Flota Świnoujście 2 - 0 Okocimski KS Brzesko

• I kończymy ten mecz. Flota wygrała 2:0 i utrzymała się w 1. lidze.

• Maciej Mysiak wchodzi za Rafała Grzelaka. Więcej zmian już nie będzie.

• Strzelał Aleksander Ślęczka. Takie symboliczne uderzenie, kompletnie bez żadnego znaczenia. Brljak łapie piłkę.

• Może ciekawiej jest na innych boiskach. Polecamy jeszcze raz naszą MULTIRELACJĘ.

• Jeszcze jakaś piłka zawisła w przestrzeni powietrznej pola karnego gości, ale żaden zawodnik gospodarzy nie wkroczył w tę przestrzeń. Flota prowadzi z Okocimskim 2:0 - jednym i drugim już nie za bardzo się chce.

• Nie można powiedzieć, że jest to zasłużone 2:0, ale no co? Taka jest piłka.

• Ostatnia zmiana u gości - Konrad Wieczorek za Abubakara.

• Marek Opałacz wchodzi za strzelca gola Sebastiana Olszara. Tomasz Kafarski ma jeszcze jedną zmianę.

• Bramkarz gości zaczął bawić się w obrońcę przed polem karnym. Olszar nie chciał się jednak bawić. Przejął piłkę i skierował ją do niemal pustej bramki. Interwencja tych prawdziwych obrońców Okocimskiego nie zdała się na nic.

• Znów zawalił Kozioł. Bramkarz winny porażki Okocimskiego, bo tu już raczej nic się nie zmieni.

• A jednak Flota zdobywa drugą bramką! Olszar! 2:0!

• Obecnie ewidentnie lepszą drużyną jest spadkowicz z Brzeska. Czy goście są w stanie wyrównać?

• Niecałe pół godziny do końca sezonu 2013/2014 1. ligi - wszystkie wyniki na żywo w naszej MULTIRELACJI.

• Teraz Brljak musiał już jednak interweniować po strzale Bruno Żołądzia. Okocimski coraz śmielej i coraz groźniej.

• Strzelał Dariusz Sosnowski. Głową. Przy strzale głowa ułożyła się jednak jakoś koślawo i piłka przeleciała nad bramką.

• Flota chce bronić tego skromnego 1:0? Na to wygląda. Piłkarze Tomasza Kafarskiego skupiają się na defensywie, cofają się coraz głębiej. To może się dla nich źle skończyć.

• Kamiński i Brud oddali sobie po strzale. W sumie nawet nie wypada tego odnotowywać, bo uderzenia były bardzo marne, ale niech będzie.

• Kamiński miał okazję do strzału. Chciał uderzyć trochę jak Zidane z Bayerem Leverkusen w finale Ligi Mistrzów, ale cóż. Delikatnie mówiąc, trochę umiejętności zabrakło.

• Aleksander Kozioł znów się "zagotował" wybijając piłkę bardzo niecelnie.

• Patryk Stefański na boisku. Zmienia Łukasza Sosnowskiego.

• Mateusz Wawryka w akcji ofensywnej - co to oznacza? Okocimski będzie dążył do wyrównania? Teraz jednak się to jeszcze nie uda. Dośrodkowanie Wawryki zablokowane.

• Zapraszamy do śledzenia naszej MULTIRELACJI z 34. kolejki.

• Zaczynamy drugą połowę. Po 45 minutach Flota prowadzi 1:0.

• Sędzia Szczech kończy pierwszą połowę. Wracamy za kwadrans.

• Sosnowski to samo. Faul i kartka. Zrobiło się żółto przez chwilę.

• Olszar fauluje i dostaje żółtą kartkę.

• Kamiński odebrał piłkę na prawym skrzydle i dograł w pole karne Okocimskiego, tam do futbolówki "siatkarsko" rzucił się Kieruzel, który głową uderzył prosto w Kozioła, a ten... wpuścił piłkę do bramki.

• Flota jednak zdołała strzelić gola! Piotr Kieruzel!

• Olszar chciał błysnąć asystą, ale Sebastian Zalepa nie zdołał wykończyć akcji kolegi z napadu.

• Okocimski KS Brzesko umiejętnie się broni. Flota chyba zaczyna się frustrować. Oj, różnie może się to wszystko skończyć.

• Druga wymuszona zmiana w tym meczu. Tym razem w ekipie Roberta Orłowskiego i Krzysztofa Przytuły. Boisko opuszcza Bartosz Sobotka, za niego Aleksander Ślęczka.

• Daniel Brud z dystansu... Piłka przeleciał obok bramki. Szału nie ma.

• A propos tabeli to... zestawienie 1. ligi na żywo.

• Po pół godzinie gry można powiedzieć, że mecz stoi na poziomie... dolnej części tabeli 1. ligi.

• Marek Niewiada zagrał ostro, oj ostro, za ostro. Żółta kartka dla zawodnika Floty.

• Rafał Grzelak nie poddaje się. Sergio Ramos po słynnym niefortunnym karnym podniósł się i niedawno został bohaterem finału Ligi Mistrzów. Od zera do bohatera. Na razie Grzelak próbuje, ale nie można powiedzieć, że z powodzeniem.

• Teraz po drugiej stronie boiska strzelał Arkadiusz Ryś. Wyszło mu to lepiej niż rywalowi, ale Darko Brljak odbił piłkę.

• 18 metrów... Rafał Grzelak... Sergio Ramos... Piłka na Księżycu.

• Jakoś siadło nam tempo gry. Przecież nie jest wcale tak gorąco. Termometry w Świnoujściu pokazują 17 stopni Celsjusza. Gospodarze kombinowali przed chwilą z rzutem wolnym, ale do Atletico Madryt jeszcze im trochę brakuje. Nie wyszło z tego żadne zagrożenie pod bramką Kozioła.

• Dokładnie tak, niezbędna będzie zmiana. Sebastian Kamiński wchodzi za Kolendowicza.

• Robert Kolendowicz poważnie ucierpiał w jednym ze starć z piłkarzem Okocimskiego. Chyba konieczna będzie zmiana. Przerwa w grze.

• Bartosz Śpiączka znów aktywny, chyba ma szansę kandydować na "plusa" meczu. Musi jednak strzelić bramkę, która dałaby Flocie utrzymanie. Tym razem się nie udało - napastnik gospodarzy wpadł w szesnastkę Okocimskiego, ale jego kopnięcie było za lekkie. Kozioł mógł spokojnie złapać piłkę.

• Okocimski mógł prowadzić w Świnoujściu! Jakub Kapsa zaspał jednak pod bramką Brljaka, który nie najlepiej odbił piłkę po strzale zawodnika gości.

• Flota zgodnie z przewidywaniami gra wysokim pressingiem i chce jak najszybciej zdobyć bramkę. Rywale grają jednak bez żadnego obciążenia psychicznego, wiedzą, że już spadli, nie ma ciśnienia, więc nie ma nerwów, dlatego w defensywie radzą sobie całkiem nieźle.

• Radosław Jasiński wrzucił piłkę z autu na głowę Sebastiana Olszara. Napastnik Floty jakoś dziwnie uderzył jednak futbolówkę i ostatecznie nie zdołał nawet postraszyć Aleksandra Kozioła.

• O, taka mini-niespodzianka. Futbolówka na moment znalazła się na połowie Floty i trafiła tam za sprawą graczy gości. Ba, Łukasz Sosnowski próbował nawet oddać strzał, ale jego próba została udaremniona. Defensorzy Floty zablokowali uderzenie rywala.

• Teraz spróbował Marek Niewiada. Zawodnik Floty fatalnie złożył się jednak do strzału zza pola karnego i wykopał futbolówkę poza boisko.

• Znowu w akcji ofensywnej pokazał się Bartosz Śpiączka. Rzut rożny wykonywał Rafał Grzelak, a jego kolega z napadu bliski był skierowania piłki do siatki. Flota naciera coraz mocniej.

• Od początku aktywny z przodu jest Sebastian Olszar. Kibice Floty bardzo liczą na jego trafienia w dzisiejszym spotkaniu.

• Od początku Flota bardzo ofensywnie usposobiona. Piłka już znalazła się w polu karnym Okocimskiego po zagraniu piłkarza gospodarzy. Śpiączkę skutecznie powstrzymał jednak Kozioł. Goście zaczną od bramki.

• Gramy!

• W całej Polsce piękna pogoda, również w Świnoujściu. Zaczynamy już za moment.

• W Brzesku króluje piwo Okocim, a w Świnoujściu Wyspiarskie. Fani Okocimskiego swojego trunku kosztują już bezstresowo, bo pogodzili się ze spadkiem. Fani Floty za to w przypadku utrzymania zapewne wyruszą po meczu w miasto i będą raczyć się klubowym piwem. Początek spotkania już za chwilę.

• Jak wyglądały dotychczasowe starcia Floty i Okocimskiego? Otóż w Brzesku dwukrotnie padały remisy, a w Świnoujściu raz wygrała Flota. Dzisiaj oba zespoły zagrają ze sobą po raz czwarty.

• Oto procentowe szanse na utrzymanie zagrożonych drużyn: Chojniczanka Chojnice - 96,0% Flota Świnoujście - 94,4% GKS Tychy - 66,0% Stomil Olsztyn - 43,6%

• Zapraszamy do śledzenia multirelacji LIVE z 34. kolejki 1. ligi. - MULTIRELACJA

• Ławka rezerwowych Okocimskiego: Marek Pączek, Konrad Wieczorek, Patryk Stefański, Aleksander Ślęczka.

• Ławka rezerwowych Floty: Szymon Gąsiński, Marek Opałacz, Nenad Erić, Sebastian Kamiński, Maciej Mysiak, Jacek Pułka, Ensar Arifović.

• Tutaj możecie przeczytać zapowiedź dzisiejszego spotkania: Flota - Okocimski LIVE! Postawić kropkę nad "i"

• Dzień dobry! Witamy w Świnoujściu na meczu ostatniej kolejki 1. ligi sezonu 2013/2014. Flota gra dzisiaj z Okocimskim Brzesko.