Puszcza Niepołomice 1 - 1 Okocimski KS Brzesko

Puszcza Niepołomice

1

Okocimski KS Brzesko

1

• Puszcza remisuje trzeci mecz z rzędu. Do miejsce gwarantującego pozostanie w II lidzie brakuje jej jednego punktu. Natomiast Okocimski zajmuje 13. miejsce z trzema punktami przewagi nad Puszczą. Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera.

• Koniec meczu.

• Piłkarze z Brzeska robią, co mogą, żeby zdobyć bramkę zwycięską w tym meczu.

• Dariusz Gawęcki otrzymuje żółtą kartkę.

• Zaremba urwał się prawym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie nie znalazło adresata wśród piłkarzy Puszczy.

• Roman Stepankov opuszcza boisko. Adrian Gębalski wchodzi.

• Białkowski opuszcza boisko. Wchodzi Abubakar.

• Piotr Madejski opuszcza plac gry, a w jego miejsce wchodzi Mikołajczyk.

• Mateusz Wawryka dośrodkował z prawej strony na głowę Glushko, który pokonał bramkarza Puszczy.

• Gol wyrównujący! Glushko zdobywa gola!

• Zszedł Patryk Bryła, a w jego miejsce pojawił się Paweł Pyciak.

• Patryk Bryła otrzymuje żółtą kartkę.

• Łukasz Furtak za Pawła Strózika.

• Kamil Łączek fauluje Wojcieszyński i otrzymuje żółą kartkę.

• Dawid Sojda i Wojciech Wojcieszyński zderzyli się głowami.

• Dawid Soja rozpędził się z piłką, ale został zatrzymany tuż przed polem karnym .

• Duży chaos na początku drugiej połowy.

• Mateusz Wawryka otrzymuje żółtą kartkę.

• Rzut wolny dla Puszczy. Dośrodkowana piłka w pole karne zostaje wybita przez Okocimksiego.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Puszcza prowadzi po bramce z rzutu karnego.

• Mateusz Kasprzyk przedzierał się przez pole karne Puszczy, ale został zatrzymany przez rywali.

• Paweł Strózik otrzymuje żółtą kartkę.

• To już trzeci rzut karny dla Puszczy w ostatnich trzech meczach.

• Roman Stepankov trafia z jedenastu metrów! Dużo szczęścia miał Ukrainiec. Piłka odbiła się od słupka i przekroczyła linię bramkową.

• Faul na Sojdzie! Rzut karny!

• Stepankov miał szanse zdobyć bramkę po błędzie obrońcy, ale nie zdążył szybko zareagować.

• Stepankov popełnia dzisiaj sporo fauli. Chyba doczeka się żółtej kartki.

• Madejski ładnie zakręcił obrońcami w polu karnym, miękko dośrodkował na głowę Stepankova, ale ten z najbliższej odległości nie potrafił pokonać bramkarza rywali.

• Krzysztof Zaremba strzela z ostrego kąta. Bramkarz odbija piłkę.

• Patryk Bryła potężnie uderza nad bramką.

• Ponad kwadrans za nami. Nie wiele dzieje się w Niepołomicach.

• Okazja dla gości. Jacek zagrywa w pole karne, ale Glushko nie zdązył do piłki.

• Dobra okazja dla Okocimskiego z rzutu wolnego. Uderzał Taras Yavorskyy, jego strzał odbił bramkarz, ale bliski dobicia był jeden z zawodników gości.

• Przypominam, że dzisiejszy mecz to małe derby Małopolski.

• Stepankov bliski strzelenia gola! Zabrakło precyzyjnego wykończenia pod bramką rywali.

• Stepankov świetnie zgrał piłkę klatką piersiową do Dawida Sojdy, ale ten został wypchany z okolic pola karnego rywali.

• Widać, że niepołomiczanie chcą lepiej zacząć to spotkanie atakując od pierwszych minut na bramkę Brzeska.

• Garstka fanów z Brzeska zjawiła się w Niepołomicach.

• Mecz rozpoczyna Puszcza Niepołomice.

• Okocimski w zielono-białych strojach. Puszcza na niebiesko.

• Za moment piłkarze obu drużyn wejdą na murawę.

• Piłkarze opuszczają murawę po rozgrzewce. Niespełna 10 minut do rozpoczęcia spotkania.

• Ławka rezerwowych Okocimskiego Brzesko: Aleksander Kozioł, Jakub Baran, Wojciech Dziadzio, Michał Guja, Sani Abubakar, Paweł Pyciak, Sylwester Tokarz.

• Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Andrzej Sobieszczyk, Łukasz Nowak, Łukasz Furtak, Marcel Kotwica, Adrian Gębalski, Mateusz Lampart, Michał Mikołajczyk.

• Witam ze stadionu przy ulicy Kusocińskiego w Niepołomicach. Przed nami mecz Puszcza Niepołomice - Okocimski Brzeszko.