1

• Koniec meczu.

• Sierpina do przodu i do nikogo.

• Arbiter doliczył trzy minuty

• Sporo chaosu pod bramką Kudły. Nic z tego jednak nie powstało. Golkpier Pogoni nie musiał interweniować.

• Świetny strzał Dwaliszwilego. Dostał on dośrodkowanie od Adama Frączczaka i uderzył w słupek.

• Sylwestrzak dośrodkowywał w pole karne, ale byli tam jedynie defensorzy Pogoni.

• Michał Przybyła obejrzał żółty kartonik za wejście w Akahoshiego.

• Kiercz skutecznie odebrał nadlatującą w stronę Akahoshiego piłkę.

• Osaczony Dwaliszwili odegrał piłkę do Frączczaka. Ten jednak zanotował łatwą stratę.

• Rafał Murawski z rzutu wolnego dośrodkował w pole karne, ale odebrali gospodarze.

• Akahoshi dostał ładne podanie od Dwaliszwilego, ale blokowany przez Sobolewskiego wywalczył jedynie rzut wolny.

• Znowu piłka tańczy w środku pola i niezbyt chętnie udaje się w którekolwiek pole karne.

• Ostatnia zmiana zarówno w drużynie Korony jak i w całym spotkaniu. Na boisku pojawił się Paweł Sobolewski, a zszedł Tomasz Zając

• Akahoshi dośrodkował w pole karne do Łukasza Zwolińskiego. Tan blokowany przez Kiercza oddał niecelny strzał.

• Dwaliszwili próbował się przebić prawą stroną ale nie pozwolił mu na to Sylwestrzak.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Mateusza Matrasa zmienił Robert Obst.

• Po podaniu Nunesa, skiksował Adam Frączczak.

• Akahoshi wprowadził lewą stroną Nunesa. Ten próbował podawać dalej, ale futbolówkę przejął powracający Zając.

• Szybki kontratak Przybyły. Prawą stroną popędził pod pole karne Kudły. Dośrodkował jednak do nikogo.

• Frączczak z dystansu. Prosto w Małkowskiego. Golkiper Korony miał co prawda spore problemy z opanowaniem piłki, ale w końcu sie udało

• Dwaliszwili popędził środkiem i podał do Akahoshiego. Dośrodkowanie Japończyka w pole karne przejęli gospodarze.

• I jest wielki powrót Dwaliszwilego. Gruzin zastąpił Miłosza Przybeckiego.

• Sylwestrzak chciał popędzić do przodu, ale nie nadążył za piłką.

• Na boisku znowu wiele się nie dzieje. Piłka krąży gdzies po środku boiska.

• Rozgrzewa się Dwaliszwili. Czyżby szykował się debiut Gruzina w barwach Pogoni?

• Jest i premierowa zmiana wśród Portowców. Najszybciej z boiska zszedł słabnący Patryk Małecki. Zamiast niego Takuya Murayama.

• Z dystansu szczęścia szukał Jovanović. Piłka odbiła się od Murawskiego i popędziła za linię końcową.

• Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Na boisku Nabil Aankour. Grę na dzisiaj zakończył Marcin Cebula

• Z rzutu wolnego Rafał Grzelak. Była siła, moc i celność. Był również Dawid Kudła.

• Murawski ukarany żółtym kartonikiem za namolne przytulanie Przybyły.

• Po podaniu Małeckiego z dystansu znowu Akahoshi. Postraszył siedzących za bramka kibiców.

• Z rzutu rożnego Sierpina, ale stoperzy Pogoni wyjaśnili sytuację.

• Znowu skrzydłem Sierpina. Tym razem zatrzymał go Czerwiński.

• Piłkę z rzutu wolnego dla Korony odebrał głową Sylwestrzak, ale nawet nie próbował oddawać strzału.

• Akahoshi z dystansu. Była siła i moc, ale zabrakło celności.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Schodzi strzelec bramki, Przemysław Trytko a w jego miejsce Michał Przybyła.

• Prawą stroną przepchnął się Przybecki. Sędzia Złotek zauważył że Portowiec trzymał Sylwestrzaka za koszulkę i przerwał mu akcję.

• Sierpina dośrodkowywał w pole karne, ale tam na posterunku stał już Sebastian Murawski.

• Cebula blokowany przez defensorów Pogoni szukał strzału z dystansu. Nie znalazł.

• Po lewej stronie znalazł się Sierpina. Jego podanie w kierunku Sylwestrzaka przejął jednak Frączczak.

• Sporo błędów popełnianych przez obie drużyny nie pozwala na jakiekolwiek zagrożenie pod bramkami

• Długie podanie Jovanovicia ponownie odebrał Frączczak.

• Do przodu pędził Akahoshi, ale łatwo zatrzymali go defensorzy Korony.

• Dalekie zagranie Jovanovicia w kierunku Trytki przejął Frączczak.

• I rozpoczynamy drugą część gry.

• Mariusz Złotek gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie

• Sylwestrzak skutecznie zatrzymał akcję Pogoni.

• Mariusz Złotek doliczył minutę.

• Z półobrotu strzelał Zwoliński. Zbyt lekko żeby zaskoczyć Małkowskiego.

• Do ataku próbował włączyć się Czerwiński, ale stracił piłkę przed polem karnym

• Rajd Przybeckiego zakończył się podaniem do Rafała Murawskiego. Ten podał do Frączczaka, który oddał bardzo niecelny strzał.

• Lewą stroną znowu szybki i wściekły Sierpina. Minął Frączczaka ale zatrzymał go Sebastian Murawski.

• Jovanović z dystansu, ale jego strzał zablokował Sebastian Murawski.

• Po prawo ruszył Gabovs, ale pewnie zatrzymany przez Nunesa.

• Dośrodkowanie Matrasa za linię obrony nie sprawiło żadnego kłopotu gospodarzom.

• Przemysław Trytko pewnie wykorzystał jedenastkę.

• Zając wywalczył rzut karny dla swojego zespołu. Dostał piłkę od Cebuli i wbiegł w pole karne. Spóźniony Frączczak nie zdołał go zatrzymać czystym wślizgiem.

• Sierpina nie ustaje w trudach, ale Frączczak znowu nie dał się oszukać.

• I znowu lewą stroną Sierpina. Tym razem zatrzymany przez Frączczaka.

• Dobry powrót Czerwińskiego - odebrał piłkę idącemu z akcją Zającowi.

• Dośrodkowanie Nunesa spokojnie odebrał Sylwestrzak i oddalił zagrożenie od własnej bramki na chwilę. Piłkę szybko jednak znowu przejęli Portowcy. Strzał Sebastiana Murawskiego wybił Małkowski.

• Świetny moment Sierpiny. Znowu popędził lewą stroną. Tym razem zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Piłka odbiła się od słupka.

• Rzut rożny dla Korony nie przełożył się na jakikolwiek strzał na bramkę Kudły.

• Nareszcie coś się dzieje. Lewą stroną ładnym rajdem popędził Sierpina. Dośrodkował w pole karne, ale tam dobrze zachował się Sebastian Murawski.

• Od jakiegoś czasu piłka nie wychodzi ze środka boiska. Niecelne podania zawodników obu drużyn nie pozwalają na skonstruowanie groźnej akcji.

• Kolejna wrzutka Małeckiego powędrowała pod nogi obrońców. Tym razem zagrożenie oddalił Sylwestrzak.

• Sierpina popędził z kontratakiem. Wyminął Rafała Murwskiego i znalazł się pod polem karnym. Tam usiłował podac do któregoś z kolegów, ale futbolówka trafiła do rywali.

• Akahoshi dał się sfaulować Gabovsowi i wywalczył rzut wolny. Piłkę nadlatującą w pole karne głową odebrał Mateusz Matras i skierował ją do siatki.

• GOL dla Pogoni. Piłkę nadlatująca z rzutu wolnego odebrał głową Mateusz Matras. Bez problemu umieścił piłkę w siatce.

• Patryk Małecki ruszył lewa stroną, ale wobec solidnej postawy obrony Korony, nic nie zdziałał.

• Rafał Murawski inteligentnie do Akahoshiego. Japończyk przegrał pojedynek po prawej stronie pola karnego z Sylwestrzakiem.

• Zwoliński znalazł się w dobrej sytuacji przed polem karnym, ale altruistycznie podał do obrońcy Korony.

• Rzut rożny w wykonaniu Nunesa skutecznie wybił Trytko.

• Nunes z Małeckim pędzili lewą stroną ale wywalczyli jedynie rzut rożny

• Wyjątkowo niecelny strzał z dystansu Cebuli.

• Gra toczy się głównie w środku boiska. Krótkimi podaniami obie drużyny próbują skonstruować jakąś poważniejszą akcję.

• Świetny powrót Akahoshiego za kontratakiem Cebuli. Zagrożenie zażegnane.

• Zamieszanie w środku boiska wykorzystał Nunes, który popędził prawą stroną. Dośrodkowaniem szukał w polu karnym Zwolińskiego, ale znalazł jedynie stoperów Korony.

• Cebula łatwo stracił piłkę pod polem karnym Kudły.

• W środkowej strefie piłkę przechwycił Jovanović.Piłka znalazła się pod nogami Sierpiny, który wbiegł w pole karne. Nie miał tam jednak komu podać.

• Trytko dostał piłkę od jednego rywali i podał do Jovanovicia. Ten zagrał piłkę po prostu do nikogo.

• Murawski przechytrzył Sylwestrzaka ale oddał strzał jedynie do statystyk.

• Fertovs na aferę do przodu. Piłka wyleciała za linię końcową.

• Prawą stroną szarżował Tomasz Zając. Chciał podać do Trytki, ale piłkę wybił Murawski.

• Rafał Grzelak skutecznie zatrzymał Zwolińskiego przed własnym polem karnym.

• Zwoliński bardzo waleczny w środku boiska wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny. Stały fragment gry nie przyniósł jednak żadnego zagrożenia.

• Łatwa strata Frączczaka. Piłkę przejął Trytko i szybko podał do Fertovsa. Ten próbował z dystansu. Tym razem niecelnie.

• Dobra interwencja Kamila Sylwestrzaka, który w ostatniej chwili uprzedził Miłosza Przybeckiego.

• Dośrodkowanie Patryka Małeckiego na skrzydle, który jednak dośrodkował wprost w ręce Zbigniewa Małkowskiego.

• Pierwszy gwizdek sędziego, rozpoczęli goście ze Szczecina.

• Minuta ciszy. Niedawno zmarł Jakub Zabłocki, były piłkarz m.in. Korony.

• Bohaterowie dzisiejszego widowiska wrócili po rozgrzewce na murawę. Za moment przywitanie i zaczynamy spotkanie.

• Rezerwowi Pogoń: Jakub Słowik, Sebastian Rudol, Robert Obst, Takuya Murayama, Mateusz Lewandowski, Karol Danielak, Władimer Dwaliszwili.

• Rezerwowi Korona: Dariusz Trela, Maciej Załęcki, Kamil Kobryń, Nabil Aankour, Paweł Sobolewski, Hubert Laskowski, Michał Przybyła.

• Miniony tydzień również w Szczecinie stał pod znakiem transferów. Z klubu odszedł Dominik Kun, który przeniósł się do Wisły Płock, natomiast Radosław Janukiewicz do końca sezonu został wypożyczony do Górnika Zabrze. Jednak najważniejszą informacją transferową dla kibiców Pogoni było zakontraktowanie Władimira Dwaliszwiliego. Gruzin wraca do Ekstraklasy po pobycie w duńskim Odense BK. Silny napastnik podpisał z "Portowcami" kontrakt na 3 lata i będzie do dyspozycji trenera Michniewicz już w spotkaniu z Koroną.

• Ekipa Marcina Brosza po dobrym początku rozgrywek zanotowała lekki kryzys, który wydaje się dobieg końca w poprzedniej kolejce. Koroniarze niespodziewanie po ostatniej akcji meczu wywieźli 3 punkty z boiska Legii Warszawa. Przez cały mecz prezentowali się solidnie i czekali cierpliwie na swoją szanse. Ta przyszła w ostatniej minucie meczu, kiedy Jakub Rzeźniczak popełnił fatalny błąd, który bardzo dobrze wykorzystał Przybyła. Mecz ten był ostatnim spotkaniem w barwach Korony Piotra Malarczyka

• Witamy! W 7. kolejce Ekstraklasy dojdzie do starcia Korony Kielce z Pogonią Szczecin. Gospodarze tego pojedynku, podbudowani zwycięstwem przy Łazienkowskiej, na pewno będą chcieli dopisać do swojego konta kolejne trzy punkty. Z kolei podopieczni Czesława Michniewicza wciąż są niepokonani na ligowych boiskach i do Kielc pojechali po zwycięstwo. W sobotni wieczór czeka nas ciekawy pojedynek w stolicy świętokrzyskiego. Zapraszamy na relację na żywo!