dor
Korona Kielce pokonała GKS Tychy 1:0 w meczu Fortuna 1 Ligi, który odbył się na Suzuki Arenie. Zwycięską bramkę zdobył Jakub Łukowski w 52 minucie.– Pierwsza połowa meczu była jedną z lepszych, jakie pamiętam w naszym wykonaniu. Fajnie się to oglądało, miło było patrzeć, ale zabrakło nam finalizacji. W drugiej połowie widać było, że pewne rzeczy, które wydarzyły się w drużynie, infekcje i tak dalej, zostawiły ślad. Ale przy tym całym wysiłku potrafiliśmy na tyle zdeterminowali i skoncentrowani, żeby zdobyć jedną bramkę, a przede wszystkim nie stracić gola. Chwała drużynie, że przetrwała te trudne chwile i zdobyła trzy punkty – powiedział Kamil Kuzera, pełniący obowiązki trenera Korony Kielce.Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania. Kulisy meczu w obiektywie na kolejnych slajdach.(dor) Fot. Kamil Bielaszewski