• 88′ David Biton Michał Czekaj

Sędzia: Marcin Borski (Warszawa)

Stadion: Miejski, Poznań

Trwa relacja live - aktualizacja za 20s

90′ Zakończenie meczu

Wisła pokonuje Lecha 1:0 po bramce Bunozy i przed rewanżem jest zdecydowanie bliżej 1/2 finału

90′ Zwykły wpis

Czy Lech zdoła doprowadzić do wyrównania a może Wisła strzeli drugiego gola?

88′ Zmiana zawodnika

Czekaj wchodzi na boisko w miejsce Bitona

88′ Żółta kartka

Dla Ubiparipa

85′ Zwykły wpis

Celny strzał Stilicia z rzutu wolnego, ale nic poza tym

84′ Zwykły wpis

Ubiparip faulowany przez Diaza i rzut wolny dla gospodarzy z bardzo dobrej odległości

82′ Zwykły wpis

Semir Stilić jak zwykle zamiast decydować się na strzał woli okiwać całą obronę rywala

81′ Zwykły wpis

Wiślacy wyraźnie po strzelonej bramce czekają na swojego rywala na własnej połowie

79′ Zmiana zawodnika

Iliev schodzi z boiska, w jego miejsce Dragan Paljić

78′ Zwykły wpis

Za chwilę będzie zmiana w zespole z Krakowa

77′ Zmiana zawodnika

W miejsce kontuzjowanego Kriwca wchodzi Ubiparip

76′ Zwykły wpis

Zamieszanie w polu karnym Wisły, do piłki dopada Arboleda ale jego strzał jest minimalnie niecelny

Za chwilę na boisko wjedzie Ubiparip

75′ Zwykły wpis

Kontuzjowany jest Kriwiec i napewno nie dokończy tego spotkania

75′ Żółta kartka

Dla Nuneza za faul na Kriwcu

74′ Zwykły wpis

Ależ okazja dla Wisły! Strzał Nuneza broni Kotorowski to musiała być druga bramka dla gości

73′ Zwykły wpis

Fatalne dośrodkowanie Rafała Murawskiego

72′ Zmiana zawodnika

Kontuzjowanego Tonewa zmienia Bartosz Ślusarski

71′ Zwykły wpis

Dużo rzutów wolnych dla Wisły w ostatnich minutach i to się musiało zemścić na gospodarzach

70′ Gol

Bunoza wykorzystuje zamieszanie pod polem karnym Lecha i mamy 1:0 dla Wisły

69′ Zwykły wpis

Rzut wolny dla gospodarzy, którzy szybko wznowili swoją akcję. A za chwilę na boisko wejdzie najprawdopodobniej Ślusarski

67′ Zwykły wpis

Rzut rożny dla Wisły Kraków i dośrodkowanie spada na głowę Bitona, ten jednak nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę

66′ Zwykły wpis

Kotorowski wybija piłkę daleko poza boisko

65′ Komentarz

Na stadionie jest prawie 17 tysięcy widzów

63′ Zwykły wpis

Tonew utykając wraca na boisko

62′ Zwykły wpis

Ostro potraktowany przez Wiślaków został Aleksander Tonew, który od dwóch minut jest opatrywany za boiskiem

61′ Zwykły wpis

Stilić podawał w pole karne do Rudnieva, którego doskonale w polu karnym zatrzymali obrońcy Wisły

60′ Zwykły wpis

15 minut po przerwie i tylko kibice dają radę, chociaż nie wiem dlaczego fani Wisły w milczeniu obserwują ten mecz

59′ Zwykły wpis

Bardzo niecelne uderzenie Łukasza Garguły z dystansu

58′ Zwykły wpis

Sporo brzydkiej gry, szczególnie w środkowej strefie boiska. Tym razem przewinił Henriquez

57′ Zwykły wpis

Rzut z autu dla Wisły, poza akcjami Tonewa w dalszym ciągu niewiele dzieje się na boisku

56′ Żółta kartka

Dla Juniora Diaza

55′ Zwykły wpis

Groźna akcja Tonewa, który ponownie zszedł ze skrzydła do linii bocznej i oddał niecelny strzał

53′ Zwykły wpis

Ucierpiał w starciu z rywalami Kotorowski, rozgrzewa się Jasmin Burić

52′ Ważne zdarzenie

Kotorowski po strzale z rzutu wolnego z problemami wybija piłkę, mały kocioł w polu karnym Lecha i rzut rożny dla Wisły

51′ Zwykły wpis

Rzut wolny dla Wisły 25 metrów od bramki Krzysztofa Kotorowskiego

50′ Zwykły wpis

Nakładka Jaliensa i rzut wolny dla Lecha, jak na razie ta druga połowa jest pojedynkiem Tonew vs Wisła

50′ Zdjęcie
49′ Ważne zdarzenie

Ależ akcja Tonewa! Bułgar zszedł do środka i uderzył cudownie, fantastycznie, genialnie! Wielu słów można tutaj użyć, ale na jego drodze stanęła poprzeczka

48′ Zwykły wpis

Dudu Biton znalazł się na spalonym, mamy rzut wolny dla gospodarzy

47′ Zwykły wpis

Niecelne uderzenie Tonewa z dystansu

46′ Zmiana zawodnika

Tonew wchodzi na boisko w miejsce Możdżenia

Garguła wchodzi na boisko w miejsce Jirsaka

46′ Rozpoczęcie II połowy

Na murawie są już gospodarze a tuż za nimi wbiegają piłkarze z Krakowa

19:23 Komentarz

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

45′ Zakończenie I połowy

Jak na razie na boisku mamy bezbramkowy remis, wracamy za około 15 minut

45′ Żółta kartka

Dla Tomasza Jirsaka

45′ Zwykły wpis

Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej połowy tego spotkania

Rozpoczęła się właśnie ostatnia minuta regulaminowych 45 pierwszej części tego spotkania

44′ Zwykły wpis

Arboleda niecelnie zagrywa w kierunku Kriwca i mamy aut dla gości z Krakowa

42′ Żółta kartka

Dla Cezarego Wilka za taktyczny faul w środku pola

42′ Ważne zdarzenie

Błąd obrońców Lecha piłka wpada wprost pod nogi Bitona, ten fatalnie marnuje doskonałą okazję!

41′ Zwykły wpis

Kamiński kapitalnie powstrzymał szarżującego Nuneza na lewym skrzydle

40′ Zwykły wpis

Wisła stara się spokojnie rozegrać atak pozycyjny, ale podopieczni Michała Probierza szybko stracili piłkę

38′ Zwykły wpis

Dośrodkowanie Murawskiego z rzutu rożnego zostaje wybite przez defensorów Wisły Kraków

37′ Ważne zdarzenie

W poprzeczkę uderzył Semir Stilić, ależ okazja dla Lecha! To powinno być 1:0 dla Lecha! Jednak mamy rzut rożny po interwencji Pareiki

36′ Zwykły wpis

Uderzenie Bitona ląduje na murze i piłkę ostatecznie przejmuje Kotorowski

35′ Zwykły wpis

Faul Injaca na Nunezie około 30 metrów przed bramką Krzysztofa Kotorowskiego

34′ Zwykły wpis

Faul Nuneza w środku pola, będziemy mieć zatem rzut wolny dla Lecha Poznań

32′ Zwykły wpis

Diaz wślizgiem odbiera piłkę Murawskiemu, szybka piłka do Ilieva ten jednak zostaje powstrzymany przez Arboledę

31′ Zwykły wpis

Henriquez oraz Jirsak wrócili już na boisko, gramy więc w pełnych zestawieniach

30′ Zwykły wpis

Na boisku leżą Jirsak oraz Henriquez zarówno piłkarz Lecha jak i Wisły potrzebują pomocy na szczęście nie są to groźne urazy

29′ Zwykły wpis

Ze stadionu na sygnale wyjechała jedna z karetek pogotowia, oby kibic, którego zabrał Ambulans wrócił szybko do zdrowia

Ostra walka Możdżenia z Nunezem, ostatecznie sędzia Borski odgwizdał faul młodego Lechity

27′ Zwykły wpis

Faul Kriwca na Jirsaku w środkowej strefie boiska

26′ Zwykły wpis

Semir Stilić szarżował przed polem karnym Wisły, ale został powstrzymany bardzo ładnym wślizgiem

25′ Zwykły wpis

Bardzo dobra interwencja Henriqueza przy linii bocznej i mamy aut dla gospodarzy

24′ Zwykły wpis

Iliev podaje do tyłu, do swoich obrońców Wisła będzie starała się teraz rozmontować obronę Lecha atakiem pozycyjnym

23′ Zwykły wpis

Niecelne uderzenie Rafała Murawskiego, Pareiko spokojnie odprowadza piłkę wzrokiem

22′ Zwykły wpis

Faul Jaliensa na Rudnievie, rzut wolny dla Lech tuż sprzed linii pola karnego

21′ Zwykły wpis

Arboleda trafił bardzo mocno w głowę Chaveza, a ten nawet się nie zachwiał

21′ Komentarz

Mówiąc całkiem szczerze, w ostatnich kilku minutach na boisku wieje nudą

20′ Zwykły wpis

Zarówno trener Probierz jak i szkoleniowiec Lecha Mariusz Rumak żywo gestykulują przy liniach oddzielających ich od murawy

19′ Zwykły wpis

Faul w środku pola Dimitrije Injaca, na boisku przez chwilę leżał Nunez

18′ Zwykły wpis

Kibiców Wisły jest zdecydowanie mniej niż zapowiadano. Do tego fani Wisły jak na razie nie dopingują swoich zawodników

17′ Komentarz

Jedyne czego na razie brakuje mi w tym spotkaniu to celne strzały na obie bramki

16′ Zwykły wpis

Dobra akcja Kamińskiego, który wymienił piłkę z Murawskim. Jednak uderzenie młodego Lechity było niecelne

Dośrodkowanie Kriwca z lewej strony mija wszystkich piłkarzy stojących w polu karnym i wychodzi poza boisko

15′ Komentarz

Po kwadransie gry mamy remis 0:0, początek należał do Wiślaków, ale od dobrych kilku minut zdecydowanie przeważają gospodarze

14′ Zwykły wpis

Lechici spokojnie rozbijają daleko przed swoim polem karnym ataki zespołu z Krakowa

Faul Injaca w środku pola na Tomasie Jirsaku

12′ Zwykły wpis

W dobrej sytuacji znalazł się Rudnev, ale ponownie został złapany na spalonym

11′ Zwykły wpis

Fatalny błąd Wilka, który chciał podawać do kolegów a podał do Rudneva. Ten odegrał do Stilicia, który zamiast strzelać uwikłał się w niepotrzebny doping

Dwie bardzo dobre okazje Rudneva w odstępie kilku minut. Czyżby Łotysz odblokował się w dzisiejszym meczu?

10′ Zwykły wpis

Aut dla Lecha, który wywalczył Siergiej Kriwiec. Chwilę później Rudnev uderzył minimalnie nad poprzeczką, inna sprawa, że Łotysz był na spalonym

9′ Zwykły wpis

Bardzo dobre dośrodkowanie Henriqueza, jednak w dogodnej sytuacji pomylił się Artiom Rudnev

8′ Zwykły wpis

Bardzo dobry wślizg Bunozy, który wślizgiem powstrzymał pędzącego na skrzydle Grzegorza Wojtkowiaka

7′ Zwykły wpis

Kibice Lecha od początku dobrze dopingują swój zespół. Tymczasem pierwszy niecelny strzał w tym meczu na bramkę Kotorowskiego oddał Dudu Biton

6′ Zwykły wpis

Dośrodkowanie Wiślaków z rzutu rożnego pewnie wybijają obrońcy Lecha

Pierwszy rzut rożny dla Wisły w tym spotkaniu

5′ Komentarz

Chaotyczna gra z obu stron, dużo niedokładności ale i walki szczególnie w środku pola

4′ Zwykły wpis

Od dobrych kilku minut zdecydowanie przeważają goście, Lech nie może poradzić sobie szczególnie w środkowej strefie boiska

3′ Zwykły wpis

Było groźnie pod bramką Lecha, i mamy kolejny faul gospodarzy, tym razem poszkodowanym jest Osman Chavez

Dudu Bitom jest faulowany około 45 metrów od bramki Kotorowskiego, rzut wolny dla Wisły Kraków

2′ Zwykły wpis

Atak pozycyjny zawodników z Poznania, przerywa Iliev dobrym przechwytem ale wrócił w porę Arboleda oraz jego koledzy

1′ Zwykły wpis

Od razu z atakami ruszają gospodarze, Wisła wyraźnie schowana jest pod własną bramką

1′ Rozpoczęcie meczu (oraz I połowy)

Spotkanie od linii środkowej rozpoczynają przyjezdni z Krakowa

18:29 Zwykły wpis

Obie jedenastki wychodzą na murawę prowadzone przez trójkę sędziowską z Marcinem Borskim na czele

18:23 Zwykły wpis

Znamy już obie jedenastki bez większych zaskoczeń zarówno w Wiśle Kraków jak i Lechu Poznań

18:09 Zwykły wpis

Obie ekipy rozgrzewają się już na murawie. A pośrodku boiska 12 młodych wychowanków Lecha macha od kilkunastu minut energicznie flagami Lecha

18:06 Zwykły wpis

Kilka tysięcy kibiców jest obecnie na trybunach, ale przed stadionem gromadzą się bardzo długie kolejki do kas biletowych

17:59 Zwykły wpis

Na obiekcie w Poznaniu spodziewanych jest grubo ponad 20 tysięcy kibiców

17:57 Zwykły wpis

Spotkanie to rozpoczyna oficjalnie obchody 90-lecia istnienia klubu

17:56 Zwykły wpis

Witam serdecznie, z tej strony Piotr Bąk. Zapraszam na relację live z meczu Lech Poznań Wisła Kraków w ramach 1/4 finału Pucharu Polski