• Lechia walczy do końca. Kolejorz całą drużyna na własnej połowie.

• Akcja za akcją. Teraz po drugiej stronie boiska uderzał Żebrakowski. Blokowany przez Arajuuriego nie zdołał uderzyć czysto i piłka poleciała za linię końcową.

• Szybka akcja Lecha i na bramkę Maricia uderzał Formella. Zbyt lekko aby myśleć o golu

• Cały czas coś się dzieje w polu karnym Lecha. Burić jednak spokojnie sobie z tym radzi.

• Teraz z kontratakiem wybiegli lechiści. W starciu z Kędziorą wywalczyli jedynie rzut rożny. Stały fragment wykonywał Wiśniewski, ale piłkę szybko zabrał Pawłowski. Równie prędko też ją stracił i na bramkę uderzał Żebrakowski. Niecelnie

• Z szybką kontrą wybiegł Formella. Ładnie dośrodkował w pole karne do nadbiegającego Kowanackiego, ale ten nie zdołał oddac strzału. Szansę miał na to Gajos, ale trafił w obrońcę Lechii

• Gra wciąż toczy się na połowie Lecha. Teraz blisko oddania strzału był Wojtkowiak. Nie pozwolili mu na to jednak stoperzy Kolejorza

• Arbiter doliczył aż 9 minut. Czy Lech zdoła utrzymać prowadzenie?

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Buricia. Bliski odbioru był Żebrakowski, ale piłkę przejął Trałka i oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• Kebba Ceesay zniesiony na noszach, a w jego miejsce Tomasz Kędziora

• Blokując Kuświka, kontuzji doznał Kebba Ceesay, Za chwilę na murawie pojawi się Tomasz Kędziora.

• W natarciu gdańszczanie. Grzegorz Kuświk nie zdołał jednak odebrać długiego podania i futbolówka wyleciała na aut.

• Formella dośrodkowywał w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zdołał odebrać piłki. Z szybką kontrą wybiegli gospodarze. Pod bramkę Buricia dobiegł Żebrakowski. Wycofał do Peszki, ale ten nie zdołał oddać strzału

• Faul Gersona na Formelli i przed Lechitami rzut wolny. Wykonywał go Gajos. Dośrodkował w pole karne, ale futbolówka poleciała protsto do Wojtkowiaka

• Dośrodkowanie Makuszewskiego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Buricia.

• Wracamy do gry. Rozpoczniemy od rożnego dla Lechii

• Korzystając z przerwy Thomas von Heesen dokonał zmiany. Z boiska zszedł Neven Marković a za niego zagra Piotr Wiśniewski.

• Przerwa w grze. Dym z rac sprawił, że widoczność na murawie jest mocno ograniczona

• Rzut rożny dla gdańszczan wykonywał Makuszewski. Futbolówka poleciała w pole karne i wróciła do pomocnika Lechii. Ten uderzył na bramkę. Buricia uratowała poprzeczka.

• Do przodu popędził Formella. Stracił piłkę przewrócony przez obrońców Lechii

• Środkiem przedarł się Gerson, podał w pole karne do Kuświka, którego jednak skutecznie zatrzymał Arajuuri.

• Roszada w zespole gospodarzy. Zszedł Sebastian Mila, a za niego Michał Żebrakowski.

• Kapitan Lecha ukarany za faul w środku boiska.

• Do ataku włączył się Kadar. Otrzymał podanie od Kownackiego, ale szybko stracił piłkę na korzyśc kryjącego go Makuszewskiego.

• W ofensywie nadal walczy Lech. Gajos, kryty przez dwóch lechistów, zdołał oddać piłkę Kownackiemu. Ten wbiegł pod pole karne i usiłował podać do Formelli. Podanie odebrał jednak jeden z obrońców Lechii.

• Świetna akcja dwójkowa Kownackiego z Pawłowskim. Ten drugi kończył uderzeniem z dystansu, minimalnie obok bramki.

• Po podaniu Peszki, Makuszewski uderzał z dystansu. Trafił jednak w jednego z obrońców Lecha. Piłka wróciła do niego, ale po chwili przejął ją Gajos.

• Druga roszada w szeregach gości. Dawid Kownacki za strzelca bramki, Kaspra Hamalainena

• Dobrym podaniem obdarzony został Peszko, ale Ceesay szybko odebrał mu piłkę.

• W ataku znowu Lech. Formella przedostał się boiskiem w pole karne po czym podał do Gajosa. Ten jednak zmuszony był do wycofania piłki i zwolnienia akcji.

• Hamalainen przewrócił się w polu karnym, ale arbiter nie dopatrzył się faulu. Futbolówka doturlała się do Dariusza Formelli, który przerzucił ja na drugą stronę do czekającego Pawłowskiego. Ten dośrodkował do wciąż czającego się w polu karnym Hamalainena, a ten bez problemu pokonał Maricia.

• GOL! Hamalainen daje Lechowi prowadzenie!

• Długie podanie Kamińskiego zamiast Pawłowskiego odebrał Stolarski i na chwilę oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Dariusz Formella za Gergo Lovrencsicsa.

• Lech po dłuższej chwili wyszedł z własnej połowy. Prawą stroną boiska popędził Hamalainen, ale pod polem karnym zatrzymał go Gerson

• Peszko wywalczył w starciu z Ceesay'em rzut wolny. Wykonywał go mila. Posłał piłkę prosto w ręce Buricia.

• Piłka bardzo długo krążyła na połowie Lecha. W końcu w pole karne zdecydował się posłać ją Stolarski. Zdecydowanie za mocno.

• W ataku ciągle gospodarze, Lech skupia się na przerywaniu akcji rywali.

• Lechia próbuje przedrzeć się przez zasieki Lecha, ale na razie niewiele z tego wychodzi.

• Spokojny początek drugiej połowy, obraz gry zbliżony do tego, co mieliśmy możliwość oglądać przed przerwą.

• W przerwie Thomas von Heesen dokonał pierwszej zmiany. Grzegorz Wojtkowiak wszedł za Rafała Janickiego.

• Zaczynamy drugą część gry!

• Arbiter nie przedłuża pierwszej połowy. Zakończył ją równo w 45. minucie

• Mogło być groźnie. Pawłowski podał do samotnego w polu karnym Lechii Gajosa. Zanim jednak pomocnik Lecha zdołał uderzyć na bramkę, dopadł go Gerson.

• Borysiuk w tempo do Makuszewskiego. Lechista znalazł się już pod bramką Buricia, ale tam piłkę zabrał mu Kamiński.

• Marković przedarł się lewą stroną i dośrodkował w pole karne. Piłka przeleciała jednak przez całą szerokość boiska i nie odebrał jej żaden lechista.

• Kolejne celne dośrodkowanie Ceesay'a. Na piłkę w polu karnym polował Hamalainen, ale golkiper Lechii uprzedził Fina

• W pole karne Maricia dośrodkował natomiast Ceesay, ale nikt nie odebrał tam futbolówki. Chwilę później pod bramką Lechii znalazł się Hamalainen. Upadł po starciu z Markoviciem, ale arbiter nie dopatrzył się faulu

• W natarciu gdańszczanie. Niecelne podania i drobne błędy sprawiają że nie mogą przedostać się w pole karne Buricia.

• Szybki kontratak Lechiii i znowu sporo chaosu pod bramką Buricia. Nic z tego jednak nie wyszło.

• Ładna akcja Lecha rozpoczęła się od wymiany podań Gajosa z Tettehem. Wkrótce futbolówka dotarła do Kadara ale ten przegrał starcie z Gersonem.

• Kasper Hamalainen usiłował wyjść z kontrą, lecz uniemożliwił mu to Gerson

• Pod polem karnym Maricia znalazł się Pawłowski, ale futbolówkę zabrał mu Stolarski.

• Długie podanie Kadara w stronę Gajosa. Pomocnik Lecha nie zdołał jednak dotrzeć do piłki. Uprzedził go Gerson.

• Kolejny stały fragment gry w wykonaniu Mili. Futbolówkę odebrał Arajuuri

• Z rzutu wolnego Mila. Piłke za linię końcową wybił Kadar. Będzie rzut rożny dla Lechii

• Żółtą kartkę obejrzał Kamiński za wślizg na Makuszewskim.

• świetny przerzut Arajuuriego w stronę Pawłowskiego. Ten jednak zatrzymany przez Stolarskiego.

• Prawą stroną ruszył Lovrencsics. Otrzymał podanie od Ceesaya, ale w skutek dobrego krycia nie zdołał jej odebrać.

• Szybki kontratak Lechii lewą stroną i dośrodkowanie w pole karne. Do futbolówki dochodził Mila, ale uprzedził go powracający Kamiński.

• Żółty kartonik dla Tetteha za nieczyste wejście w Peszkę.

• Z kontratakiem chcieli wyjść lechiści, ale Gajos zatrzymał Milę na linii środkowej.

• Lechici wymienili kilka podań na połowie Lechii, ale skuteczna interwencja Stolarskiego nie pozwoliła im na wiele.

• Szybko z kontratakiem wybiegli lechiści, ale w ostatniej chwili piłkę przejął Kadar. Futbolówka poleciała na rzut rożny. Po stałym fragmencie gry uderzał Gerson. Niecelnie

• Lech odważniej poczyna sobie na połowie Lechii. Pod polem karnym znajdowali się kolejno Pawłowski oraz Lovrencsics ale nie zdołali pokonać defensywy gospodarzy

• Ceesay dośrodkował w pole karne. Tam piłkę głową odebrał Hamalainen, lecz uderzył bardzo niecelnie

• Nie ma bramki. Kuświk z jedenastego metra prosto w poprzeczkę!

• Szybkie rozegranie Kuświka z Milą i już po chwili ten drugi znalazł się w polu karnym. Padł po starciu z Arajuurim i arbiter podyktował rzut karny.

• Futbolówka pierwszy raz znalazła się w polu karnym Lechii. Posłał ją tam Trałka, a odebrał Gajos. Wobec skutecznej gry stoperów gospodarzy, nie zdołał tego jednak wykorzystać.

• Lovrencsics wybiegł z kontratakiem ale szybko zatrzymał go Peszko.

• No i kolejny stały fragment gry dla Lechii. Tym razem rzut rożny. Piłka ponownie poleciała prosto do Ceesay'a.

• Rzut wolny dla Lechii. Ariel Borysiuk podał piłkę prosto do Ceesay'a.

• Makuszewski odebrał piłkę Tettehowi i lewą stroną wypuścił Peszkę. Ten przed polem karnym czystym wślizgiem zatrzymany został przez Arajuuri'ego.

• Lechia nie wychodzi z połowy gości. Tym razem futbolówkę w pole karne wrzucał Mila. Przesadził jednak nieco z siłą i futbolówka zamiast do kolegów poleciała za linię końcową.

• W natarciu wciąż Lechia. W pole karne dośrodkował Neven Marković, ale piłkę zamiast Kuświka odebrał Arajuuri

• Teraz gospodarze próbowali lewą stroną. Po wybiciu Ceesay'a wywalczyli rzut rożny. Stały fragment gry nie zakończył się jednak nawet strzałem.

• Po podaniu Mili, nieśmiało prawą stroną próbował przebić się Stolarski. Nie wyszło mu to najlepiej

• Futbolówkę szybko przejęli lechiści i spokojnie rozgrywają ją na własnej połowie

• Zaczynamy! Od środka Lech.

• Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na boisko. Za chwilkę zaczynamy

• Już za nieco ponad dziesięć minut rozpocznie się spotkanie w Gdańsku. Zgromadzeni na trybunach kibice mogą spodziewać się dobrego meczu.Oba zespoły bowiem jak powietrza potrzebują punktów, dlatego też na pewno dadzą z siebie wszystko. Ewentualne zwycięstwo Kolejorza może sprawić, że podopieczni Jana Urbana wyprzedzą w tabeli swoich dzisiejszych przeciwników