• Lech z problemami ale jednak wygrywa z Górnikiem 1:0 i w tej chwili do miejsca gwarantującego udział w eliminacjach do Ligi Europy traci 6 oczek

• Rudniev ostro starł się ze Skorupskim, konieczna będzie pomoc lekarska

• 3 minuty dolicza sędzia do drugiej połowy

• Rozpoczęła się właśnie ostatnia minuta regulaminowych 90 drugiej połowy tego spotkania

• Ubiparip najpierw trafia w Skorupskiego aby chwilę później dobijać swój strzał obok bramki!

• Lech wraca do walki o puchary? Zobacz aktualną tabelę!

• Bartosz Ślusarski może i bramki dzisiaj nie strzelił ale za ogrom pracy jaki włożył w ten mecz zasługuje na pochwalę

• W miejsce Nakoulmy wchodzi na boisko Wodecki

• W Górniku na boisko wejdzie za chwilę Wodecki

• W miejsce Tonewa na boisko wchodzi Mateusz Możdżeń

• Czas bardzo wolno płynie gospodarzom z kolei pędzi jak szalony dla zabrzan

• Teraz na boisku leży bośniacki bramkarz oraz jeden z zawodników Górnika

• Burić broni dwa kapitalne uderzenie w ciągu 1 akcji!

• Dla Drewniaka za faul na Nakoulmie

• Rzut rożny dla Górnika Zabrze

• Słabością Górnika w drugiej połowie są niemrawi napastnicy ani Nakoulma, ani Zieliński niczym szczególnym w drugiej części gry nie zachwycili

• Niecelne uderzenie Bartosza Ślusarskiego

• W miejsce Pazdana wszedł na boisko Mączyński

• W miejsce Bembena na boisko wszedł Milik

• MilanistaKamil- uważam, że to była pierwsza dobra akcja Lecha w tej połowie. Brawa należą się trenerowi za zmiany. Świeży Kikut popędził dużo szybciej skrzydłem aniżeli chwile wcześniej Wołąkiewicz a Rafał Murawski znalazł się w idealnym miejscu w idealnym czasie

• Daleko wychodzi Jasmin Burić i pewnie łapie piłkę

• Do końca spotkania pozostało zaledwie 15 minut

• Dla Aleksandara Tonewa

• Tonew próbował znaleźć Rudnieva, ale jego podanie zostało dobrze przechwycone

• Czy Górnik podniesie się po stracie tego gola?

• Szaleją teraz kibice Lecha! Nie milknie jednak doping kibiców z Zabrza

• Murawski!! Doskonałe podanie Kikuta! Pokerowe zmiany Rumaka!

• kwoka- niestety nie znam tego Pana osobiście a szkoda!

• W miejsce Wołąkiewicza na boisko wchodzi Marcin Kikut

• Kibicom z Zabrza jest chyba ciepło, ponieważ ściągnęli koszulki ;)

• Na boisko wejdzie zaraz Marcin Kikut

• Festiwal rzutów rożnych dla Lecha

• Ależ interwencja Skorupskiego! Po centrze Tonewa do piłki dopadł Rudniev, jednak zatrzymał go golkiper Górnika!

• Kolejny aut dla gospodarzy, z których jednak nic specjalnego nie wynika

• Koguta nie widzę :), bo ten zwierzak oddawany jest graczom Górnika chyba tylko podczas spotkań w Zabrzu ;)

• Coraz więcej gwizdów na stadionie

• Murawski po wejściu na boisko zanotował 3 zagrania... tyle, że były one bardzo niskiej jakości

• Czy Rafał Murawski zdoła odmienić chaotyczną grę Lecha?

• W miejsce Ivana Djurdjevicia na boisko wchodzi Rafał Murawski

• Skorupski bardzo dobrym wyjściem uprzedza skaczącego do piłki Rudnieva

• Bardzo niedokładne uderzenie gości z około 25 metrów. Jak na razie druga połowa nie spełnia naszych nadziei, czekamy na więcej!

• Burić pewnie broni uderzenie Przybylskiego z kilkunastu metrów

• Rudniev próbował dośrodkować, ale zatrzymało go dwóch obrońców Górnika i cały czas mamy 0:0

• Zieliński leży na boisku po starciu z Djurdjeviciem, jednak arbiter nie widział faulu zawodnika Lecha

• Lech Poznań - Górnik Zabrze Lech teraz przeważa, niesiony dopingiem swoich kibiców.

• Kwiek próbował zagrać na wolne pole ale jego koledzy pobiegli zupełnie w inną stronę

• Niedokładne zagranie Kwieka i od bramki grę rozpoczyna Jasmin Burić a kibice obu ekip cały czas doskonale dopingują swoim zespołom, bez ingerencji w doping kibiców przeciwnego zespołu

• Tonew naciskał na Skorupskiego, ale ten nie popełnił błędu wybijając piłkę daleko w trybuny

• Coraz chłodniej robi się w stolicy Wielkopolski, ale i tak na pogodę absolutnie nie możemy narzekać ;)

• Piłka uciekła spod nóg pędzącemu Kwiekowi, gdyby jednak pomocnik zabrzańskiego klubu opanował piłkę byłoby bardzo groźnie

• Lech Poznań - Górnik Zabrze

• Dośrodkowanie Tonewa olbrzymie zamieszanie i piłkę na linii bramkowej zatrzymuje Łukasz Skorupski! To powinno być 1:0 dla gospodarzy!

• Ślusarski próbował uderzenia przewrotką, ale spokojnie strzał ten złapał Łukasz Skorupski. Jak się okazało arbiter odgwizdał przewinienie pomocnika Lecha

• Warto dodać, że na mecz przybył z Zabrza jeden z najwierniejszych fanów Górnika. A mianowicie przesympatyczny Pan, który po spotkaniach wręcza koguta najlepszemu zawodnikowi Górnika

• Mija kolejny kwadrans gry... W tej części pierwszej połowy zdecydowanie lepsze wrażenie sprawia Górnik Zabrze

• Katastrofalne dośrodkowanie Tonewa i piłka ponad głowami wszystkich zawodników wychodzi poza boisko

• Nerwowo rozkłada ręce Rudniev, mając sporo pretensji do swoich kolegów z boiska

• Daleki wrzut piłki z autu przez Djurdjevicia przechwytuje jeden z jego kolegów. Chwilę później stracił piłkę Ubiparip nie asekurował go należycie Henriquez i o mały włos a Zieliński nie znalazłby się sam na sam z Buriciem

• Faulowany był bodajże Michał Zieliński i mamy rzut wolny dla gości w środkowej strefie boiska

• Katastrofalne podanie Drewniaka do kolegów...

• Jak na razie ani Nakoulma ani Michał Zieliński nie pokazali na boisku niczego specjalnego

• Zbyt mocne dośrodkowanie Djurdjevicia z prawej strony boiska, do piłki nie zdążyli jego koledzy z Rudnievem na czele

• Kwadrans gry za nami, tempo meczu nie jest ani powalająco szybkie ani specjalnie wolne. W sytuacjach mamy 1:1, dobra okazja Ubiparipa oraz poprzeczka Kwieka

• Zarówno trener Rumak jak i Adam Nowałka poczynaniom swoich podopiecznych przyglądają się na stojąco, stąpając nerwowo po wyznaczonych dla nich strefach

• Uderzenie Aleksandara Tonewa zza pola karnego mija bramkę Skorupskiego o dobrych kilka metrów

• Kolejny faul w środku pola, ścieka się i na faulującego i na arbitra za brak reakcji kartkowej Djurdjević. Chociaż w tym momencie kartka moim zdaniem byłaby zbędna

• Lech od kilku minut wyraźnie spuścił z tonu i jak już chwilę wcześniej napisałem jest to przede wszystkim zasługa coraz lepszej gry Górnika

• Luis Henriquez wygrywa pojedynek biegowy z napastnikiem gości Michałem Zielińskim

• W doskonałych sytuacjach mamy zatem 1:1, co ważniejsze goście wreszcie zaczynają odważniej atakować aniżeli tylko bronić swojej bramki

• Uderzenie z rzutu wolnego Aleksandra Kwieka ląduje na poprzeczce bramki strzeżonej przez Jasmina Buricia!

• Dośrodkowanie Nakoulmy wybijają obrońcy Lecha, chwilę później zawodnik rodem z Burkina Faso jest faulowany na skraju pola karnego Lecha

• Dobrze głową do Ślusarskiego piłkę zgrał Rudniev, jednak uderzenie pomocnika Lecha było bardzo złe

• Sporo walki w środku pola na początku tego spotkania. Delikatnie przeważa Lech, ale poza okazją Ubiparipa zarówno pod jedną jak i drugą bramką działo się niewiele ciekawego

• Nieudana akcja gości, osamotniony Zieliński nie dał rady dojść do zbyt mocnego podania od swoich kolegów

• Bardzo dobre dośrodkowanie Ślusarskiego zamknął Ubiparip, jednak jego uderzenie okazało się minimalnie niecelne!