Kolejarz Stróże

0

GKS Katowice

0

• Niewątpliwie sporo znaczenia w dzisiejszym meczu miało sędziowanie. Mariusz Korzeb z Warszawy pokazał aż 10 żółtych kartek i jedną czerwoną. Chyba mogło być tych kartek troszkę mniej. Kolejarz w drugiej połowie skupił się na obronie wyniku, a GieKSa nie potrafiła zagrozić bramce rywala w ataku pozycyjnym. Za to kilka kontr gospodarzy było naprawdę groźnych.

• Koniec meczu! W Stróżach bezbramkowy remis.

• Dośrodkowanie z lewej strony boiska, Hołota strzela głową, a piłka o zaledwie kilka centymetrów mija słupek. To była chyba ostatnia szansa w tym meczu.

• Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Cecherz na trybuny daleko nie miał... wystarczył jeden krok przez płot.

• Sędzia główny po konsultacji z bocznym wyrzuca trenera Przemysława Cecherza z boiska! Nie wiemy co tam się wydarzyło przy linii bocznej. Chyba szkoleniowiec Kolejarza musiał komentować w niewybredny sposób decyzje arbitra.

• Tomasz Hołota strzela z 17 metrów obok lewego słupka bramki Sobańskiego.

• Dośrodkowanie Nitkiewicza do Wolańskiego, ale ten nie dosięgnął piłki w polu karnym, blokowany przez dwóch obrońców.

• Bartłomiej Chwalibogowski bliski strzelenia gola z niemal 40 metrów! Pomocnik GKS chciał podawać, ale piłka poszybowała w kierunku bramki Sobańskiego, który w ostatniej chwili skierował futbolówkę na korner.

• Groźna akcja GKS. Po przechwycie piłki w środku pola gości wyszli w ataku trzech na dwóch obrońców, Napastnik gości niepotrzebnie próbował kiwać Walęciaka i ten odebrał mu piłkę.

• GieKSa przeważa, długo utrzymuje się przy piłce, a gospodarze starają się kontratakować.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Tomasz Rzepka.

• Mógł mieć wejście smoka Kantor! Tuż po tym jak pojawił się na boisku popisał się pięknym strzałem z przewrotki w lewy róg bramki GKS. Sobański zdołał to wybić.

• Mateusz Kantor zmienia Michała Chrapka.

• Kibice GieKSy tego meczu już z pewnością nie obejrzą. W tej chwili 3 autokary z fanami z Katowic odjeżdżają spod stadionu w Stróżach.

• Akcja GKS-u, ale zepsuł ją Przemysław Pitry, który faulował w polu karnym gospodarzy.

• Wolański próbował strzelać z 5 metrów. Piłkę w końcu wybili mu obrońcy GieKSy. Wszystko po niezłej akcji i dośrodkowaniu Kamila Nitkiewicza.

• Zmiana w drużynie GKS. Patryk Stefański schodzi, w jego miejsce pojawia się placu gry Bartłomiej Chwalibogowski.

• Znowu uderzał aktywny Wolański, ale uderzenie z 17 metrów obok bramki. Na razie nie widać przewagi GieKSy, mimo przewagi jednego piłkarza na boisku.

• Zmiana w ekipie Kolajarza. Chyba kontuzji nabawił się Gajtek. W jego miejsce wchodzi Kamil Nitkiewicz.

• Wolański minął obrońców, wszedł w pole karne, chciał wrzucić piłkę do Gajtowskiego, ale wybili mu ją obrońcy na aut.

• Kolejna kartka. Tym razem ostre wejście od tyłu Krzysztofa Gajtkowskiego.

• Zółta kartka dla Tomasza Hołoty.

• Tymczasem piłkarze GieKSy-y z rzutu wolnego trafiają prosto w mur.

• Błyskawiczna reakcja Przemysława Cecherza, który dokonuje roszady w składzie. Michał Gryźlak zmienia Konrada Cebulę.

• Adrian Basta nie pozwolił przedrzeć się piłkarzowi GKS, który wychodził na dobrą pozycję. Zaatakował go nieprzepisowo od tyłu i sędzia nie miał wyjścia. Druga żółta kartka i Basta wylatuje z boiska.

• Dariusz Walęciak nie zgadzał się z żółtą kartką dla Niane i dlatego dyskutował z sędzią. Mimo, że jest kapitame zespołu, arbiter pokazuje za dyskusje kartonik.

• Niane ukarany żółtą kartką za zagranie nakładką.

• Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką GieKSy.

• Wolański zagrywa dobrze do Basty, ten chciał jeszcze dograć na środek pola karnego, ale w ostatniej chwili niebezpieczeństwo zażegnali obrońcy gości.

• Jedna zmiana w ekipie gości. Tomasz Hołota wchodzi za Denissa Rakelsa.

• Zaczyna się druga połowa meczu w Stróżach. Czekamy na gole.

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Wyrównay mecz, zarówno kolejarz jak i gks mogli strzelić bramkę. Czekamy na drugą połowę spotkania.

• Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

• Wolański próbował znaleźć Chrapka w polu karnym gości, jednak piłka przejęta przez gości. Po wybicu obrońcy gości rzut rożny dla Kolejarza. Dośrodkowanie na krótki słupek. Obrońca GKS wybija piłkę na aut.

• Strzał Chrapka z 30 wysoko ponad bramką gks

• Rzut wolny z 40 m dla GKS piłkę z pola karnego wybija Stefanik

• Delegat PZPN nie wyraził zgody na wpuszczenie kibiców GKS na sektor!

• Zagranie ręką w polu karnym gości sędzia nie zauważył przewinienia, było bardzo groźnie pod bramką GKS!!

• Niane po raz kolejny schodzi z boiska, żeby zmienić opatrunek.

• Bardzo słaby strzał Cebuli z 30 m przechodzi obok bramki GKS.

• Faul w odegłości 22 m z narożnika pola karnego. Piłkę wybijał będzie Bielancin. Goście ustawiają 1 osobowy mur. Piłkę łapie bramkarz Kolejarza.

• Rzut wolny dla GKS w odległości 40 m piłke. Przed szansą Zachara, który z 5 m strzela z głowki ponad bramką Sobańskiego.

• Szansa Kolejarza Gajtowski podaje Chrapkowi a ten z 6 m strzela obok bramki GKS!!!

• Na mecz trzema autokarami docierają kibice GKS

• Szansa dla Kolejarza zagranie basty w pole karne obrońca gkS wybija na aut.

• Bardzo niebezpieczna sytuacja pod bramką Kolejarza po ładnej wymianie podań zawodnik gości Zachara znalazł się przed szansą zdobycia bramki. Zagranie w na 18 jednak Deniss Rakels na spalonym.

• Trener GKS wyraźnie poddenerwowany sytuacją na boisku, uderzył w metalową obudowę sektora gości.

• Dośrodkowanie w pole karne GKS pewnie łapie bramkarz gości.

• Piłkarz Kolejarza Cebula został ukarany żółtą kartkę za wybicie piłki bez gwizdka.

• Rzut rożny dla Kolejarza po próbie kontrataku. W polu karnym pada Stefanik, sędzia nie dopatrzył się faulu. Po chwili kolejny zawodnik kolejarza jest faulowany w narożniku boiska. Kolejna szansa dla kolejarza.

• Dośrodkowanie Basty z narożnika boiska, zagranie ręką, którego nie zauważył sędzia. Rzut rożny dla kolejarza . Bło bardzo niebezpiecznie piłka przeszła pomiędzy piłkarzami w polu karnym. Dobitka Cichego, kolejny rzut rożny - bardzo złe zagranie obrońcy Kolejarza. Gks próbuje wyjść z kontrą.

• Niane wraca na murawę z opatrunkiem na głowie, widać, że bardziej ucierpiał niż piłkarz GIeksy.

• Nakładka Rakelsa, sędzia podytkował rzut wolny w okolicach bramki Kolejarza.

• Rzut wolny po zderzeniu Niane z Chmielem, piłkarz GKS leży na murawie. Nic groźnego nie stało się piłkarzowi gieksy i opuszcza boisko o własnych siłach.

• Groźnie pod bramką GKS- po dośrodkowaniu piłkę łapię bramkarz.

• Po kontrze Kolejarza za nieprzepisowe zatrzymanie zawodnika gospodarzy sędzia pokazał żółtą kartkę.

• Piłkę strzelał napastnik gości po rykoszecie piłka mija o centymetry bramkę Kolejarza. Zórt rożny dla gości, kolejna niebezieczna sytuacja.

• Faul na lini 17 m, Adrian Basta został upomniany żółtą kartką po wślizgu

• Mecz toczy się w szybkim tempie, dotychczas Kolejarz popełnił, kilka prostych błędów, ktore mogły skończyć się utratą bramki.

• Bład zwodnika kolejarza przejmuje Gieksa i rusza w kierunku bramki, piłkę wślizgiem wybija obrońca kolejarza

• Początek spotkania w Stróżach.

• Piłkarze już na boisku, za chwilę początek spotkania.

• Rezerwa GKS Katowice: Gorczyca, Cholerzyński, Chwalibogowski, Farkas, Gierczak, Hołota i Napierała..

• Rezerwa Kolejarza: Bocian, Gryźlak, Kantor, Nitkiewicz, Rupa, Szufryn i Zarychta.

• W zespole gości problemy finansowe, piłkarze nie dostali pieniędzy przed świętami. Prezes GieKSy obiecał, że zapłaci piłkarzom z własnej kieszeni, jeśli wygrają z Kolejarzem.

• Obszerną zapowiedź spotkania znajdziecie tutaj.

• Witamy w relacji na żywo prostko ze stadionu w Stróżach, gdzie rewelacja rundy jesiennej, Kolejarz Stróżę podejmie GKS Katowice, walczący o utrzymanie w 1 lidze.