Zaloguj się

Korona Kielce Herb klubu Korona Kielce Zagłębie Lubin Herb klubu Zagłębie Lubin 1:1

• 0:1 45′

23.02.2014, godz. 13:00

Gole

• 55′ Jacek Kiełb
  • 8′ David Abwo

• 39′ Radek Dejmek
  • 66′ Michał Janota
  • 78′ Ivan Marković
  • 81′ Paweł Golański
  • 58′ Djordje Cotra
  • 82′ Aleksander Kwiek
  • 86′ Lubomir Guldan

Orest Lenczyk

• 38′ Vlastimir Jovanović Michał Janota
  • 68′ Maciej Korzym Siergiej Chiżniczenko
  • 79′ Michał Janota Marcin Cebula
  • 72′ Adrian Błąd Łukasz Janoszka
  • 73′ Manuel Curto Łukasz Piątek

Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)

Widzów: 7140

Stadion: Kolporter Arena, Kielce

14:52 Zwykły wpis

Goście szybko wyszli w tym spotkaniu na prowadzenie, ale jednak w drugiej połowie bramka Jacka Kiełba pozwoliła słabej Koronie zdobyć w tym spotkaniu jeden punkt. Zagłębie starało się w końcówce strzelić zwycięskiego gola, ale podopiecznym Oresta Lenczyka ta sztuka się nie udała. To tyle z naszej strony, zapraszamy na kolejne relacje na żywo w serwisie Ekstraklasa.net.

93′ Zakończenie meczu

Koniec! Korona remisuje z Zagłębiem 1:1!

92′ Zwykły wpis

Korona zaciekle się broni. Coraz bliżej końcowego remisu w tym spotkaniu.

90′ Zwykły wpis

Trzy minuty doliczone przez sędziego Musiała.

89′ Zwykły wpis

Fatalne dośrodkowanie Rymaniaka z prawej strony boiska. Grę wznowi Małkowski.

87′ Ważne zdarzenie

Małkowski broni mocny strzał z dystansu Abwo! Korona ma duże problemy w końcówce!

87′ Zwykły wpis

Zagłębie naciska! Cotra pociągnął lewą stroną, zagrał w pole karne do Abwo, który zostawił piłkę Piątkowi, a ten najpierw został zablokowany, a następnie uderzył bardzo niecelnie.

86′ Żółta kartka

Jeszcze jedna kartka. Tym razem dla Lubomira Guldana.

85′ Ważne zdarzenie

Janoszka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pomocnik Zagłębia uderzył głową ponad bramką Korony!

84′ Ważne zdarzenie

Piech! Lubinianie wyprowadzili groźną kontrę, Abwo zagrał do Piecha, ale płaski strzał napastnika Zagłębia zdołał odbić Małkowski!

84′ Zwykły wpis

Składna akcja Zagłębia zakończona mizernym strzałem Piecha z ostrego kąta. Pewnie łapie piłkę Małkowski.

82′ Zwykły wpis

Około dziesięciu minut do końca. Czy komuś uda się jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

82′ Żółta kartka

Tym razem to Golański faulowany przez Kwieka i "żółtko" dla piłkarza gości.

81′ Żółta kartka

Żółta kartka dla Golańskiego

79′ Zmiana zawodnika

Cebula w miejsce Janoty.

78′ Żółta kartka

Zółta kartka dla Markovicia za faul.

76′ Zwykły wpis

Dośrodkowanie z cornera, spokojnie piłkę łapie Małkowski

73′ Zmiana zawodnika

Kolejna zmiana Zagłębia. Piątek za Curto.

72′ Zmiana zawodnika

A teraz Janoszka zmienia Błąda. W międzyczasie mieliśmy niezły, ale niecelny strzał Kiełba.

68′ Zmiana zawodnika

Korzym schodzi z boiska, w jego miejsce Chiżniczenko.

66′ Żółta kartka

Żółta kartka dla Janoty za starcie z Rymaniakiem.

65′ Zwykły wpis

Strzału sprzed pola karnego spróbował Błąd, ale się pomylił

63′ Gwizdek

Golański faulował Cotrę na połowie Zagłębia.

61′ Ważne zdarzenie

To powinien być gol dla Korony! Ogrone zamieszanie w szesnastce gości, ale nie wykorzystane przez kielczan!

60′ Komentarz

Dużo lepiej wyglądają kielczanie po tym golu, ich gra zaczyna się kleić.

58′ Żółta kartka

Żółta kartka dla Cotry za faul na Golańskim

57′ Komentarz

Mamy wyrównanie, a dosłownie chwilę przed golem kapitalną sytuację zmarnował Arkadiusz Piech. Mogło być 0:2, jest 1:1!

55′ Gol

Gooooooooooooool! 1:1, Jacek Kiełb!

52′ Komentarz

Dużo chaosu na boisku, ani jedni i drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

49′ Gwizdek

Korzym faulowany na połowie Zagłębia

47′ Zdjęcie

Korona Kielce - Zagłębie LubinKorona Kielce - Zagłębie Lubin

48′ Komentarz

Początek drugiej połówki spokojny z obu stron.

46′ Rozpoczęcie II połowy

Sędzia daje znak, grę wznawiają gospodarze.

13:49 Zakończenie I połowy

Koniec pierwszej połowy, którą wygrało Zagłębie. Na razie to tyle, spotkamy się za około kwadrans

46′ Ważne zdarzenie

Rodić! Bramkarz Zagłębia świetnie broni strzał Korzyma z bliskiej odległości!

44′ Zwykły wpis

Złe zagranie Dejmka w kierunku Sylwestrzaka. Od bramki Zagłębie

43′ Zwykły wpis

Golański uderzył sprzed szesnastki, ale odbił piłkę Rodić

41′ Ważne zdarzenie

To powinien być gol na 2:0 dla Zagłębia! Kwiek był niepilnowany w polu karnym rywala, ale nie trafił nawet w bramkę!

40′ Zdjęcie

39′ Żółta kartka

Żółta kartka dla Dejmka, za atak na bramkarza.

38′ Zmiana zawodnika

Pacheta szybko reaguje. Janota za Jovanovicia.

37′ Zwykły wpis

Długo i spokojnie goście rozgrywają teraz piłkę. Korona bez pomysłu na odbiór.

35′ Zwykły wpis

Fatalne dośrodkowanie Rymaniaka z prawej strony boiska.

33′ Zwykły wpis

Kolejne nieudane dośrodkowanie Golańskiego z rzutu wolnego.

31′ Komentarz

Korona jak na razie jest zupełnie bez pomysłu na rozegranie piłki Trener musi wpłynąć na piłkarzy w przerwie.

29′ Zwykły wpis

Dobre zagranie Piecha w kierunku Abwo, ale wszystko przerwał Golański

27′ Komentarz

Teraz goście dłużej utrzymują się przy piłce.

25′ Zwykły wpis

Sylwestrzak popisał się przed chwilą "centrostrzałem" z lewej strony, jednak tylko corner dla gospodarzy.

23′ Zwykły wpis

Dobre zagranie Jovanovicia w pole karne, jednak wybija Zagłębie

20′ Ważne zdarzenie

To mógł być gol! Kiełb przestrzelił z bardzo dobrej pozycji.

19′ Zwykły wpis

Kwiek dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale kompletnie mu to nie wyszło. Od bramki Korona.

18′ Komentarz

Dłużej teraz przy piłce utrzymują się gospodarze, zobaczymy co z tego wyniknie.

16′ Gwizdek

Cotra faulowany na własnej połowie

15′ Zwykły wpis

Strzał Korzyma po wrzutce z rzutu wolnego, ale mocno niecelny.

13′ Zwykły wpis

Wszystko skończyło się rzutem rożnym, krótko i źle wykonanym.

12′ Gwizdek

Rzut wolny dla Zagłębie z niezłej odległośc. Wykonawcą Kwiek

10′ Ważne zdarzenie

Ależ było blisko wyrównania! Strzał Pilipczuka, piłka odbiła się od nogi obrońcy i o mało nie wpadła do bramki!

8′ Gol

Gooooooool! 1:0 dla gości, David Abwo!

6′ Zwykły wpis

Curto uderzył przed chwilą sprzed szesnastki, ale pomylił się dość mocno.

5′ Zwykły wpis

Korona próbowała zaatakować lewą flanką, jednak tam zatrzymany został Pilipczuk i od bramki Zagłębie.

4′ Zwykły wpis

Teraz mieliśmy dwie wrzutki z prawej strony w wykonaniu Golańskiego, obie jednak niedokładne.

2′ Zwykły wpis

Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Korony, piłkę wybija Sylwestrzak

1′ Rozpoczęcie meczu (oraz I połowy)

Tomasz Musiał daje znak, mecz zaczynają goście!

13:01 Zwykły wpis

Przed meczem jeszcze minuta ciszy poświęcona dwóm zmarłym postaciom związanych z Koroną.

12:57 Zwykły wpis

Piłkarze już wychodzą na boisko, czekamy na ciekawe widowisko!

12:46 Komentarz

Ławka rezerwowych Zagłębia: Ptak, Bonecki, Janoszka, Kowalczyk, Piątek, Widanow, Przybecki

Znamy już składy obu zespołów. Ławka rezerwowych Korony: Małecki, Malarczyk, Janota, Gołębiewski, Cebula, Chiżniczenko, Załęcki

12:45 Zwykły wpis

Witamy w relacji na żywo ze stadionu w Kielcach, gdzie Korona podejmuje Zagłębie Lubin.