2

Okocimski KS Brzesko

0

• Za wspólnie spędzoną niedzielę dziękuję już Państwu Bartosz Głąb, miłej niedzieli!

• Tyszanie zasłużenie wygrywają dzisiaj z Okocimskim i mają coraz większe szanse na utrzymanie w 1. lidze. Dużo zależy także od Stomilu Olsztyn, który aktualnie prowadzi w Katowicach z GKS-em 1:0.

• Koniec spotkania w Jaworznie! GKS Tychy odnosi bardzo ważne zwycięstwo z Okocimskim Brzesko 2:0 po bramkach Denisa Popović'a i Ivicy Żunić'a.

• Tymczasem Stomil Olsztyn prowadzi z GKS-em Katowice w dwudziestej minucie 1:0 i nadal utrzymuje kontakt z GKS-em Tychy w walce o utrzymanie.

• Sami Abubakar dostał teraz piłkę w polu karnym gospodarzy, ale nie przyjął jej dokładnie i stracił, a chwilę później sfaulował rywala.

• Sędzia do podstawowego czasu meczu dolicza co najmniej trzy minuty.

• Ostatnia zmiana już w zespole GKS-u Tychy. Z boiska schodzi strzelec pierwszej bramki w tym meczu Denis Popović, a na placu gry pojawia się Daniel Mąka.

• Wrzutka piłki na pole karne z rzutu rożnego przez Okocimskiego, strzałem przewrotką popisał się Kacper Tatara, ale Piotr Misztal pewnie to wyłapał.

• Kolejny brzydki faul zawodnika GKS-u Tychy. Tym razem no notesu sędziowskiego wędruje Mariusz Zganiacz.

• Kombinacyjna akcja "Piwoszy", Mateusz Wawryka popędził z piłką prawą stroną boiska, dograł do Kacpra Tatary, ale ten nie zdołał przeciąć toru lotu piłki.

• Trzecia żółta kartka dla gracza gospodarzy. Ukarany nią tym razem Damian Szczęsny.

• Ostatnia trzecia zmiana w drużynie gości. Sami Abubaka zastępuje Jakuba Kapsę.

• Druga zmiana w zespole GKS-u Tychy. Na placu gry pojawia się Łukasz Małowski, a z niego schodzi Marcin Wodecki.

• Wrzutka piłki na pole karne tyszan przez Bartosza Sobotkę, która mogła spowodować zagrożenie, ale na raty interweniował skutecznie Piotr Misztal.

• Pierwsza zmiana w zespole GKS-u Tychy. Na boisku pojawia się Mateusz Bukowiec w miejsce Tomasa Docekala.

• Ładna, oskrzydlająca akcja gospodarzy, z piłką prawą stroną popędził Damian Szczęsny, ale jego wrzutkę wybił jeden z obrońców "Piwoszy".

• Druga zmiana w szeregach Okocimskiego Brzesko. Z boiska schodzi Bruno Żołądź, a na nim pojawia się Daniel Brud.

• Uspokoił nam się teraz nieco gra w dzisiejszym spotkaniu. Tyszanie oddali inicjatywę, ale goście nie potrafią z tego skorzystać i nie stwarzają zagrożenia.

• Druga żółta kartka w tym meczu i druga dla gracza gospodarzy. Tym razem ukarany Adrian Chomiuk.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. W barwach Okocimskiego Brzesko na placu gry pojawia się Kacper Tatara w miejsce Davida Kwieka.

• Ivica Żunić szaleje nam w dzisiejszym spotkaniu. Świetnie uderzył z dystansu, ale jego uderzenie minimalnie minęło słupek bramki rywali.

• Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Okocimski, dośrodkowanie z pozycji strzałowej na pole karne i strzał głową jednego z zawodników "Piwoszy", który jednak okazał się niecelny.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Za faul na własnej połowie ukarany gracz GKS-u Tychy, Mariusz Masternak.

• Ładne uderzenie z dystansu jednego z zawodników Okocimskiego, ale minimalnie niecelne.

• Fantastyczna akcja gospodarzy. Piłka wstrzelona w pole karne "Piwoszy", tam znalazł się Tomas Docekal, który zgrał jeszcze do Żunić'a, a ten strzałem głową nie dał żadnych szans na interwencję bramkarzowi Okocimskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ivica Żunić strzałem głową podwyższa prowadzenie tyszan na 2:0!!!

• Trójka zawodników Okocimskiego Brzesko ruszyła na rozgrzewkę.

• Okocimski próbuje odpowiedzieć, ale jak na razie nic pozytywnego z tego nie wynika. Misztal nie ma okazji na interwencję.

• Rozkręcili się nam gospodarze! Świetna koronkowa akcje, którą na końcu zepsuł Popović zbyt lekko uderzając na bramkę Kuchty.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Denis Popović strzałem z rzutu wolnego daje prowadzenie tyszan w arcyważnym meczu!

• Ostre starcie pod polem karnym "Piwoszy", mamy rzut wolny dla tyszan tuż przed polem karnym.

• Drugą część meczu lepiej zaczęli goście, którzy od początku zaatakowali.

• Rozpoczynamy drugą połwę meczu! Liczymy na większe emocje.

• Płkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Jaworznie. Za chwilę początek drugiej połowy meczu. Oba zespoły bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy w Jaworznie, GKS Tychy bezbramkowo remisuje z Okocimskim Brzesko. Więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki stworzyli sobie gospodarze, ale nie potrafili ich wykorzystać. Na drugą połowę meczu zapraszamy już za kilka minut.

• Ależ parada Mateusza Kuchty! Po strzale głową Ivicy Żunić'a bramkarz Okocimskiego wyciągnął piłkę z samego okienka bramki.

• Błąd stopera Okocimskiego i z akcją ruszył Marcin Wodecki, ten jednak się poślizgnął i cała akcja spaliła na panewce.

• Ależ pograli teraz ze sobą Szczęsny z Popović'em, ten pierwszy wrzucił piłkę na pole karne, ale skiksował Wodecki nie trafiając w piłkę.

• Docekal kolekcjonuje dzisiaj swoje niewykorzystane sytuacje, po rzucie rożnym po raz kolejny doszedł do strzału głową i znowu przeniósł piłkę ponad bramką.

• Trwa oblężęnie bramki Okocimskiego, teraz Docekal powinien zdobyć bramkę ale jego uderzenie z pola karnego odbiło się od jednego z rywala i wyszło poza plac gry.

• Ależ fantastyczna wrzutka z rzutu rożnego Denisa Popović'a! Niczym Kazimierz Deyna chciał bezpośredio z rzutu rożnego umieścić piłke w siatce, ale trafił tylko w słupek, chwilę później jego poprawka została wybita na rzut rożny.

• Młody Mateusz Grzybek popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez jednego z zawodników rywala.

• No i teraz mogła paść bramka dla GKS-u. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zgrał piłkę Damian Szczęsny, a Tomas Docekal strzałem z woleja przeniósł futbolówkę nad poprzeczką bramki "Piwoszy".

• Oskrzydlająca akcja gospodarzy, Mariusz Wodecki wywalczył zaledwie rzut rożny.

• Fantastyczna szansa gospodarzy! Świetne dośrodkowanie Damiana Szczęsnego w pole karne rywala, gdzie znalazł się Tomas Docekal i strzałem głową trafił w słupek bramki Kuchty.

• Adrian Chomiuk podłączył się do akcji ofensywnej gospodarzy, jednak jego zagranie w pole karne rywala okazało się niedokładnie.

• Damian Szczęsny zakręcił rywalem przed polem karnym, zagrał do Tomasa Docekala, a ten minimalnie niedokładnie dograł pod bramkę Okocimskiego.

• Świetna akcja Okocimskiego. Po raz kolejny dała o sobie znać para Kapsa - Kwiek. Ten drugi w decydującym momencie zagrał niecelnie będąc już w polu karnym rywala.

• Dośrodkowanie piłki w pole karne tyszan, ale pewnie interweniuje Piotr Misztal.

• Kolejny raz zagrożenie pod bramką gości. Tym razem zagranie Damiana Szczęsnego nie zdołał przeciąć Tomas Docekal.

• Szansa GKS-u na zdobycie bramki! Po dośrodkowaniu w pole karne Okocimskiego Damian Szczęsny niecelnie uderzył głową!

• Bartosz Sobotka wszedł jak w masło w defensywę gospodarzy, w ostatniej chwili został zatrzymany przez obrońcę tyszan.

• Teraz mogło być groźnie, po rzucie rożnym dla gości zakotłowało się w polu karnym tyszan, bo nikt nie potrafił piłki, dopiero po chwili wyekspediował ją jeden z zawodników tyskiego zespołu.

• Coraz więcej zagrożenia pod bramką Piotra Misztala, gracze Okocimskiego jednak nie dają na razie okazji bramkarzowi GKS-u na interwencję.

• Kolejna kontra Okocimskiego, Jakub Kapsa zagrał do Davida Kwieka, a ten strzałem lewą nogą trafił w boczną siatkę.

• Damian Szczęsny dostał piłkę po prawej stronie boiska, minął dwójkę rywali, ale fatalne dośrodkował i nici z kolejnej akcji gospodarzy.

• Po raz kolejny piłka kierowana do Davida Kwieka, zawodnik Okocimskiego tym razem na spalonym.

• Wrzutka piłki na pole karne gości przez Denisa Popović'a, ale futbolówkę spokojnie wyłapuje Mateusz Kuchta.

• Kontratak tyszan, Damian Szczęsny zagrał do Adriana Chomiuka, który podłączył się do akcji ofensywnej, ten strzałem głową minimalnie spudłował.

• Kombinacyjna akcja gości, lewą stroną boiska popędził David Kwiek, ale zwolnił akcję i stracił piłkę.

• Rzut wolny dla Okocimskiego wykonywany przez Davida Kwieka nie sprawił żadnego zagrożenia pod bramką Piotra Misztala.

• Kontratak tyszan, piłka z lewej strony zagrana w pole karne gości, tam na wślizgu próbował zagrać piłkę Tomas Docekal, ale mu się to nie udało.

• Pierwsza ofensywna akcja Okocimskiego w tym meczu, zepsuł wszystko Jakub Kapsa niedokładnie przyjmując futbolówkę.

• Pierwsza przedostanie się na połowę rywala przez gospodarzy. Adrian Chomiuk nie dobiegł jednak mocno zagranej piłki.

• GKS Tychy w pierwszych sekundach próbuje od własnej połowy spokojnie skonstruować pierwszą akcję w meczu. na razie piłka krąży jak po sznurku od obrońcy do obrońcy.

• Pierwszy gwizdek sędziego Pawła Pskita na stadionie w Jaworznie!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie Stadionu Miejskiego w Jaworznie! GKS Tychy zagra dzisiaj w nowych kostiumach! Zielono-czarno-czerwonych koszulkach, czarnych spodenkach i czerwonych getrach, natomiast Okocimski w jednolitych niebieskich strojach.

• Już za około osiem minut pierwszy gwizdek w tym spotkaniu!

• Dzisiaj oprócz meczu w Jaworznie zostanie rozegranych jeszcze sześć spotkań 1. ligi. Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia, GKS Bełchatów - Flota Świnoujście, Stomil Olsztyn, GKS Katowice, Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Miedź Legnica, Kolejarz Stróże - Dolcan Ząbki, oraz Puszcza Niepołomice - Energetyk ROW Rybnik.

• Wczoraj zostały rozegrane zaledwie dwa potkania 1. ligi. Wisła Płock wygrała u siebie 2:0 z Sandecją Nowy Sącz, oraz Górnik Łęczna zwyciężył na wyjeździe 1:0 z Olimpią Grudziądz dzięki czemu przypieczętowali awans do T-Mobile Ekstraklasy!

• Ławka rezerwowych Okocimskiego Brzesko: Aleksander Kozioł (Br.), Konrad Wieczorek, Łukasz Sosnowski, Kacper Tatara, Sani Abubakar, Dariusz Sosnowski, Daniel Brud.

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Paweł Florek (Br.), Marcel Gąsior, Łukasz Małkowski, Mateusz Bukowiec, Dawid Dzięgielewski, Daniel Mąka, Łukasz Kopczyk.

• Okocimski natomiast w poprzedniej kolejce przypieczętował spadek, ale podopieczni Roberta Orłowskiego, chcą pokazać, że nie są tak słabi, jak na to wskazują wyniki i zdobyć nawet dziewięć punktów w trzech ostatnich kolejkach 1. ligi. Pierwszy krok ku temu chcą zrobić dzisiaj w Jaworznie.

• Drużyna dzisiejszych gospodarzy, czyli GKS-u Tychy w niezłych nastrojach przystępuje do dzisiejszego spotkania. W poprzednią środę tyszanie wygrali na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz i wydostali się ze strefy spadkowej, jednakże nie mają żądnej przewagi nad Stomilem Olsztyn, który plasuje się pozycję niżej, a dzisiaj podejmuje na własnym stadionie GKS Katowice.

• W Jaworznie jest dzisiaj duszno, co może nie sprzyjać szybkiemu widowisku, ale miejmy nadzieje, że piłkarza zwłaszcza gospodarzy podołają presji głównie wyników i zafundują nam dzisiaj bardzo ciekawe widowisko.

• Niedziela, 25 dzień maja, zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Jaworzna, gdzie na Stadionie Miejskim walczący o utrzymanie GKS Tychy podejmie zdegradowany już do 2 ligi Okocimski KS Brzesko. Relację LIVE z tego spotkania specjalnie dla Państwa robi dzisiaj Bartosz Głąb!