Korona Kielce

1

Zagłębie Lubin

1

• Goście szybko wyszli w tym spotkaniu na prowadzenie, ale jednak w drugiej połowie bramka Jacka Kiełba pozwoliła słabej Koronie zdobyć w tym spotkaniu jeden punkt. Zagłębie starało się w końcówce strzelić zwycięskiego gola, ale podopiecznym Oresta Lenczyka ta sztuka się nie udała. To tyle z naszej strony, zapraszamy na kolejne relacje na żywo w serwisie Ekstraklasa.net.

• Koniec! Korona remisuje z Zagłębiem 1:1!

• Korona zaciekle się broni. Coraz bliżej końcowego remisu w tym spotkaniu.

• Trzy minuty doliczone przez sędziego Musiała.

• Fatalne dośrodkowanie Rymaniaka z prawej strony boiska. Grę wznowi Małkowski.

• Małkowski broni mocny strzał z dystansu Abwo! Korona ma duże problemy w końcówce!

• Zagłębie naciska! Cotra pociągnął lewą stroną, zagrał w pole karne do Abwo, który zostawił piłkę Piątkowi, a ten najpierw został zablokowany, a następnie uderzył bardzo niecelnie.

• Jeszcze jedna kartka. Tym razem dla Lubomira Guldana.

• Janoszka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pomocnik Zagłębia uderzył głową ponad bramką Korony!

• Piech! Lubinianie wyprowadzili groźną kontrę, Abwo zagrał do Piecha, ale płaski strzał napastnika Zagłębia zdołał odbić Małkowski!

• Składna akcja Zagłębia zakończona mizernym strzałem Piecha z ostrego kąta. Pewnie łapie piłkę Małkowski.

• Około dziesięciu minut do końca. Czy komuś uda się jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

• Tym razem to Golański faulowany przez Kwieka i "żółtko" dla piłkarza gości.

• Żółta kartka dla Golańskiego

• Cebula w miejsce Janoty.

• Zółta kartka dla Markovicia za faul.

• Dośrodkowanie z cornera, spokojnie piłkę łapie Małkowski

• Kolejna zmiana Zagłębia. Piątek za Curto.

• A teraz Janoszka zmienia Błąda. W międzyczasie mieliśmy niezły, ale niecelny strzał Kiełba.

• Korzym schodzi z boiska, w jego miejsce Chiżniczenko.

• Żółta kartka dla Janoty za starcie z Rymaniakiem.

• Strzału sprzed pola karnego spróbował Błąd, ale się pomylił

• Golański faulował Cotrę na połowie Zagłębia.

• To powinien być gol dla Korony! Ogrone zamieszanie w szesnastce gości, ale nie wykorzystane przez kielczan!

• Dużo lepiej wyglądają kielczanie po tym golu, ich gra zaczyna się kleić.

• Żółta kartka dla Cotry za faul na Golańskim

• Mamy wyrównanie, a dosłownie chwilę przed golem kapitalną sytuację zmarnował Arkadiusz Piech. Mogło być 0:2, jest 1:1!

• Gooooooooooooool! 1:1, Jacek Kiełb!

• Dużo chaosu na boisku, ani jedni i drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

• Korzym faulowany na połowie Zagłębia

• Korona Kielce - Zagłębie LubinKorona Kielce - Zagłębie Lubin

• Początek drugiej połówki spokojny z obu stron.

• Sędzia daje znak, grę wznawiają gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy, którą wygrało Zagłębie. Na razie to tyle, spotkamy się za około kwadrans

• Rodić! Bramkarz Zagłębia świetnie broni strzał Korzyma z bliskiej odległości!

• Złe zagranie Dejmka w kierunku Sylwestrzaka. Od bramki Zagłębie

• Golański uderzył sprzed szesnastki, ale odbił piłkę Rodić

• To powinien być gol na 2:0 dla Zagłębia! Kwiek był niepilnowany w polu karnym rywala, ale nie trafił nawet w bramkę!

• Żółta kartka dla Dejmka, za atak na bramkarza.

• Pacheta szybko reaguje. Janota za Jovanovicia.

• Długo i spokojnie goście rozgrywają teraz piłkę. Korona bez pomysłu na odbiór.

• Fatalne dośrodkowanie Rymaniaka z prawej strony boiska.

• Kolejne nieudane dośrodkowanie Golańskiego z rzutu wolnego.

• Korona jak na razie jest zupełnie bez pomysłu na rozegranie piłki Trener musi wpłynąć na piłkarzy w przerwie.

• Dobre zagranie Piecha w kierunku Abwo, ale wszystko przerwał Golański

• Teraz goście dłużej utrzymują się przy piłce.

• Sylwestrzak popisał się przed chwilą "centrostrzałem" z lewej strony, jednak tylko corner dla gospodarzy.

• Dobre zagranie Jovanovicia w pole karne, jednak wybija Zagłębie

• To mógł być gol! Kiełb przestrzelił z bardzo dobrej pozycji.

• Kwiek dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale kompletnie mu to nie wyszło. Od bramki Korona.

• Dłużej teraz przy piłce utrzymują się gospodarze, zobaczymy co z tego wyniknie.

• Cotra faulowany na własnej połowie

• Strzał Korzyma po wrzutce z rzutu wolnego, ale mocno niecelny.

• Wszystko skończyło się rzutem rożnym, krótko i źle wykonanym.

• Rzut wolny dla Zagłębie z niezłej odległośc. Wykonawcą Kwiek

• Ależ było blisko wyrównania! Strzał Pilipczuka, piłka odbiła się od nogi obrońcy i o mało nie wpadła do bramki!

• Gooooooool! 1:0 dla gości, David Abwo!

• Curto uderzył przed chwilą sprzed szesnastki, ale pomylił się dość mocno.

• Korona próbowała zaatakować lewą flanką, jednak tam zatrzymany został Pilipczuk i od bramki Zagłębie.

• Teraz mieliśmy dwie wrzutki z prawej strony w wykonaniu Golańskiego, obie jednak niedokładne.

• Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Korony, piłkę wybija Sylwestrzak

• Tomasz Musiał daje znak, mecz zaczynają goście!

• Przed meczem jeszcze minuta ciszy poświęcona dwóm zmarłym postaciom związanych z Koroną.

• Piłkarze już wychodzą na boisko, czekamy na ciekawe widowisko!

• Ławka rezerwowych Zagłębia: Ptak, Bonecki, Janoszka, Kowalczyk, Piątek, Widanow, Przybecki