• Koniec spotkania. Polska zremisowała z Koreą 2:2.

• Kartonikiem ukarany Peszko.

• Tomasz Jodłowiec za Murawskiego na ostatnie sekundy.

• Piłkę z pola karnego wybijają nasi obrońcy.

• Jeszcze jedna zmiana. Marcin Komorowski wchodzi za Błaszczykowskiego.

• Przy piłce w dalszym ciągu dłużej utrzymują się gospodarze. Koreańczycy spokojnie konstruują akcje.

• GOOOOLLL!!! 2:2!! Ależ szczęście naszej reprezentacji. Obrońca Korei nastrzelił Błaszczykowskiego, który w sytuacji sam na sam z trudem pokonał bramkarza.

• Trwa ostrzał polskiej bramki. Dwie próby z dystansu zablokowane ciałem przez biało-czerwonych.

• Żółta kartka dla Wasilewskiego.

• Ponownie podwójna zmiana w zespole gospodarzy.

• Sławomir Peszko wchodzi w miejsce Dudki.

• Tym razem przewrócony w polu karnym Błaszczykowski. Gwizdek sędziego milczy. Czy Polacy widzą swoją szansę tylko w rzucie karnym?

• Korea prowadzi. Szybka kontra za którą nie nadążyli nasi obrońcy i w sytuacji sam na sam z łatwością pokonał Fabiańskiego po raz drugi Park.

• Mierzejewski zanurkowała w polu karnym, ale sędzia z Bahrajnu nie dał się nabrać.

• Brożek sam na sam z bramkarzem, ale piłka podskoczyła mu na murawie i lob wyszedł bardzo niecelny.

• Adrian Mierzejewski melduje się na boisku. Schodzi Rybus.

• Mamy znowu szczęście. Po efektownej akcji gospodarzy, dwóch napastników złapanych na spalonym.

• Pusty przelot Fabiańskiego niemal nie zakończyć się bramką. Koreańczyk główkował jednak wysoko nad poprzeczką.

• Kolejna zmiana w naszym zespole. Paweł Brożek zastępuje strzelca bramki, Lewandowskiego.

• Najpierw uderzenie Koreańczyka odbił przed siebie Fabiański, a za chwilę Wojtkowiak wybił piłkę szczupakiem z linii bramkowej!

• Jest wyrównanie!! Ogromny chaos w środku naszej defensywy, piłka dotarła na 5. metr do Parka, który zamknął akcję.

• Lekki i bardzo niecelny strzał Lewandowskiego sprzed pola karnego. Można było zrobić to lepiej.

• Adam Matuszczyk zastąpił Polanskiego.

• Dochodzące dośrodkowanie było groźne, ale błędu nie popełnili obrońcy gospodarzy. Poprawę już zdołał złapać bramkarz.

• Bardzo brutalny zrobił się mecz z obu stron. Teraz wzięty w kleszcze i obkopany Błaszczykowski.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy.

• Udane piąstkowanie Fabiańskiego. Naciskają od początku drugiej połowy Koreańczycy.

• Było blisko remisu! Efektowne uderzenie Park Chu-younga przechodzi tuż obok słupka. Fabiański byłby bez szans.

• Strzał Koreańczyka przechodzi wysoko nad poprzeczką!

• Długa piłka do przodu Koreańczyków, również długim wykopem do przodu odpowiadają Polacy.

• Ależ mamy szczęście! Po rzucie rożnym jeden z Koreańczyków główkował centymetry obok słupka!

• Wawrzyniak wyprzedził rywala tuż przy linii bocznej i przerwał dobrze zapowiadającą się akcję gospodarzy.

• Po dalekim wyrzucie z autu głową strzelał Lewandowski, ale faulował w wyskoku.

• Jedna zmiana w Korei: na boisko wchodzi Son Heung-min.

• Rozpoczynamy drugą odsłonę.

• Koniec pierwszej połowy. Polacy prowadzą z Koreą Południową 1:0.

• Niedokładnie rozgrywali piłkę na lewej stronie gospodarze. Piłka wyszła na aut.

• Agresywni w odbiorze Polacy. Jak na razie skutecznie przerywają akcje Koreańczyków.

• Błaszczykowski z łatwością powstrzymany w polu karnym. Piłka w rękach bramkarza.

• Nieczyste uderzenie Koreańczyka z ponad 20 metrów przechodzi w bezpiecznej odległości od bramki Fabiańskiego.

• Dobra pułapka ofsajdowa pozwoliła załapać lewoskrzydłowego Korei.

• Dobra akcja w destrukcji Murawskiego, który powstrzymał lidera gospodarzy, Park Chu-younga.

• Jung Sung-ryong udanie piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w wykonaniu Błaszczykowskiego.

• Indywidualna akcja Rybusa, wystawienie na linię pola karnego do Błaszczykowskiego, lecz strzał kapitana reprezentacji Polski w sam środek bramki!

• Płaskie dośrodkowanie gospodarzy w pole karne, lecz napastnik Korei nie trafił w piłkę na 10. metrze. Akcję zamykał Wasilewski, który wyekspediował piłkę na korner.

• GOOOOLLLL!!! 1:0!! Potężny strzał Błaszczykowskiego w poprzeczkę, piłka odbiła się na linii bramkowej a dobił ją skutecznie Lewandowski!

• Polanski wbiegł w pole karne z lewej strony, dogranie w pole karne wybite na aut przez jednego z Koreańczyków.

• Dośrodkowanie Wawrzyniaka zgarnięte z głowy Lewandowskiego w polu bramkowym. Było blisko.

• Ogromna niedokładność widoczna w naszej reprezentacji. Teraz dwa razy szczęśliwie zablokowali uderzenia w polu karnym nasi reprezentanci. Bardzo blisko szczęścia był Park Chu-young.

• Polacy starają się przeszkadzać jak mogą. Problemy z atakiem pozycyjnym mają gospodarze.

• Pozostawiony kompletnie bez opieki w polu karnym na 10. metrze Lee Dong-gook uderzył z główki tuż nad bramką. Mamy szczęście!

• Sporo fauli w środku pola. Tym razem nieprzepisowo zatrzymany Polanski. Nici z szybkiego kontrataku.

• Także kartonik dla Koreańczyka, konkretnie Ki Sung-yonga.

• Maciej Rybus ogląda żółtą kartkę.

• Tylko odważne wyjście Fabiańskiego przed pole karne uratowało teraz Polaków. Bardzo szybko poruszają się Koreańczycy.

• Lewandowski złapany na spalonym.

• Spokojnie rozgrywają piłkę w obronie gospodarze. Biało-czerwoni starają się atakować rywali od linii środkowej.

• Dośrodkowanie jednego z Koreańczyków o mało co nie wpadło za kołnierz Fabiańskiego.

• Zbyt lekki strzał po ziemi Eugena Polanskiego. Pierwsze celne uderzenie w dzisiejszym meczu.

• Miękka wrzuta ze stałego fragmentu Jakuba Błaszczykowskiego trafiła wprost na głowę Roberta Lewandowskiego, ale bez problemu złapał piłkę bramkarz.

• Uderzenie jednego z Koreańczyków trafiło w plecy Grzegorz Wojtkowiaka. Gospodarze łatwo przedostają się pod bramkę Łukasza Fabiańskiego.

• Tym razem przewinienie Rafała Murawskiego. Na początku spotkania zaatakowali Koreańczycy. Biało-czerwoni nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

• Faulował przeciwnika na prawej stronie Marcin Wasilewski. Dośrodkowanie niemal z linii bocznej zostało wybite przez naszych obrońców.

• Rozpoczęli Polacy, 4 minuty przed 13.00.

• Piłkarze wyszli już na murawę. Za chwilę wysłuchamy hymnów obu zespołów.

• Witamy w relacji na żywo z meczu Korea Południowa - Polska rozgrywanego w Seulu. Czy biało-czerwonym uda się rewanż za porażkę (0:2) podczas mundialu w 2002 roku?