Kolejarz Stróże 2 - 0 Okocimski KS Brzesko

Kolejarz Stróże

2

Okocimski KS Brzesko

0

• Koniec spotkania! Kolejarz zasłużenie pokonał Okocimskiego 2:0! To ważne punkty stróżan w kontekście walki o utrzymanie.

• Trzy minuty doliczył sędzia.

• Jeszcze żółta kartka dla Leszczaka.

• Za Trochima wchodzi na ostatnie minuty Marcin Majchrzak.

• Kolejarz w dalszym ciągu przeważa, ale brakuje dogodnych sytuacji podbramkowych.

• Kompletnie nic ciekawego się nie dzieje. Akcje urywają się przed szesnastką jednego, czy też drugiego zespołu.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona dla Nawrota. Piwosze będą kończyć spotkanie w osłabieniu.

• Zaczęliśmy ostatni kwadrans. Nie zanosi się na przełom. Kolejarz jest pewny swego, Okocimski praktycznie nie istnieje.

• Natomiast u gości schodzi Łukasz Sosnowski. Wchodzi do gry Patryk Stefański.

• W ekipie gospodarzy Kamil Adamek zastępuje Chałasa.

• Goście tracą wiarę z każdą minutą. Czy może jeszcze tutaj stać się krzywda Kolejarzowi?

• Żółty kartonik dla Michała Nawrota.

• Jeśli chodzi o frekwencję, to na trybunach zasiada okołu 200 widzów. Brak fanów z Brzeska.

• Kolejarz odzyskał nieco inicjatywę. Przed momentem niecelnym uderzeniem popisał się Chałas.

• Druga roszada w składzie gości. Kacper Tatara zastępuje Łukasza Tymińskiego.

• Pachniało trzecim gole dla stróżan, ale uderzenie Bartłomieja Smuczyńskiego wyciągnął Mateusz Kuchta.

• Okocimski uparcie próbuje atakować skrzydłami, ale defensywa pod dowództwem Markowskiego nie pozwala gościom na wiele. Kolejarz wygląda na pewnego siebie.

• Jeśli Kolejarz wygrałby ten meczu, to przy obecnych rezultatach na innych boiskach, awansowałby na 15. miejsce (nadal strefa spadkowa). Okocimski oczywiście nadal byłby czerwoną latarnią ligi.

• Akcję zapoczątkowało przejęcie Trochima, który idealnie zagrał na skrzydło do Michała Gryźlaka. Dośrodkowanie wylądowało idealnie na głowie Janusza Wolańskiego, który z 5 metrów pokonał bramkarza.

• GOOOOL!!! Już 2:0 dla Kolejarza!

• Markowski ogląda żółtą kartkę.

• Okocimski nieśmiało atakuje, ale wszystkie próby rozbijają obrońcy gospodarzy.

• Zmiana u gości. David Kwiek wszedł za Jakuba Kapsę.

• Zaczynamy drugą połowę. Spodziewamy się większych emocji.

• Sędzia Rafał Rokosz zakończył pierwszą połowę. Kolejarz prowadzi 1:0 po golu Markowskiego. Wracamy za kwadrans.

• Trochim był bardzo blisko powtórzenia ostatniego swojego gola na tym obiekcie - czyli wkręcenia piłki bezpośrednio z rzutu rożnego! Ostatecznie wybił futbolówkę z linii obrońca, na jeszcze jeden korner.

• Nic ciekawego nie dzieje się obecnie w Stróżach. Zawodnicy obu drużyn czekają już na przerwę. Czy nowi trenerzy poderwą Okocimskiego do walki?

• Jeszcze 5 minut do zakończenia pierwszej połowy.

• Okocimski miał rzut wolny z ok. 30 metrów, ale przytomnie wybił piłkę Markowski.

• Poważniejszy powiew nudy z boiska. Na murawie dzieje się niewiele ciekawego. Kolejarz się broni, a Okocimski stara się zawiązać groźna akcję w ofensywie.

• Podobna sytuacja do tej, po której padł gol. Tym razem z zagraniem Trochima poradzili sobie obrońcy brzeszczan.

• Jeszcze raz przed szansą stanął doświadczony Grzegorzewski, ale poradził sobie Radliński. Cały czas Kolejarz na prowadzeniu.

• Rzut wolny dla Okocimskiego, z futbolówką w polu karnym minęło się dwóch nabiegających zawodników. Było niebezpiecznie!

• Od dobrych kilku minut obraz gry nam się nie zmienia. Okocimski stara się coś zrobić, ale Kolejarz broni się bardzo mądrze.

• Jeszcze jeden strzał Piwoszy, ale wysoko nad poprzeczką.

• Można powiedzieć, że Kolejarz oddał nieco inicjatywę Okocimskiemu. Teraz to zawodnicy duetu trenerskiego Orłowski - Przytuła mają więcej do powiedzenia.

• Groźnie było teraz w polu bramkowym stróżan. Na szczęście dla gospodarzy, Jakub Grzegorzewski nie zdołał zamknąć akcji, po dobrym dograniu ze skrzydła.

• Na uderzenie zdecydowali się po raz pierwszy gracze Okocimskiego, ale wyłapał futbolówkę Łukasz Radliński

• Gospodarze w pierwszym kwadransie byli wyraźnie lepsi. Podopieczni Przemysława Cecherza dążyli do strzelenia bramki i ta sztuka im się udała.

• Znakomite przejęcie aktywnego Trochima, który zagrał od razu do Tomasza Chałasa. Napastnik Kolejarza uderzył mocno po długim rogu, ale przestrzelił minimalnie!

• GOOOOOL!!! Nieudana pułapka ofsajdowa przyjezdnych i Krzysztof Markowski nie myli się w sytuacji sam na sam! 1:0!

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, ukarany Radosław Jacek.

• Dariusz Walęciak dośrodkował z około 40 metrów w szesnastkę, ale jeden z defensorów Okocimskiego ubiegł Trochima.

• Dośrodkowanie Wojciecha Trochima z rzutu rożnego, w sporym zamieszaniu do strzału doszedł Sebastian Leszczak, ale uderzył niecelnie.

• Spokojny pierwszy fragment, żaden z zespołów nie podejmuje ryzyka. Trwa wzajemne badanie sił.

• Pierwszy gwizdek, zaczynamy!

• Wszyscy aktorzy dzisiejszego widowiska już gotowi, za moment zaczynamy.

• Kolejarz zagra w jednolitych niebieskich strojach, natomiast goście z Brzeska wystąpią w zielonych koszulkach i białych spodenkach.

• Piłkarze zeszli już z murawy, czekamy z niecierpliwością na ich ponowne pojawienie się.

• Na murawie trwa rozgrzewka obu drużyn. Do pierwszego gwizdka nieco ponad 20 minut.

• "Piwosze" przyjechali do Stróż z... dwoma nowymi trenerami - po dymisji Piotra Stacha zarząd Okocimskiego najwyraźniej wyszedł z założenia, że co dwie głowy, to nie jedna i w środę na ławce trenerskiej zespołu z Brzeska Krzysztofowi Przytule będzie towarzyszył Robert Orłowski. Dla tego pierwszego to powrót do piłkarskiej rzeczywistości po krótkim epizodzie z trzecioligowym ŁKS Łomża. Telewizyjnego eksperta w staraniach o utrzymanie Okocimskiego w pierwszej lidze wspomoże Orłowski, były szkoleniowiec Garbarni Kraków.

• Rezerwowi Okocimski: Marek Pączek, David Kwiek, Kacper Tatara, Mateusz Wawryka, Konrad Wieczorek, Aleksander Ślęczka, Patryk Stefański.

• Rezerwowi Kolejarz: Filip Błażejewski, Kamil Nitkiewicz, Marcin Majchrzak, Kamil Adamek, Bartosz Damian.

• Poznaliśmy już składy obu drużyn, za moment pojawią się również ławki rezerwowych obu zespołów.

• Jeśli chodzi o warunki atmosferyczne to póki co świeci słońce, na razie nie zanosi się na deszcz. Z powodu meczu w środku tygodnia, nikt w Stróżach nie spodziewa się wysokiej frekwencji. Jeśli przyjdzie 150 osób, to będzie dobrze.

• Witamy ze Stróż. Dzisiejszy pojedynek Kolejarza z Okocimskim Brzesko będzie meczem o ligowe "być albo nie być" dla obu drużyn. Piwoszy z ławki trenerskiej po raz pierwszy poprowadzi duet Krzysztof Przytuła - Robert Orłowski.