0

Lechia Gdańsk

1

• Koniec spotkania. Korona w dalszym ciągu bez punktów. Za to Lechia, po raz drugi w tym sezonie, zgarnia komplet na wyjeździe.

• Zagranie ręką w polu karnym przez Tomasza Nowaka, jednak arbiter nie zauważył tego przewinienia.

• Kibice zaczynają opuszczać trybuny.

• Sędzia doliczył 4 minuty

• Dobra postawa Lechii w obronie, Korona co raz bardziej gra nerwowo. Dośrodkowanie Sobolewskiego, piłkę uderzał Szekely, ale takim strzałem nie stworzył zagrożenia.

• Gospodarze w drugiej połowie wyraźnie przeważają, jednak pod polem karnym Lechii, są zupełnie bezradni.

• na boisku pojawił się Janos Sekely.

• żółta kartka dla Rafała Janickiego.

• Kolejna zmiana w drużynie Lechii.

• Dogranie w pole karno Pavola Stano, jednak z dużą łatwością piłkę łapie bramkarz Lechii.

• za faul na wychodzącym do kontry Traore, żółtą kartkę otrzymał obrońca Korony, Piotr Malarczyk

• W stariu ze swoim obrońcą, urazu nabawił się bramkarz Lechii, Michał Buchalik. Obecnie jest opatrywany. Jednak to nic groźnego. Piłkarze wznowili grę rzutem sędziowskim. Piłkę gospodarzą oddał Traore.

• Korona w dalszym ciągu przy piłce. Głęboko cofnięta Lechia, czeka na dobry moment żeby wyjść z kontrą.

• zmiana w zespole Lechii.

• za faul, żółtą kartkę otrzymał Traore.

• Dobra sytuacja dla Korony, po główce Żewłakowa piłka uderzyła w poprzeczkę.

• Korona wyraźnie zmotywowana, próbuje atakować skrzydłami. Piłkarze Lechii dobrze asekurują się na wzajem, co nie pozwala Koronie na stworzenie sytuacji strzeleckiej. Na stadionie słychać co raz częściej gwizdy kibiców, którzy najwyraźniej spodziewali się zupełnie innej gry żółto-czerwonych.

• Daleki wrzut z autu Pawła Sobolewskiego, na wysokości pola karnego. Do piłki doszedł Foszmańczyk, który nie popisał się strzałem na bramkę Buchalika.

• Druga zmiana w zespole Gospodarzy. Za Jovanovica wchodzi Grzegorz Lech

• Dobrze ustawiona Lechia, skutecznie przerywa akcje Korony w środkowej części boiska.

• Lechia wychodzi z kontrą, Ricardinho dośrodkował w pole karne, ale akcja skończyła się na rzucie rożnym dla gości.

• Brak zmian w obu zespołach.

• Drużyna Korony rozpoczyna drugie 45min.

• Sędzia z Bydgoszczy kończy pierwszą połowę. Na pewno Lechia zasługuje na prowadzenie w tym meczu, po czerwonej kartce, drużyna z Kielc, pomimo przewagi nie potrafi wypracować sobie dogodnej sytuacji.

• Korona przy piłce, Lechia zamknięta na własnej połowie.

• do dalszej części spotkania, arbiter doliczył dwie minuty.

• dośrodkowanie z prawego skrzydła Pawła Golańskiego, minimalnie z piłką minął się Michał Zieliński. Korona w dalszym ciągu atakuje.

• silny strzał Tomasza Foszmańczyka z ok. 15 metrów. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• zmiana w Kieleckim zespole, schodzi Aleksandar Vukovic, a jego miejsce wchodzi Michał Zieliński

• za faul na Ricardinho, zawodnik Korony, Vlastimir Jovanovic, zobaczył żółty kartonik

• Po czerwonej kartce, tempo meczu trochę spadło. Korona próbuje wykorzystać przewagę. Piłkarze z Kielc, zamknęli gości na własnej połowie, ale nie potrafią stworzyć sobie dogodnej sytuacji.

• Zmiana w zespole Lechii. Schodzi Grzegorz Rasiak, na murawie pojawił się, wspomniany wcześniej Łukasz Surma

• Będzie zmiana w drużynie gości. Do wejścia na boisko, szykuje się Łukasz Surma.

• faulowany, Foszmańczyk. Czerwoną kartkę otrzymał Marcin Pietrowski.

• Wydaję się, że głośny doping kibiców, zmotywował piłkarzy z Kielc. Co raz częściej gra przenosi się na połowę Lechii.

• drugi strzał Korony w przeciągu minuty. Tym razem piłka kopnięta przez Foszmańczyka przelaciała wysoko nad bramką.

• strzał Grzegorza Rasiaka, piłka przeleciała ponad bramką.

• wzmaga się doping Kieleckich kibiców, na pewno przyda się jak narazie słabo grającej Koronie.

• dośrodkowanie Vukovica w pole karne, jest Żewłakow, ale obrona gości skutecznie zażegnała niebezpieczeństwo.

• drobnego urazu głowy nabawił się Jovanovic, który opatrywany jest przy lini bocznej.

• Lechia przejęła inicjatywę. Gospodarze zamknięci na swojej połowie.

• Po kontrze Lechii, bramkę zdobywa Ricardinho.

• Lechia przy piłce, podanie przed pole karne do Traore, ale ten zagrał ręką.

• Narazie gra toczy się w środkowej części boiska, drużyna Korony stara sobie wypracować przewagę.

• Korona przy piłce, stara się ustawić atak pozycyjny.

• Drużyna Lechii rozpoczęła spotkanie

• Piłkarze wychodzą właśnie na murawę, za chwilę pierwszy gwizdek!

• Na 10 minut przed meczem przestało padać. Obecnie trwa prezentacja składów obu zespołów. Za chwilę, piłkarze wyjdą z tunelu prowadzącego na murawę.

• Stadion powoli się zapełnia. Kibice z Gdańska jeszcze nie dojechali.koronakielce

• Ławka rezerwowych Lechii: Bartosz Kaniecki, Krzysztof Bąk, Adam Duda, Łukasz Kacprzycki, Łukasz Surma, Paweł Nowak, Wojciech Zyska.

• Ławka rezerwowych Korony: Wojciech Małecki, Krzysztof Kiercz, Mateusz Bodzioch, Grzegorz Lech, Łukasz Sierpina, Janos Szekely, Michał Zieliński.

• stadion w kielcach

• Witamy ze stadionu przy ulicy Ściegiennego w Kielcach. Dzisiaj w ramach trzeciej kolejki T-Mobile ekstraklasy, miejscowa Korona będzie podejmować Lechię Gdańsk. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Piłkarze trenera Leszka Ojrzyńskiego po dwóch porażkach, są bardzo zmotywowani przed dzisiejszym meczem. Goście z Gdańska, wygraną na trudnym terenie w Szczecinie, pokazali, że potrafią zdobywać gole na wyjazdach. W przedmeczowych wywiadach zapowiedzieli, że jadą do Kielc po zwycięstwo.

Pogoda w Kielcach nie najlepsza do gry. Na godzinę przed meczem zaczęło padać.