Sparing: Stal Rzeszów - Izolator Boguchwała 5:0

Marcin Trzyna
Stal Rzeszów rozegrała sparing przed rundą wiosenną
Stal Rzeszów rozegrała sparing przed rundą wiosenną Patryk Ogorzałek
O godz. 15 został rozegrany został sparing pomiędzy Stalą Rzeszów i Izolatorem Boguchwała. Drugoligowy klub pokonał rywala aż 5:0. Trzy bramki dla Stali zdobył Konrad Maca, po jednej strzelili Jakubowski i Lisańczuk.

Stal Rzeszów początkowo miała rozegrać sparing z pierwszoligowym Kolejarzem Stróże, jednak klub odwołał sparing z powodów kadrowych. W obecnym okresie przygotowawczym Stal mierzyła się już z III-ligowym Izolatorem, wówczas podopieczni Krzysztofa Łętochy pokonali "Izolację" 2:0.

Rzeszowianie w środowym sparingu wygrali z Izolatorem aż 5:0, a trzy gole zdobył Konrad Maca. Po bramce dorzucili Kamil Jakubowski i Michał Lisańczuk. Stal Rzeszów rozegra w sobotę ostatni sparing przed wznowieniem rundy wiosennej. Rywalem biało-niebieskich będzie Unia Tarnów. Spotkanie odbędzie się w Rzeszowie o godzinie 11:00.

Stal Rzeszów - Izolator Boguchwała 5:0

Bramki: 3x Konrad Maca, Kamil Jakubowski, Michał Lisańczuk

Skład Stali: (I połowa) Beszczyński, Konrad Hus, Baran, Bednarczyk, Krzysztof Hus, Damian Jędryas, Kolesnikovs, Jakubowski, Lisiecki, Kaźmirowski, Prędota. (II połowa) Lewandowski, Bednarczyk, Baran, Drożdżal, Maślany, Daszyk, Krzysztoń, Więcek, Krzysztof Szymański, Lisańczuk, Maca