Korona Kielce

2

Śląsk Wrocław

1

• Korona po średnim meczu pokonuje Śląsk Wrocław 2:1. Zwycięstwo gospodarzy w pełni zasłuzone! Dziękujemy za uwagę.

• Osamotniony Cichos w narożniku boiska otoczony przez 3 rywali.

• Sędzia dolicza 4 dodatkowe minuty.

• Na ostatnie sekundy na placu gry pojawia się Cichos

• Korona w osłabieniu ,jednak w dalszym ciągu atakuje bramkę Kelemena.

• Kolejna przerwa w grze, tym razem na murawie leży zawodnik Śląska

• Każdej decyzji arbitra towarzyszą gwizdy z trybun. Nikogo jednak to nie dziwi bowiem Pan Stefański powinien wrócic do sędziowania rozgrywek A - klasowych... bo ekstraklasa to dla Niego zbyt wysokie progi...

• Ostatnia zmiana w ekipoie gości. Kijanskas potrzbuje pomocy medycznej

• Ostatnie 10 minut Korona zagra więc w osłabieniu, ciekawe czy Śląsk rzuci wszystko na jedną kartę i powalczy o choćby remis w Kielcach.

• Kontrowersyjna już kolejna decyzja arbitra i druga żółta kartka dla Kuzery.

• Brutalny faul Spahića na wychodzącym na czysta pozycję Zielińskim.

• Kolejna conajmniej dziwna interwencja Małkowskiego, zamieszanie w polu karnym Korony

• Lisowski zdobywa bramkę po asyście Zielinskiego,sędziowie odgwizdują spalonego. Ostrzeżenie dla Wrocławian.

• Strzal na wiwat Soboleskiego. Coraz widoczniejsza przewaga Korony

• Plac gry opuszcza nieskuteczny Korzym w jego miejsce "czarny koń" trenera Ojrzynskiego Michał Zieliński.

• Kolejna akcja Korony , dobrze Sobolewski jedank po raz kolejny sposobu na zdobycie gola nie znalazł Korzym.

• Zmiany wniosły ożywienie w poczynania obu drużyn w Koronie bliski bramki aktywny Kal.

• Podwójna zmiana w drużynie Lenczyka na 20 minut przed zakonczeniem spotkania.

• Dobry strzał Madeja i szczęśliwa interwencja nie pwengo w dniu dzisiejszym Małkowskiego.

• Plac gry przy ogłuszających owacjach opuszcza mocno zmęczony Jacek Kiełb. Jego miejsce zajmuje Paweł Kal.

• Znów aktywny Korzym w ataku, tym razem fauluje Pietrasiaka

• Kartka dla Soboty

• Parada Kelemena w stylu stadiony świata, po uderzeniu Sobolewskiego.

• Kartka dla Madeja za faul na Korzymie

• Ponownie bliski szczęścia Korzym, tym razem po dośrodkowaniu Kiełba.

• Wspaniała akcja Lisowskiego z Sobolewskim zakończona minimalnie niecelnym uderzeniem Korzyma z 3 metra...

• Kontuzjowany Madej leży na murawie

• Szybki atak Śląska zakonczony pewną interwencją Małkowskiego.

• Przy piłce spokojnie Wrocławianie ale Korona ostro odbiera futbolówkę.

• Gwizdek rozpoczynający II połowę. Piłka dla gospodarzy.

• Koniec pierwszej części gry. Prowadzi Korona 2:1. Zapraszamy po przerwie na dalszą część relacji.

• Spahić kolejny raz próbuje zaskoczyć Małkowskiego.

• Ostatnia minuta pierwszej części gry rozpoczęta, rzut wolny dla Korony.

• Statystyczny strzał Cetnarskiego...

• Dośrodkowanie Soboty zatrzymane przez Malarczyka, aut dla gości.

• Szybki kontratak Korony, dośrodkowanie do Kuzery a ten wykorzystuje sytuacje sam na sam z Kelemenem i zdobywa drugą bramkę dla Korony.

• Okres przestoju w grze obu drużyn, po szybkim zdobyciu wyrównującego trafienia, Korona broni sie przed atakami Śląska.

• Faul Korzyma w ataku.

• Okres przewagi Śląska, strzał Elsnera niewiele ponad bramką Małkowskiego , Korona nie może wyjść z własnego pola karnego.

• Błąd Malarczyka i Kijanskasa i dobra okazja dla Spahića.

• Wspaniała parada Kelemena, rzut rożny dla rozpędzającej się Korony.

• Wspaniałe dośrodkowanie Vukovića i Pavol Stano zdobywa wyrownującą bramkę. !

• Faul na Kuzerze, wolny z 30 metra

• Bardzo złe zachowanie w bramce Małkowskiego i Voskamp zdobywa szczęśliwą bramkę.

• Śląsk obejmuje prowadzenie. !

• Niecelny strzał Kuzery z ok. 20 metra.

• Kolejny raz Kiełb ograł rywala, jednak dośrodkowanie do Kuzery dalekie od ideału.

• Pierwszy kwadrans meczu w kielcach niepowala swoim poziomem. Piłkarze toczą otwartą grę, niestetynie wynikają zniej dogodne okazje do zdobycia gola. Minimalna przewaga Śląska podpierana kontrowersyjnymi decyzjami Bydgoskiego arbitra.

• Kartką ukarany kapitan Korony.

• Rzut wolny dla Korony z 35 metrów ponad bramką uderza Lisowski.

• Ponownie dobrze pokazał sie Kiełb, jednak uderzył wysoko nad bramką Kelemena.

• Dogra wrzutka Jovanovica i Stano głową uderza na bramkę.

• Waleczny Kiełb, powstrzymuje akcję Śląska.

• Tym razem Voskamp próbuje zaskoczyć Małkowskiegi i rzut rożny dla gości.

• Ładna akcja lewą stroną Śląska, jednak strzał Spahića broni Małkowski.

• Zupełnie nieudany strzał Jovanovica

• Rozpoczęli goście z Wrocławia.

• Piłkarze obu ekip już na murawie, za moment rozpocznie się mecz.

• Na ławce rezerwowych gospodarzy zasiadają : Małecki, Hernani, Kal, Lenartowski, Cichos oraz Michał Zieliński. Do dyspozycji Oresta Lenczyka pozostają: Żukowski, Ćwielong, Alexandre, Diaz, Gancarczyk, Socha i Mariusz Pawelec.

• Od pierwszej minuty w zespole gospodarzy zagra Jacek Kiełb, który powinien wzmocnić siłę ofensywną swojej drużyny. Brak Sebastiana Mili nie ułatwi zadania gościom, którzy zapowiadają walkę o komplet punktów.

• Z kieleckiego stadionu na niespełna 30 minut przed rozpoczęciem spotkania pomiedzy miejscową Koroną a Śląskiem Wrocław witają Państwa Iwona Kasak i Paweł Zatorski.Zapraszamy do śledzenia relacji!