KS Polkowice

3

Flota Świnoujście

2

• Koniec meczu. KS Polkowice odnosi cenne zwycięstwo. Flota nie będzie dziś liderem!

• Ałdaś dostaje żółtą kartkę za grę na czas.

• Więzik miał teraz doskonałą sytuację, ale jej nie wykorzystał. Polkowiczanie stwarzają kolejne okazje!

• Doliczone trzy minuty.

• Zdecydowanie przeważa w końcówce KS Polkowice. Flota w defensywie. Uderzenie Ałdasia minęło teraz bramkę gości.

• Stachyra wchodzi w miejsce Bodzionego. Ostatnia zmiana we Flocie.

• Chwilę przed zmianą po dobrym rajdzie Micić wrzucił w piłkę w pole karne, ale nie było nikogo, kto zamknąłby dośrodkowanie i wpakował piłkę do bramki.

• Zapowiadana zmiana, Peroński wchodzi za Salamońskiego.

• Szykuje się zmiana w zespole z Polkowic. Na boisku pojawi się najprawdopodobniej Peroński. Zaraz przekonamy się za kogo.

• Ożywili się kibice, którzy prowadzą coraz bardziej zorganizowany doping. Z ciekawostek warto wspomnieć, że w Polkowicach organizuje się powoli oficjalny klub kibica! Takie mecze na pewną będą sprzyjać tej inicjatywie.

• Wacławczyk szarżował pod polem karnym, jednak z zamieszania w polu karnym nic nie wyszło i przejęli piłkę goście.

• Rzut rożny dla polkowiczan, ale bez efektu.

• I zapowiadana zmiana. Nnamani zmienił Ostalczyka. Czy poderwie zespół do ataku?

• Szykuje się zmiana w zespole Floty. Trener Pawlak będzie chciał zareagować na sytuację na boisku.

• Piotrowski podaje do Salamońskiego, a ten ładnie uderzył zza pola karnego, ale dobrze obronił Waśków.

• Polkowiczanie wyraźnie teraz przeważają, Flota nie potrafi opanować sytuacji na boisku i gra nerwowo.

• Dobrym nosem wykazał się trener Kudyba wprowadzając jeszcze przed przerwą Micicia. Teraz po dośrodkowaniu Salamońskiego z rzutu rożnego ten zrewanżował się pakując piłkę do bramki! Trzeba przyznać, że gospodarze zasłużyli na obie bramki, bo po przerwie prezentują się zdecydowanie lepiej od Floty. Czy Wyspiarze zdołają odpowiedzieć?

• Gooool dla KS Polkowice! Micić po rzucie rożnym zdobywa bramkę głową!

• Z rzutu wolnego sprzed pola karnego Paczkowski uderzył w poprzeczkę! Ależ okazja dla Floty!

• Żółta kartka dla Kocota, za faul.

• Po zamieszaniu w polu karnym Kocot przyjął piłkę w polu karnym na granicy pola bramkowego i z bliska wpakował ją do bramki.

• Goooool! 2:2 Kocot!

• Zmiana w Górniku. Z boiska schodzi Podstawek. W jego miejsce Więzik.

• Na razie druga połowa przebiega spokojnie. Tempo w porównaniu z drugą połową wyraźnie zwolniło. Na boisku niewiele się dzieje, nie ma godnych odnotowania akcji pod bramką. Na boisku nie pojawiły się też kolejne króliki, które z pewnością ożywiłyby nieco widowisko.

• Rzut rożny dla Floty, jednak nie było po nim zagrożenia pod bramką Szymańskiego.

• Z rzutu wolnego dośrodkował Salamoński, ale złapał bramkarz Floty.

• Kartka dla Chyły za faul na Wacławczyku.

• W przerwie dowiedzieliśmy się, że na stadionie jest około 500 kibiców, to sporo jak na Polkowice.

• Drugą połowę oba zespoły rozpoczęły bez zmian.

• I rozpoczynamy drugą część meczu. Oby równie emocjonującą.

• Oba zespoły wychodzą już na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Przypominamy, że relacje live możecie też śledzić w naszej nowej aplikacji! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Jak na razie Flota jest wyraźnie lepsza i zasłużenie prowadzi. Gospodarze zdołali odpowiedzieć jedną bramką i mieli nawet okazję objąć prowadzenie, ale to Wyspiarze są na razie znacznie bliżej końcowego sukcesu. Wracamy po przerwie, zostańcie z nami!

• Koniec pierwszej połowy.

• W doliczonym czasie gry na boisko wbiegł królik :) Bardzo szybko jednak zbiegła z drugiej strony. Sprawiał wrażenie szybszego niż piłkarze ;)

• Dwie minuty doliczone.

• A Flota cały czas przeważa, gospodarze nie potrafią znaleźć sposobu na nieźle grających Wyspiarzy.

• Mateusz Bartków wyraźnie nie miał dnia i trener Kudyba postanowił nie czekać nawet do przerwy, ściągając go już teraz. W jego miejsce szanse otrzyma Peter Micić.

• Zmiana w KS. Schodzi Bartków, wchodzi Micić.

• Tym razem po zdobyciu bramki Flota nie oddaje pola. Częściej jest przy piłce i częściej przebywa na połowie polkowiczan.

• Rzut rożny dla polkowiczan, wykonał Janus, ale bramkarz wybił piłkę.

• Bodziony przedarł się w pole karne i wykorzystując bierną postawę obrony uderzył na bramkę. Piłka wpadła do siatki tuż przy Szymańskim, który przy odrobinie szczęścia mógł ją obronić.

• Gooool! 2:1 dla Floty strzela Bodziony!

• Wacławczyk ukarany żółtą kartką za faul

• Z rzutu wolnego z boku pola karnego Salamoński posłał rogalem piłkę, ale bramkarz wypiąstkował.

• Ałdaś dostał piłkę w polu karnym, ale w dogodnej okazji uderzył zbyt lekko i piłka przetoczyła się obok bramki.

• Piotrowski przejął piłkę i uderzył piłkę rogalem w sam w okienko.

• Po faulu na Salomońskim gospodarze mieli rzut wolny sprzed pola karnego. Wykonał Janus, ale piłka przeszła pół metra nad bramką.

• Broź znalazł trochę miejsca w polu karnym i zdołał oddać strzał, jednak zrobił to raz za lekko, dwa niecelnie i piłka spokojnie minęła bramkę.

• Ajajaj, jednak poważny okazał się uraz Tomasika, którego nabawił się strzelając i świętując bramkę. Od tego momentu cały czas utykał a teraz zmienia go Paczkowski. Oby nie było to nic poważnego.

• Po stracie bramki polkowiczanie grają wyraźnie lepiej. Gra zdecydowanie się wyrównała, Flota nie ma już tej optycznej przewagi z pierwszych minut, ale też prowadzi i nie musi forsować tempa.

• Groźna sytuacja dla gospodarzy. Po przejęciu piłki Piatkowski dostał piłkę na wydawałoby się dobrą pozycję i uderzył. Sędzia podniósł jednak chorągiewkę, a do tego Waśków wyłapał trudny strzał, więc gola i tak by nie było.

• Tomasik dostał piłkę trzy metry przed polem karnym i precyzyjnym strzałem pokonał Szymańskiego! Świętując zdobycie bramki chyba nadwyrężył sobie nogę, bo teraz jest opatrywany przez masażystę.

• Gooooool! Tomasik i 1:0 dla Floty!

• Na razie niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Flota sprawia wrażenie wyraźnie lepszej drużyny. Więcej utrzymuje się przy piłce, lepiej nią operuje, jednak nie przekłada tego na dogodne sytuacje.

• Akcja polkowiczan, Ałdaś starał się wyprowadzić akcję pod pole karne gości, jednak powstrzymał go Śpiączka.

• Polkowiczanie wyszli z kontrą, ale po podaniu Kocota do Podstawka ten drugi nie opanował piłki i się wywrócił.

• Tomasik oddał strzał na bramkę gospodarzy, ale spokojnie wybronił Szymański.

• Groźnie w polu karnym Polkowiczan. Broź dostał piłkę w polu karnym, zdołał oddać strzał, ale pewnie obronił Szymański. Nie musiał się wysilić, bo piłka leciała prosto w niego.

• Początek spotkania dosyć spokojny, gra toczy się głównie w środku pola. Nie było strzałów na bramkę.

• Początek spotkania.

• Na trybunach stadionu w Polkowicach tradycyjnie garstka kibiców. Będzie z 250-300 osób. Pod tym względem niewiele się tutaj zmienia.

• Rezerwowi Floty: Wesołowski, Chi Fon, Mickiewicz, Nnamani, Paczkowski i Stachyra.

• Na rezerwie gospodarzy: Więzik, Bryła, Kazimierczak, Micić, Osiński, Peroński i Dawid Wacławczyk.

• Na murawie trwa rozgrzewka obydwu drużyn, a my tymczasem poznaliśmy już składy wyjściowe.

• Witamy w relacji ze spotkania KS Polkowice z Flotą Świnoujście. Gospodarze zaczęli ostatnio zdobywać punkty potrzebne do wydostania się ze strefy spadkowej, jednak goście mają bardziej ambitne cele i komplet punktów jest im potrzebny do walki o awans.