Limanovia Limanowa 0 - 0 Okocimski KS Brzesko

Limanovia Limanowa

0

Okocimski KS Brzesko

0

• Co za końcówka w Limanowej! Sędzia ewidentnie nie miał kontroli nad zachowaniem piłkarzy! Cały mecz bardzo słaby, mało sytuacji podbramkowych i w efekcie mamy remis. Z mojej strony to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje w Ekstraklasa.net!

• Koniec spotkania!

• Ukarany zostaje także Arkadiusz Garzeł.

• Żółta dla Kozieła.

• Serafin brutalnie faulowany przed polem karnym! Dochodzi do bójki, sypią się kartki! O dziwo czerwoną dostaje... Serafin! Co za sytuacja! Niebywałe!

• W walce o piłkę Chmiest fauluje swojego rywala. O dziwo sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

• Akcja gości, jednak nic z niej nie wyniknie bo piłkę ręką w polu karnym zagrał jeden z przyjezdnych.

• Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za Krówczyńskiego wchodzi Hudecki.

• Kulewicz ucierpiał w starciu pod własną bramką, jednak szybko wraca do gry.

• Jedna z niewielu akcji gości. Glushko dobrze zabrał się z futbolówką w pole karne, nieźle uderzył, lecz Różalski po raz kolejny świetnie interweniował.

• Chmiest podprowadził piłkę na 30 metr, uderzył, ale piłka w ostatniej chwili podskoczyła i strzał zupełnie nieudany.

• Niebezpieczny faul Yavorskyyego na Mysiaku i żółta kartka.

• Niedokładne podanie Kozieła do Piwowarczyka. Od bramki Błąkała.

• Faul Pyciaka na Kulewiczu w środkowej strefie boiska.

• Kolejna zmiana w Limanovii. Schodzi Skiba, wchodzi Urbański.

• Niebezpieczne wejście Wawryki łokciem w głowę Serafina, bez kartki.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości, schodzi Ślęczka, wchodzi Duszyk.

• Sprytny strzał Chmiesta przewrotką, jednak zbyt lekki by mógł zaskoczyć bramkarza.

• Zmiana w drużynie gospodarzy, boisko opuszcza Waksmundzki, w jego miejsce Kozieł.

• Brzydki faul Skiby na Yavorskyym, żółta kartka.

• Po dośrodkowaniu piłka spada pod nogi Waksmundzkiego, ale jego strzał ląduje wysoko nad poprzeczką.

• Chmiest do Krówczyńskiego, strzał zablokowany przez obrońcę i mamy rzut rożny.

• Obyło się bez pomocy medycznej, gramy dalej.

• Waksmundzki ucierpiał w starciu z Ślęczką. Przerwa w grze.

• Trzecia zmiana w drużynie z Brzeska. Boisko opuszcza Bryła, w jego miejsce Abubakar.

• Waksmundzki do Gryżlaka, który strzela wysoko ponad bramką.

• Kolejna zmiana w drużynie Piwoszy. Schodzi Lewiński, w jego miejsce Yavorskyy

• Zmiana w Limanovii. Boisko opuści Margol, w jego miejsce Serafin.

• Groźny atak gości. Dośrodkowanie Pyciaka nie dochodzi do Wojtka Dziadzi.

• Zmiana w drużynie gości. W miejsce Wojcieszyńskiego pojawi się Glushko.

• Świetne dochodzące do bramki dośrodkowanie Skiby, Margol uderza piłkę, lecz był pod zbyt ostrym kątem by coś wskórać w tej sytuacji.

• Faul Krówczyńskiego na Lewińskim w środkowej strefie boiska.

• Uderzenie Piwowarczyka z 20. metrów, piłka odbija się od jednego z obrońców i przechodzi ponad bramką.

• Indywidualna akcja Waksmundziego prawą stroną, w ostatniej chwili Ślęczka wybija piłkę spod jego nóg.

• Dobre podanie Waksmundziego w tempo do wychodzącego Chmiesta. Napastnik gospodarzy na minimalnym spalonym.

• Bryła odepchnął bez powodu bramkarza Limanovii, ale sędzia nie pokazał żółtej kartki.

• Garzeł faulowany we własnym polu karnym przez Chmiesta.

• Niebiezpiecznie uderzenie Dziadzi i kolejna świetna interwencja Różalskiego.

• Wawryka ucierpiał przy pierwszym kontakcie z piłką. Będzie potrzebna pomoc medyczna.

• Od środka gospodarze! Mirosław Górecki gwiżdże i gramy dalej!

• Piłkarze już wychodzą na boisko, za chwilę początek drugiej połowy.

• W przerwie zachęcam do głosowania na zawodnika meczu w naszym plebiscycie!

• W zachowaniu piłkarzy widać sporą nerwowość. Sporo bezsensownych fauli, mało dobrych sytuacji do zdobycia bramki. Gospodarze po strzale Krówczyńskiego powinni prowadzić, ale ten nie potrafił zaskoczyć bramkarza. Wracamy za kilka minut!

• Koniec pierwszej połowy!

• Znów świetna piłka do Pyciaka, tym razem doskonale uprzedza go Kulewicz.

• Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy. W decydującym momencie Pyciak faulował Niechciała i mamy rzut wolny.

• Wysoka piłka do Wojtka Dziadzio, ale Mysiak kolejny raz wybija futbolówkę.

• Margol w walce o piłkę faulował Bryłę, sędzią przywołał go do siebie. Jeśli tak dalej pójdzie to pomocnik Limanovii może nie dokończyć tego spotkania.

• W ostatnich minutach w poczynania zawodników obu drużyn wkradło się sporo chaosu .

• Margol przytrzymał za koszulkę jednego z pomocników gości i sędzia ukarał go żółtą kartką.

• Niechciał znów dośrodkował w pole karne, piłkę na szesnasty metr zgrał Waksmundzki. Do niej dobiegł obrońca Piwoszy i wybił ją z pola karnego.

• Ostre starcie Dziadzia z Kulewiczem. Kapitan Limanovii jednak się pozbierał bez pomocy medycznej.

• Kolejna ofensywna akcja Limanovii, ale dośrodkowanie jednego z pomocników niedokładne.

• Co za sytuacja dla Limanovii! Waksmundzki pięknie rozegrał piłkę do Chmiesta, ten odegrał na piąty metr do Krówczyńskiego, który fatalnie przestrzelił! To powinna być bramka!

• Spięcie pomiędzy Garzełem i Chmiestem, obyło się bez kartki.

• Strzał z 25 metrów Wojcieszyńskiego bez trudu łapie Różalski.

• Waksmundzki spróbował strzału z dystansu, który zablokował jeden z obrońców.

• Kolejna szybka akcja gości, płaską piłkę w pole karne zagrywa Pyciak. Po raz kolejny Mysiak na posterunku.

• Wojcieszyński znalazł się w niezłej sytuacji, ale Mysiak dobrze zatrzymuje piłkę.

• Idealne dośrodkowanie Niechciała wprost na głowę Mysiaka! Piwoszy ratuje fantastyczna interwencja Roberta Błąkały!

• Słabe dośrodkowanie z rzutu walnego wykonywanego przez Skibę, piłka szybko wybita przez obrońców gości.

• Świetna piłka do Pyciaka, ten nie potrafił się od razu zabrać z piłką i spowolnił całą akcję.

• Wojcieszyński z rzutu rożnego w pole karne, dobre wyjście do piłki Różalskiego, który przy okazji był faulowany.

• Jak na razie Piwosze posiadają lekką przewagę.

• Brzydko faul na Ślęczce, ten jednak szybko się pozbierał i gramy dalej.

• Strzał Bryły z 20. metrów bez większych problemów broni Różalski.

• Gospodarze mieli szanse z rzutu rożnego, dośrodkowanie Niechciała niedokładne.

• Odważne wejście w pole karne Lewińskiego, świetnie interweniował Różalski.

• Chmiest powalczył o piłkę na wysokości pola karnego, ale zdaniem sędziego faulował.

• Od początku mocno naciskają zawodnicy z Brzeska. Ślęczka faulowany w środku pola.

• Od środka goście. Zaczynamy!

• Sędziowie wyprowadzają zawodników na murawę. Za chwilę losowanie i początek spotkania!

• Piłkarze opuszczają płytę boiska i udają się do szatni.

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Mirosław Górecki. Na liniach asystować mu będą Zbigniew Szymanek i Marcin Rusek.

• Limanowianie przeżywają poważny kryzys. W ostatnich sześciu spotkaniach nie potrafili zdobyć nawet punktu. Piwosze prezentują dość równą formę i są zdecydowanymi faworytami dzisiejszego meczu.

• Piłkarze właśnie się rozgrzewają: mecz

• Dzisiejsze spotkanie będzie miało szczególny charakter. Do Limanowej wracają bowiem zawodnicy, który występowali w barwach Limanovii w ubiegłym sezonie. Trenerem Okocimskiego jest trener, który w ubiegłych rozgrywkach prowadził Trójkolorowych.

• Witamy w relacji LIVE! prosto ze stadionu w Limanowej. Już za nieco ponad pół godziny miejscowa Limanovia podejmie na własnym obiekcie Okocimskiego Brzesko. Zapraszamy!