Stal Rzeszów 1:1 Legionovia Legionowo (BRAMKI, KONFERENCJA)

Marcin Trzyna
Stal Rzeszów zremisowała mecz z Legionovią
Stal Rzeszów zremisowała mecz z Legionovią Jakub Hereta/Polskapresse
W meczu 13. kolejki drugiej ligi wschodniej Stal Rzeszów zremisowała na własnym stadionie z Legionovią 1:1. Zapraszamy do obejrzenie bramek i konferencji pomeczowej.

Pierwsze w historii spotkanie pomiędzy Stalą Rzeszów a Legionovią Legionowo zakończyło się remisem 1:1. Bramka dla Stali padła po trafieniu samobójczym Tarasa Romanchuka, a gol dla gości padł po strzale z rzutu karnego z 73. minuty meczu. Legionovia mogła zdobyć gola z karnego kilka minut wcześniej, jednak "jedenastkę" wybronił świetnie spisujący się w bramce gospodarzy Miłosz Lewandowski. Pierwszy rzut karny podyktowany został po faulu Arkadiusza Barana, zawodnik Stali obejrzał czerwoną kartkę i "biało-niebiescy" musieli radzić sobie w dziesiątkę od 66. minuty spotkania.

Stal Rzeszów po tym spotkaniu zajmuje dziewiątą pozycję w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Legionovia ma na swoim koncie jeden punkt mniej i zajmuje 11 miejsce.

Bramka na 1:0 dla Stali