nie daję się zdominowac na boisku.

• Rzut rożny dla Okocimskiego, zagrywał Żółądź, ale futbolówka nie trafiła nawet w światło bramki.

• W pełni zasłużona bramka Chojniczanki. Mysona dobrze zagrał piłkę w pole karne, a tam Mikołajczak strzałem głową pokonał Mateusza Kuchte.

• GOOOOOL! MIKOŁAJCZAK!!!!

• Rzut rożny dla gości, uderzał Tymański, ale Szymański broni jego strzał.

• Feciuch chciał zaprezentowac swoje umiejętności, ładnie złożył się do oddania strzału, ale ostatecznie nie trafił nawet w piłkę.

• Próbował coś zdziałac pod bramką Okocimskiego Kosuke Ikegami, ale został złapany na spalonym.

• Gra przeniosła się na środek pola. Przy piłce utrzymuje się Chojniczanka, goście nie atakują, tylko czekają na błąd rywali.

• Jankowski ucierpiał w walce rywalem. Przez moment leżał na murawie, ale obyło się bez interwencji lekarzy.

• Ikegami faulowany, mamy rzut wolny dla gości.

• Bruno Żołądź próbował swoich sił z dystansu, ale oddał bardzo niecelny strzał.

• Tempo spotkania nieco opadło. Okocimski broni się na własnej połowie i czeka na moment, w którym zdoła wyprowadzic kontrę.

• Piłka odbiła się od nogi Rybskiego i wróciła do Kuchty. Chojniczanka straciła okazję na wyprowadzenie ataku.

• Radler dośrodkowywał, ale zarówno Chyła jak i Mikołajczak minęli się z futbolówką.

• Za nami kwadrans gry, w Chojnicach nie padły jeszcze bramki. Okocimski, który potrzebuję punktów niczym tlenu dzielnie stawia opór gospodarzom.

• Więcej ataków oglądamy jak na razie po stronie Chojniczanki, ale goście z Brzeska umiejętnie się bronią i nie pozwalają rywalom na strzelenie gola.

• Tymiński wrzuca piłkę na piąty metr, ale pewne wyjście Szymańskiego ratuje gospodarzy przed stratą gola.

• Kolejna szansa Chojniczanki. Mrozik przyjął piłkę, zwiódł rywala, ale oddając strzał nieznacznie chybił.

• Ryś zatrzymał Mikołajczaka, który przewrócił się w polu karnym rywala. Sędzia nie zatrzymuje nawet gry.

• Gospodarze znów w natarciu, Mikołajczak wbiegł w pole karne Kuchty, ale wślizg Tymińskiego blokuje możliwośc oddania strzału.

• Szymański wyszedł w własnej z bramki, chciał wybić piłkę, ale źle zrozumiał się z Radlerem. Niewiele brakowało by ten wpakował piłkę do własnej siatki.

• Tatara próbował podawac, ale z tej sytuacji mógł wyjśc niezły strzał. Piłkę w porę wybija jednak Mysona.

• Bardzo mocny początek spotkania w wykonaniu gospodarzy. Feciuch próbował właśnie dośrodkować lewą nogą, ale uderzał zbyt mocno. Grę od bramki wznowi Kuchta.

• Ależ okazja Chojniczanki! Paweł Iwanicki wyszedł sam na sam z Kuchtą, ale nie wykorzystał takiej sytuacji!

• Chojniczanka wystąpi dziś w swoich tradycyjnych, w żółto-czerwonych strojach, z kolei Okocimski zagra na biało-zielono.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz! Od środka piłkarze Okocimskiego!

• Rezerwowi Okocimskiego: Kozioł – Sosnowski Łukasz, Ślęczka, Kwiek, Kapsa, Sosnowski Dariusz, Stefański.

• Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Misztal – Duda, Gancarczyk, Jędrzejczyk, Ostalczyk, Wypij, Laskowski.

• Co ciekawe w rundzie jesiennej Okocimski pokonał Chojniczankę 1:0 dzięki bramce Wojciecha Wojcieszyńskiego. Do tej pory było to jedyne zwycięstwo "Piwoszy" na własnym stadionie w tym sezonie...

• Gospodarze dzisiejszego spotkania są obecnie w świetnej formie. Od pięciu kolejkach nie zaznali smaku porażki, notując na swoim koncie kolejno trzy zwycięstwa i dwa remisy. Gdyby w grę wchodziły tylko kwietniowe wyniki Chojniczanka byłaby najlepszym zespołem w 1. lidze.

• Na siedem spotkań przed końcem rywalizacji na zapleczu Ekstraklasy sytuacja Okocimskiego jest dramatyczna. Zespół Roberta Orłowskiego i Krzysztofa Przytuły zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli i jeśli szybko nie zacznie punktować wkrótce pożegna się z 1. ligą.

• Przed rozpoczęciem spotkania zachęcamy Was do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ .

• Witamy i zapraszamy Was na relację LIVE z meczu Chojniczanka Chojnice - Okocimski KS Brzesko!