ŁKS Łódź

1

• Koniec spotkania. Kolejarz pokonał ŁKS 2:1.

• Trzy minuty doliczone.

• Ależ okazja! Patryk Kubicki potężnie uderzył, ale uratował gospodarzy Konrad Forenc!

• Mało klarownych sytuacji oglądamy dzisiaj na boisku w Stróżach. Z wysokości trybun, spotkanie ogląda również niewielu kibiców.

• Przed nami ostatnie 10 minut. Czy ŁKS zdoła doprowadzić do wyrównania?

• Jeszcze jedna roszada, tym razem u gości. Artur Golański wchodzi za Daniela Bruda.

• Ostatnia zmiana w Kolejarzu. Schodzi Giesa, w jego miejsce Damian Michalik.

• Gra cały czas wyrównana, w ostatnich minutach nieco mocniej naciskają łodzianie.

• Pierwsza zmiana w ŁKS-ie. Dawid Sarafiński zastępuje Agwana Papikjana.

• Czwarta już żółta kartka dla piłkarza Kolejarza. Tym razem ukarany Michał Gryźlak.

• Wracają jeszcze do rzutu karnego, to wywalczył go Adam Giesa.

• Jednak uraz Nitkiewicza okazał się poważny. W jego miejsce melduje się na placu Krzysztof Gajtkowski.

• GOOOOOOOOOL!! Kowalczyk zdobywa kolejną bramkę w sezonie! Kolejarz na prowadzeniu!

• Jeszcze kartka dla obrońcy ŁKS, Michała Żółtowskiego.

• Rzut karny dla Kolejarza!

• Obraz gry nie zmienił się po przerwie, mało ciekawych akcji po obu stronach boiska.

• Pomocnik zespołu Przemysława Cecherza wrócił już do gry.

• Kontuzji nabawił się Nitkiewicz, mamy przerwę w grze. Nie wiadomo, czy zawodnik gospodarzy będzie w stanie kontynuować grę.

• Uspokoiła się pogoda w Stróżach, nie ma już oberwania chmury nad stadionem. Tym samym jest szansa na lepsze widowisko.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Remis po pierwszej połowie jest zasłużonym rezultatem. Ulewa nad Stróżami ma wpływ na boiskowe wydarzenia.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Kolejarz remisuje z ŁKS-em 1:1.

• Próbował szczęścia aktywny na początku meczu Wolański, ale również tym razem zabrakło mu do powodzenia kilku centymetrów.

• Ukarany żółtą kartką Maciej Kowalczyk.

• Mamy także zmianę. Za Dariusza Walęciaka wchodzi Rafał Pietrzak.

• Drugi kartonik dla zawodnika gospodarzy. Tym razem ukarany Grzegorz Arłukowicz.

• Wyrównane spotkanie, z lekkim wskazaniem na ekipę miejscowych.

• Cały czas niewiele ciekawego dzieje się na obiekcie w Stróżach.

• Gra toczy się od jednego do drugiego pola karnego. Od momentu zdobycia drugiej gola przez Kolejarza, nie oglądaliśmy celnego uderzenia w światło bramki.

• Rozpętała się ulewa nad Stróżami. Intensywne opady deszczu przekładają się na poziom tego widowiska, skutecznie utrudniając piłkarzom konstruowanie akcji.

• Stróżanie wyrównali po precyzyjnym dośrodkowaniu na głowę Markowskiego z rzutu wolnego.

• GOOOOOOOL!! Błyskawiczna odpowiedź Kolejarza! Na 1:1 strzelił gola Krzysztof Markowski!

• GOOOOOOOOOL!! 1:0 dla ŁKS! Paweł Kaczmarek zdobywa gola bezpośrednio z rzutu wolnego!

• Kamil Nitkiewicz ukarany pierwszą żółtą kartką w tym meczu za faul tuż przed polem karnym.

• Sporo chaosu i fauli w środku pola.

• Sporo niedokładności w środku pola, gra wyrównała się. Brak sytuacji pod obiema bramkami.

• Po dwóch groźnych sytuacjach gra uspokoiła się, trwa badanie sił rywala w środku pola.

• Bliźniacza sytuacja dla gospodarzy. Z prawej strony Gryźlak, w polu karnym uderzał Wolański, tym razem głową, minimalnie niecelnie.

• Mógł mocno rozpocząć Kolejarz. Z prawej strony dośrodkował w pole Michał Gryźlak, w polu karnym uderzył ją błyskawicznie Janusz Wolański, ale piłka szczęśliwie po rykoszecie wyszła tylko na korner.

• Zaczynamy pierwszą połowę.

• Rezerwowi ŁKS: Adrian Olszewski, Daniel Cyzio, Artur Golański, Dawid Sarafiński, Mateusz Stąporski, Jarosław Szyc, Paweł Sasin.

• Rezerwowi Kolejarz: Łukasz Lisak, Rafał Pietrzak, Krystian Pieczara, Krzysztof Gajtkowski, Damian Michalik.

• Na trybunach garstka miejscowych fanów, oficjalnie kibice ŁKS-u nie mogą pojawić się w sektorze gości, aczkolwiek spodziewany jest przyjazd małej grupy własnymi samochodami.

• Próżno spodziewać się dzisiaj tłumów, tym bardziej, że mamy środek tygodnia, a i pogoda nie zachęca do oglądania meczu na żywo.

• Nad Stróżami nie tak dawno skończyło padać, na murawie kończy się powoli rozgrzewka zawodników obu zespołów.

• Witamy w relacji na żywo ze Stróży. Dzisiaj miejscowy Kolejarz podejmuje na własnym obiekcie Łódzki Klub Sportowy.