ROW 1964 Rybnik 3 - 0 Okocimski KS Brzesko

ROW 1964 Rybnik

3

Okocimski KS Brzesko

0

• OSTATNI GWIZDEK SĘDZIEGO! ENERGETYK ROW RYBNIK POKONUJE OKOCIMSKI KS BRZESKO 3:0!

• Płonka zagrał w polu karnym do Cisse, piłka po jego strzale minimalnie mija bramkę. Mogło być już 4:0.

• Ostatnia zmiana w Energetyku, Ferugę zmienia Gródek.

• Z dystansu po raz kolejny uderzał Tatara, piłka przelatuje nad bramką.

• Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Kwiek zagrał w pole karne do Kapsy, a ten stanął z futbolówką naprzeciw bramkarza Energetyka. Dobra interwencja Bucka!

• W polu karnym na bramkę Bucka uderza Tatara. Poprzeczka! Aż zatrzęsła się cała bramka.

• Sosnowski w dobrej sytuacji przed polem karnym oddaje strzał na bramkę Bucka. Piłka minimalnie mija lewy słupek bramki.

• Szary z lewej strony dogrywał w pole karne do Cisse, jednak blokują obrońcy. Rzut rożny.

• GOOOOOL!!! 3:0! CISSE PO RAZ DRUGI! Cisse popędził z futbolówką, lobem zaskoczył bramkarza, a następnie wpakował piłkę do pustej bramki!

• Feruga płasko zagrał w pole karne z rzutu rożnego, a tam uderzył Grolik. Piłka trafia w bramkarza!

• Kolejna zmiana w drużynie gości. Płonka zmienia strzelca pierwszej bramki, Sobczaka.

• W pole karne dośrodkowuje Szary, ale wybijają obrońcy.

• Z rzutu rożnego w pole karne dośrodkowywał Feruga, z linii bramkowej piłkę wybija jeden z obrońców!

• Z przed pola karnego uderzał Muszalik, piłka odbija się od jednego z obrońców i przelatuje nad bramką.

• Krotofil dośrodkował w pole karne z prawej strony boiska, do piłki wyskakiwał Kostecki, jednak minął się z piłką i nie uderzył na bramkę.

• GOOOOOL!!! 2:0! CISSE! Piłkarz Energetyka znalazł się w polu karnym, gdzie piłka trafiła po dośrodkowaniu. Cisse tym razem nie zmarnował sytuacji i zdobył gola!

• Piłkę w polu karnym próbował złapać Bucek, ale został zepchnięty przez jednego z piłkarzy Okocimskiego i piłka wypadła mu z rąk. Piłkę wybijają obrońcy.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu gości. Obrońcy Energetyka oddalają zagrożenie od własnej bramki.

• A także Sosnowski zmienia Aleksandra Ślęczka.

• Wrzutka w pole karne Energetyka, ale dobrze interweniują obrońcy.

• Z boiska schodzi Patryk Stefański, a zastępuje go Jakub Kapsa.

• Zmiana w Energetyku. Z boiska schodzi Wieczorek, w jego miejsce pojawia się Cisse.

• Żółtą kartką ukarany Aleksander Ślęczka.

• Kolejne podanie w pole karne otrzymuje Sobczak. Piłkarz Energetyka przewraca się w polu karnym, jednak sędzia nie używa gwizdka.

• Krotofil w pole karne do Szarego, a ten wycofuje do Muszalika. Jego strzał został jednak zablokowany przez obrońców.

• GOOOOOL!!! 1:0! SOBCZAK! Doczekali się rybniczanie. Sobczak znalazł się w sytuacji sam na sam. Zawodnik Energetyka nie marnuje tej sytuacji i umieszcza piłkę w bramce!

• Kolejna sytuacja Energetyka. Po akcji przed polem karnym akcję zamykał Wieczorek, niecelny strzał.

• Kostecki zagrał w pole karne, tam znalazł się Muszalik, który oddał strzał na bramkę Pączka. Broni bramkarz, ale swojej sytuacji nie marnuje Sobczak, który pakuje piłkę w bramce. Sędzia nie uznaje jednak tej bramki, bo widział tam spalonego. Kibice oburzeni.

• Z dystansu uderza Muszalik. Piłka kolejny raz ląduje w rękach bramkarza Okocimskiego.

• Bardzo groźnie z rzutu wolnego uderza Feruga! Piłka zmierzała w okienko bramki Pączka, który zdołał jednak złapać piłkę.

• Rzut wolny dla Energetyka z przed pola karnego. Dobra odległość do stworzenia zagrożenia pod bramką Pączka.

• Po rzucie wolnym mocno z dystansu uderza Kwiek. Piłka minimalnie mija bramkę.

• Feruga dośrodkowywał w pole karne z rzutu wolnego. Piłkę z przed rąk Pączka wybijają obrońcy.

• Już na początku na bramkę Pączka popędził Feruga, który minął kilku zawodników i uderzył. Jego strzał został zablokowany, ale na dobitkę znalazł się Sobczak, piłka po jego uderzeniu mija bramkę.

• Sędzia Tarnowski rozpoczyna drugą połowę! Tym razem od środka gospodarze.

• Piłkarze wracają na murawę, za chwilę początek drugiej części spotkania.

• Jeszcze pamiątkowe zdjęcie i młodzi piłkarze schodzą z murawy.

• Jednym z wręczających nagrody jest Andrzej Szarmach!

• Na płycie głównej boiska wręczenie nagród dla najlepszych drużyn V Turnieju Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych.

• Do przerwy w Rybniku bezbramkowy remis!

• Podanie w polu karnym dostaje Muszalik, jednak piłkarz Energetyka bardzo nieczysto trafia w piłkę i bez zagrożenia pod bramką Pączka.

• Kilkanaście metrów od bramki piłkę dostał Feruga. Poradzili sobie piłkarze Okocimskiego.

• Sobczak próbował głęboko dogrywać w pole karne, jednak nikt nie zamykał akcji i od bramki Pączek.

• Szary po rozegraniu rzutu wolnego próbował uderzać na bramkę, blokują obrońcy.

• Dwadzieścia metrów od bramki faulowany Feruga. Rzut wolny dla Energetyka.

• Muszalik upada w polu karnym, a sędzia nie gwiżdże. Kibice protestują!

• Sobotka dośrodkowywał w pole karne z rzutu wolnego. Piłka po odbiciu się od głowy jednego z zawodników ląduje w rękach Bucka.

• Kolejny kontratak gości. Prawym sektorem boiska popędził Stefański, jednak w końcu został sfaulowany. Rzut wolny.

• Z rzutu wolnego uderzał Sosnowski, piłka ląduje w rękach Bucka.

• Z kontratakiem próbowali pognać goście, jednak dwadzieścia metrów przed bramką faulowany Kwiek i mamy rzut wolny.

• Krotofil dostał dobre podanie w pole karne, postanowił to wykorzystać i oddał strzał na bramkę Pączka. Dobrze interweniuje bramkarz.

• Rzut wolny dla gospodarzy z bliskiej odległości. Dobra sytuacja do strzelenia bramki.

• Kontratak gości. Długą piłkę na dwudziesty metr dostał Grzegorzewski, który popędził z nią w stronę pola karnego. Zauważył, że Bucek wyszedł z bramki, więc próbował lobować. Nie wyszło mu jednak to zagranie.

• Rzut wolny. Piłka ląduje do Kosteckiego, który chciał przedłużyć, ale nie bardzo wiedział do kogo... nie było tam żadnego z kolegów. Przy piłce goście.

• Po rzucie rożnym, głową z własnego pola karnego wybijają obrońcy Energetyka.

• Żółtą kartką za swój faul ukarany kapitan Energetyka, Kamil Kostecki.

• Grzegorzewski dostał podanie od jednego z kolegów, wbiegł z futbolówką w pole karne i oddał strzał. Piłka odbiła się od jednego z obrońców i mamy rzut rożny.

• Bardzo dobre podanie na piąty metr dostał teraz Grzegorzewski. Pogubił się zawodnik Okocimskiego i przy piłce gospodarze.

• Z kontratakiem popędzili goście. Rajd Żołądzia prawą stroną boiska, piłkarz Okocimskiego chciał zagrać w stronę pola karnego, ale piłka odbija się od obrońców i ląduje poza linią końcową boiska.

• Z przed pola karnego uderza Feruga. Był to jednak strzał wprost w Pączka, który złapał piłkę.

• Feruga zagrał w pole karne, gdzie na piłkę czekał Sobczak. Zawodnik Energetyka po raz kolejny raz przewraca się w polu karnym, tym razem towarzyszy mu głośne "ała!". Nic nie było, gramy dalej.

• W polu karnym Kostecki zagrał wprost pod nogi Wieczorka, a ten nieczysto trafia w piłkę. Ale kiks!

• Z piłką w pole karne wbiegał Sobczak. Piłkarz Energetyka przewraca się w polu bramkowym, ale po chwili wstaje i gramy dalej.

• Dośrodkowanie w pole karne, akcję swojego zespołu głową zamyka Jacek. Piłka przelatuje daleko obok prawego słupka.

• Żołądź chciał dogrywać w pole karne, po raz kolejny na rzut rożny wybijają obrońcy.

• Sosnowski próbował dogrywać w pole karne, wybijają piłkarze Energetyka.

• Poklepali teraz rybniczanie przed polem karnym, ale po chwili zabawę przerwali im obrońcy Okocimskiego.

• Sobczak dogrywa w pole karne, gdzie bardzo dobrze odnalazł się Kostecki. Jego strzał odbija się od obrońców, a po chwili piłkę łapie Pączek.

• W okolicach bramki Pączka przewraca się Sobczak, jednak sędzia nie używa gwizdka.

• Szary dośrodkował w pole karne, gdzie był Krotofil. Uderzenie głową obrońcy Energetyka, minęło jednak słupek.

• Nawrot próbował wymienić futbolówkę z kolegą przed polem karnym, przytomnie defensorzy Energetyka.

• Dalekie podanie w okolice pola karnego dostał Nawrot, jednak piłka po zagraniu ląduje za linią boczną boiska.

• Arbiter gwiżdże po raz pierwszy i gramy! Od środka rozpoczęli goście.

• Sędzia Sebastian Tarnowski wyprowadza już obie jedenastki na murawę stadionu MOSiR w Rybniku.

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko 10 minut.