Korona Kielce 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• To już koniec naszej relacji z dzisiejszego spotkania. Zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji LIVE w Ekstraklasa.net!

• Dla Korony Kielce dzisiejsze zwycięstwo jest pierwszym zwycięstwem w tym sezonie!

• Korona Kielce wygrywa z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:1. Wynik spotkania w 38. minucie otworzył Kamil Sylwestrzak. Zaledwie 6 minut później do wyrównania doprowadził Pavol Stano. Zwycięskiego gola dla Korony zdobył w 66. minucie Jacek Kiełb.

• Pesković wybija piłkę i sędzia Krzysztof Jakubik kończy dzisiejsze spotkanie!

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Na boisko wchodzi Chiżniczenko, który zastąpi Trytkę.

• Żółtym kartonikiem ukarany Petrov.

• Kiełb popędził prawą stroną i dośrodkował w pole karne, gdzie dobrze ustawiony był Trytko. Piłkarz Korony zmarnował fantastyczną sytuację i uderzył ponad bramką.

• Ładnym dryblingiem popisał się teraz Kapo. Zawodnik Korony minął dwóch obrońców, ale na trzecim się zatrzymał i stracił futbolówkę.

• Jovanović brutalnie faulowany przed polem karnym. Czerwona kartka dla Stano!

• Trytko wykorzystał błąd obrońców Podbeskidzia i wbiegł z piłką w pole karne, jednak strzał piłkarza Korony był już bardzo, bardzo niecelny.

• Demjan wpadł z piłką w pole karne i uderzył. Jego strzał był jednak zbyt słaby, żeby zaskoczyć bramkarza rywali.

• ...i Malinowski za Pazio.

• Podwójna zmiana w Podbeskidziu. Demjan za Korzyma...

• Kolejną szansę miało teraz Podbeskidzie! Lenartowski po dośrodkowaniu Pazio przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Zakotłowało się teraz pod bramką Korony. Ostatecznie golkiper gospodarzy złapał jednak futbolówkę.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Trytko.

• Iwański sprytnie dograł na lewą stronę do Pazio, który a'la lobem próbował pokonać bramkarza Korony. Cerniauskas bez problemu łapie piłkę.

• Pierwsza zmiana w Podbeskidziu. Patejuka zmienia Lenartowski.

• GOOOOOL!!! 2:1! Trytko dograł piłkę na piąty metr, gdzie niedokładnie interweniował Pesković. Ten fakt wykorzystał Kiełb, który wpakował piłkę do pustej bramki!

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Z boiska schodzi Pilipczuk, a zastępuje go Sobolewski.

• Kapo zdecydował się na strzał z dystansu. Bez problemów poradził sobie z tym strzałem Pesković.

• Żółtym kartonikiem ukarany Jovanović.

• Od dłuższego czasu nic ciekawego nie dzieje się na boisku. Żadna z drużyn nie jest w stanie zagrozić bramce rywala. Miejmy nadzieję, że już niedługo to się zmieni.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Na boisku pojawia się Kapo, a w stronę ławki kieruje się Marković.

• Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała

• Zapraszamy do głosowania na piłkarza meczu w naszym plebiscycie!

• Trytko uderzył głową po dośrodkowaniu Pylypczuka. Gdyby piłkarz Korony był w dogodniejszej pozycji, na pewno uderzyłby lepiej, a tak piłka tylko minęła słupek bramki.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy i sędzia używa gwizdka. Korzym faulował jednego z obrońców Korony.

• Iwański dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Tam do piłki wyskoczył Górkiewicz, który niecelnie uderzył na bramkę.

• Pierwsza akcja drugiej części spotkania i już mamy żółtą kartkę dla Stano.

• Arbiter rozpoczyna drugą połowę! Tym razem od środka goście.

10 faule 0

• Korona Kielce remisuje z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1. Wynik spotkania w 38. minucie otworzył Sylwestrzak. Zaledwie 6 minut później do wyrównania doprowadził Stano.

• Sędzia nie dolicza nawet minuty i kończy pierwszą część spotkania!

• GOOOOOL!!! 1:1! Stano wyskoczył do piłki dośrodkowanej w pole karne z rzutu wolnego i głową umieścił ją w siatce!

• Żółtą kartką ukarany Malarczyk.

• Trytko zabrał się z piłką, przebiegł z nią dobre kilkadziesiąt metrów, jednak ostatecznie ją stracił.

• GOOOOOL!!! 1:0! Sylwestrzak wykorzystał fatalny błąd Iwańskiego, który głową wybił piłkę prosto pod jego nogi. Piłkarz Korony skorzystał z prezentu i umieścił piłkę w bramce.

• Sloboda ukarany żółtym kartonikiem za faul na Jovanoviciu.

• Kiełb uderzył na bramkę Peskovicia bezpośrednio z rzutu wolnego. Bez problemów łapie piłkę bramkarz Podbeskidzia.

• Faul taktyczny Górkiewicza. Tym razem obyło się jednak bez żółtej kartki. Mamy za to rzut wolny dla gospodarzy.

• Sylwestrzak dograł w pole karne, gdzie ostatecznie do piłki dopadł Kiełb, który bardzo niecelnym uderzeniem zamknął akcję swojego zespołu.

• Znów niedokładnie grają goście, którzy już od kilku minut są zamknięci na własnej połowie boiska.

• Od dobrych kilku minut piłka najczęściej przekracza... linię boczną boiska.

• Żółtą kartką za dyskusję z liniowym ukarany Iwański.

• Golański ze sporej odległości dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie był Dejmek, który głową próbował zaskoczyć Peskovicia. Minimalnie niecelnie!

• Iwański miękko dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu wolnego. Blisko sięgnięcia futbolówki był Patejuk, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękach bramkarza Korony.

• Golański zacentrował z rzutu wolnego w pole karne. Tam do piłki wyskoczył Malarczyk, który głową uderzył na bramkę Peskovicia. Nieudana próba w wykonaniu piłkarza Korony.

• Obrońcy Podbeskidzia wybijają piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Brakuje teraz dokładności w poczynaniach Podbeskidzia. Piłka coraz częściej zamiast do kolegów z drużyny trafia do rywala.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne i bez problemów łapie piłkę bramkarz Korony.

• Zakotłowało się teraz w polu karnym gospodarzy. Ostatecznie Patejuk niecelnie uderzył na bramkę Cerniauskasa.

• Stano niecelnie główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka mija prawy słupek bramki.

• Bramkarz Korony dobrze wypiąstkował piłkę z własnego pola karnego. W między czasie dodatkowo był jednak faulowany, co nie zmienia faktu, że rozpocznie od własnej bramki.

• Korzym wpadł z piłką w pole karne i spróbował uderzyć w stronę bramki. Jego strzał został jednak zblokowany na rzut rożny.

• Chmiel pociągnął prawą stroną, minął jednego z obrońców i dośrodkował w pole karne. O ile zwód był dobry, o tyle dośrodkowanie nieudane.

• Kolejny rzut rożny mieli gospodarze. Tym razem w polu bramkowym sfaulowany został jednak bramkarz Podbeskidzia.

• Obrońcy Podbeskidzia oddalają zagrożenie od własnej bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ostatecznie piłka ląduje w rękach Peskovicia.

• Sędzia Krzysztof Jakubik gwiżdże po raz pierwszy! Od środka rozpoczęli gospodarze.

• Sędzia główny wraz z asystentami wyprowadza już obie jedenastki na murawę. Za chwilę zaczynamy!

• Oba zespoły są już w szatni i za moment wybiegną na murawę Kolporter Areny w Kielcach. Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko 10 minut!

• Oba zespoły do tej pory spotkały się zaledwie 11 razy. Bilans spotkań jest korzystny dla zespołu z Kielc, który odniósł siedem zwycięstw. Dwukrotnie zwycięsko z pojedynków wychodziło Podbeskidzie. Tyle samo było remisów. Bilans bramkowy wynosi 20-13 na korzyść Korony.

• Na drugim biegunie ligowej tabeli znajduje się obecnie Korona. Kielczanie to tej pory nie wygrali żadnego spotkania i z jednym "oczkiem" na koncie zamykają ligową tabelę.

• Zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania jest Podbeskidzie. Zespół z Bielska-Białej ma na swoim koncie 13 punktów, co daje mu 4. miejsce w tabeli.

• Rezerwowi Podbeskidzia: Zajac, Deja, Adu Kwame, Lenartowski, Malinowski, Chrapek, Demjan.

• Rezerwowi Korony: Małecki, Kuzera, Ouattara, Janota, Sobolewski, Cebula, Chiżniczenko, Kapo.

• Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

• Witamy w naszej relacji LIVE z ostatniego meczu 8. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym Korona Kielce podejmie na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała.