Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 Okocimski KS Brzesko

Zagłębie Sosnowiec

0

Okocimski KS Brzesko

2

• Sędzia kończy spotkanie. Okocimski zasłużenie wygrał w Sosnowcu po słabym meczu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje Live z boisk 2. ligi.

• Sędzia przedłużył spotkanie o 4 minuty.

• Giel miał świetną okazję na zdobycie bramki, ale uderzył mocno ponad bramką.

• Zagłębie cały czas próbuje, a goście wychodzą raz po raz z kontratakami.

• Żółta kartka dla Łukasza Matusiaka.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Tomasz Szatan uderza ponad bramką.

• Zmiana w zespole gości. Schodzi Lewiński, a w jego miejsce Yavorskyy.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Szatan uderza w poprzeczkę, dobija Arak. Piłka w siatce, ale spalony.

• Arak faulowany przed polem karnym i będzie rzut wolny dla Zagłębia.

• Arak zmienia Kozaka.

• Bryła ukarany kartką za faul na Szatanie.

• Bryła pojawia się na murawie w miejsce Białkowskiego.

• Dośrodkowanie Szatana na głowę Giela, ale ten za lekko by zaskoczyć bramkarza gości.

• Arkadiusz Lewiński otrzymuje żółtą kartkę.

• Piotr Giel ukarany żółtą kartką.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Strzelał Kozak i bez problemu łapie piłkę Błąkała.

• Żółta kratka dla Jurija Glushko.

• Zagranie ze skrzydła Września w pole karne, ale Kozak źle przyjmuje piłkę.

• Boisko opuszcza Abubakar, a w jego miejsce Glushko.

• Boisko opuszcza Farkas, a w jego miejsce Kutarba.

• Farkas dośrodkowywał z prawej strony boiska w stronę Kozaka, ale jego strzał przeszedł obok bramki.

• Po rzucie wolnym strzelał Markowski i z najwyższym trudem broni Błąkała.

• Podobnie jak w pierwszej połowie mecz nie stoi na wysokim poziomie.

• Rzut wolny dla Okocimskiego po za wysoko podniesionej nodze przez Matusiaka. Dośrodkowanie w pole karne na głowę Jacka, który zgrał piłkę do Dziadzio, ale ten przeniósł piłkę wysoko ponad bramką.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Dośrodkowanie w pole karne i od bramki rozpoczyna Błąkała.

• Na murawie nie pojawił się również Łukasz Tumicz, a w jego miejsce wszedł Piotr Giel.

• Boisko po przerwie opuścił Migała, a w jego miejsce Szatan.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę. Przy piłce goście.

• Koniec pierwszej połowy. Goście zasłużenie prowadzą 2:0. Za ok. 15 min. początek drugiej połowy. Miejmy nadzieję, że będzie bardziej emocjonująca.

• Sędzia doliczył minutę do pierwszej części spotkania.

• Kibice gospodarzy zaczynają się denerwować postawą swoich ulubieńców. Zupełnie inne nastroje panują w sektorze kibiców gości.

• Dużo walki w środku pola. Zero składnych akcji. Tak można podsumować ostatni okres spotkania.

• Mecz zupełnie nie porywa. Oba zespoły nie grają zbyt efektownie. Okocimski po strzeleniu dwóch bramek cofnął się i nie pozwala gospodarzą na stwarzanie dobrych okazji.

• Rzut rożny i po rzucie rożnym. Żadnego zagrożenia.

• Białkowski atakował lewym skrzydłem i będzie rzut rożny.

• Strzał z dystansu Rysia, lecz bardzo nie celnie i od bramki Matracki.

• Rzut wolny dla Okocimskiego. Dośrodkowanie w pole karne na głowę Arkadiusza Garzeł, ale strzał obok bramki.

• Mocny strzał z dystansu Matusiaka, ale wprost w bramkarza gości.

• Matusiak zagrywa do Kozaka, ale dośrodkowanie młodego pomocnika Zagłębia zablokowane.

• Prostopadłe zagranie do Łukasza Tumicza, który strzela na dalszy słupek, ale dobrze broni Błąkała.

• Szybkie dwa ciosy Okocimskiego, który teraz cofnął się na własną połowę i czeka na kontratak. Natomiast gospodarzenie potrafią skonstruować dobrej podbramkowej sytuacji.

• Dośrodkowanie Miłosza Kozaka w pole karne łapie Błąkała.

• Próba prostopadłej piłki do Białkowskiego, ale ten źle przyjął.

• Szybka akcja Okocimskiego. Podanie w pole karne do Rysia, ten piętą odgrywa do Dziadzio, który strzałem po ziemi umieszcza piłkę w siatce. 0:2!

• GOOOOOOOOOOOOL! Wojciech Dziadzio!

• Atakował Pyciak, ale jego kolega z drużyny wyszedł z piłką na aut.

• Po rzucie rożnym piłkę wybił Matracki, dopadł do niej jeden z zawodników Okocimskiego i dograł w pole karne do nie pilnowanego Arkadiusza Garzeł, który głową umieścił piłkę w siatce. 0:1

• GOOOOOOOOOL! Arkadiusz Garzeł!

• Prawym skrzydłem przedzierał się Dziadzio i będzie rzut rożny.

• Próba zagrania Matusiaka do Tumicza i piłka w rękach Błąkały.

• Spotkanie rozpoczęte. Przy piłce gospodarze.

• Piłkarze obu zespołów już na murawie za chwile początek spotkania.

• Piłkarze obu zespołów zakończyli rozgrzewkę. Za ok. 5 min pojawią się ponownie na murawie w towarzystwie arbitrów dzisiejszego spotkania. Sędzią głównym będzie dzisiaj Kamil Waskowski, a asystować mu będą Maciej Cebulski i Robert Pawlicki.

• Piłkarze Zagłębia Sosnowiec wystąpią dzisiaj w zupełnie nowym komplecie strojów. Ciekawe czy przyniosą im dzisiaj szczęście w spotkaniu ze spadkowiczem z pierwszej ligi.

• Do Sosnowca przybyli również kibice drużyny gości w liczbie ok. 40 osób.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania dobrze rozpoczęli sezon w pierwszej kolejce pokonując Stal Mielec 4:1, by za tydzień przegrać w Legionowie 1:0. Natomiast w gorszej sytuacji są piłkarze Okocimskiego Brzesko, którzy sezon rozpoczęli od remisu 0:0 z Wisłą Puławy i porażce z MKS Kluczbork 0:2.

• Oba zespoły rozgrzewają się na murawie.

• Rezerwowi Okocimskiego Brzesko: Aleksander Kozioł, Patryk Bryła, Aleksander Ślęczka, Sylwester Tokarz, Jurii Glushko, Daniel Duszy, Taras Yavorskyy.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Wojciech Fabisiak, Daniel Kutarba, Tomasz Szatan, Jakub Arak, Sławomir Jarczyk, Kamil Zalewski, Piotr Giel

• Za chwile podamy składy obu zespołów. A tym czasem zawodnicy rezerwowi obu zespołów.

• Witamy w relacji Live z meczu 3.kolejki drugiej ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Okocimskim Brzesko.