• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej połowy tego spotkania

• Rozpoczęła się właśnie ostatnia minuta regulaminowych 45 pierwszej części tego spotkania

• Arboleda niecelnie zagrywa w kierunku Kriwca i mamy aut dla gości z Krakowa

• Dla Cezarego Wilka za taktyczny faul w środku pola

• Błąd obrońców Lecha piłka wpada wprost pod nogi Bitona, ten fatalnie marnuje doskonałą okazję!

• Fatalny błąd Wilka, który chciał podawać do kolegów a podał do Rudneva. Ten odegrał do Stilicia, który zamiast strzelać uwikłał się w niepotrzebny doping

• Dwie bardzo dobre okazje Rudneva w odstępie kilku minut. Czyżby Łotysz odblokował się w dzisiejszym meczu?