Zawisza Bydgoszcz

0

Lechia Gdańsk

0

• Remis jest napewno dobrym wynikiem dla gości. Pomino ataków w końcówce Zawisza nie był w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne transmisje LIVE na stronie Ekstraklasa.net

• Tak wygląda tabela po ostatnim meczu 35 kolejki TME Tabela

• Tomasz Musiał kończy spotkanie w Bydgoszczy.

• Przed szansą Marcin Pietrowski. Z dużym szczęściem Kaczmarek

• Sędzie dolicza 3 minuty.

• Rzut wolny wykonuje Piotr Petasz, Mateusz Bąk pewnie broni

• Deleu schodzi z boiska. W jego miejsce Olek Jagiełło.

• Patryk Tuszyński piękną głowką blisko strzelenia gola! Brakowało niewiele!

• Zawisza Bydgoszcz coraz pewniej pod bramką gdańszczan. Pachnie bramką w ostanich minutach spotkania. Akcje gospodarzy wyglądaja coraz groźniej.

• Kamil Drygas trafia w słupek. Gol był bardzo blisko.

• Stojan Vranjes groźnie z rzutu wolnego. Kaczmarek wybija nad poprzeczka.

• Jarosław Bienuk zastępuje Dawidowicza.

• Alvarinho do Nawotczyńskiego jednak ten nie trafia w piłke. Chwilę później Petasz i rzut rożny dla Zawiszy.

• Frankowski przed szansa. Na posterunku Kaczmarek.

• Frankowski za Wiśniewskiego w zespole Lechii.

• Na tablicy wyników nadal ZERO:ZERO Wynik

• Mecz należy do tych z kategrii "dograjmy do końca" Dużo błedów i emocje niczym w Klanie

• Sebastian Dudek zastępuje Gevorgyana

• Ziajka za Carlosa.

• Lechia Gdańsk z drugiej strony już z czterema celnymi uderzeniami.

• Po godzinie meczu Zawisza nadal bez celnego strzału na bramkę gości.

• Patryk Tuszyński płasko po ziemi z 20 metrów. Tuż przy słupku Kaczmarka!

• Igor Lewczuk groźnie pod bramką Lechitów!

• Tymczasem Górnik Łęczna oficjalnie w Ekstraklasie! Gratulacje dla zawodników z Łęczniej!

• Druga połowa nadal w wyjściowych składach. Zmiany

• Sporo chaosu w grze oby zespołów. Piłka w większości znajduje się w środkowej strefie boiska.

• Kamil Drygas ukarnay żółtą kartką.

• Piłke do gry wprowadzili zawodnicy Lechii Gdańs, a właściwie swoim gwizdkiem pan Musiał.

• Za chwilkę ponownie na murawie pojawią się gracze obu zespołów. W przerwie spotkania nic się nie zmieniło, nadal bezbramkowy remis.

• Po 45 minutach spotkania na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszcz nadal bez bramek. Mecz jest wyrównany, obie drużny miały kilka okazji na strzelenie bramki. W 15 minucie Maciej Makuszewski był blisko. Chwilę później Jorge Kadu. W 33 minucie Piotr Grzelczak oddał groźny strzał na bramkę Kaczmarka jednak niecelnie. Vahan Gevorgyan z powietrzą nad poprzeczką. Zapraszam na chwilę przerwy. Za 15 minut wracamy do Bydgoszczy!

• Rzut wolny dla Lechi. Ponownie Vranjes. Z trudem Kaczmarek. Rzut rożny dla gości.

• Stojan Vranjes groźnie z rzutu wolengo. Kaczmarek szczęśliwie wybiją na rzut rożny.

• Luis Carlos wrzuca w pole karne. Vahan Gevorgyan uderza z powietrza. Niestety wysoko ponad bramką gości.

• Piotr Grzelczak oddał groźny strzał na bramkę Kaczmarka. Z tego bramki jednak nie będzie.

• Rzut rożny w wykonaniu Lechii. Pilkę łapie bramkarz bydgoskiego Zawiszy. Zaczniemy od bramki gospodarzy.

• Sędzia Tomasz Musiał zarządza chwilę przerwy na uzupełnienie płynów, czyli przerwa na coś do picia.

• Posiadanie piłki 50% - 50%. Piłka

• Makuszewski obok bramki. Strzał z 30 metrów niecelny. Kaczmarek wznowi wykopem.

• Luis Carlos groźnie dośrodowywał w pole karne Lechitów. Od autu Zawisza.

• Świetna akcja Zawiszy. Piłka miała trafić do Kadu jednak obrońcy Lechii na posterunku.

• Posiadanie piłki po stronie gospodarzy! pilka

• Skończyło się na strachu. Piłka już na połowie Lechii.

• Maciej Makuszewski faulowany tuż przed polem karnym Zawiszy.

• Rzut rożny dla gości. Stojan Vranjes bardzo niedokładnie.

• W ataku Zawisza. Jorge Kadu strzela jednak niecelnie. Od bramki Mateusz Bąk.

• Janicki wrzucał w pole karne jednak dobrze kryty Vranjes niecelnie strzela na bramkę Kaczmarka.

• Maciej Makuszewski przed szansą. Brak opanowania piłki w polu karnym i od bramki Wojciech Kaczmarek

• Wiśniewski dośrodkowuje w pole karne. Piłkę wybija głową Igor Lewczuk. Przy piłce nadal gracze z Gdańska.

• uis Carlos grożnie prawą stroną. Gevorgyan jednak nie opanował piłki. Strzał niecelny.

• Tym razem Lechia. Na spalonym Patryk Tuszyński

• Groźnie pod bramką Bąką. Piłke wybija Nikola Leković

• Zespół z Gdańska odważnie zaczął spotkanie. Groźny atak na bramkę Wojciecha Kaczmarka.

• Pierwszy gwizdek i sędzia Tomasz Musiał rozpoczyna ostatnie spotkanie 35. kolejki TME. "Let's Get This Party Started"

• W Bydgoszczy bardzo ciepło....Pogoda

• Arbiter z Krakowa Tomasz Musiał poprowadzi niedzielne spotkanie Lechii Gdańsk z Zawiszą w Bydgoszczy.
    Tomasz Musiał w tym sezonie ze wszystkich klubów T-Mobile Ekstraklasy najczęściej prowadził spotkania z udziałem właśnie Biało-Zielonych, bo aż siedem razy. Piłkarze Lechii grali w nich ze zmiennym szczęściem – po dwa razy wygrali i przegrali, a trzykrotnie padały remisy. W przypadku bydgoskiego Zawiszy ten arbiter był rozjemcą pięciu spotkań tego sezonu. Bydgoszczanie odnieśli w nich dwa zwycięstwa i trzy razy remisowali, nie doznając jeszcze ani razu porażki.Tomasz Musiał

• Zespół z Gdańska osobiście wspierał będzie Pan Prezydent tego miasta - Paweł Adamowicz Paweł Adamowicz

• Oto rezerwy obu zespołów:

• Zawisza Bydgoszcz: 1. Andrzej Witan, 13. Łukasz Skrzyński, 15. Paweł Strąk, 18. Damian Ciechanowski, 7. Hermes, 77. Sebastian Dudek, 11. Sebastian Ziajka
    • Lechia Gdańsk: 40. Kacper Rosa, 6. Jarosław Bieniuk, 10. Przemysław Frankowski, 19. Aleksander Jagiełło, 20. Paweł Buzała, 4. Paweł Stolarski, 30. Maciej Kostrzewa
  • Piłkarze Lechii Gdańsk już na rozgrzewce Piłkarze Lechii Gdańsk już na rozgrzewce

• Przewidywane składy:

Zawisza Bydgoszcz: Kaczmarek - Lewczuk, Micael, Nawotczyński, Ziajka, Drygas, Dudek, Wójcicki, Geworgian, Petasz, Kadu.

Lechia Gdańsk: Bąk - Deleu, Janicki, Bieniuk, Leković, Pietrowski, Vranjes, Frankowski, Grzelczak, Wiśniewski, Tuszyński.

• Zapraszam również na zapowiedz dzisiejszego meczu. Droga do Europy wiedzie przez Bydgoszcz!

Zapowiedz spotknia

• Kilka informacji z Gdańska

Biało-Zieloni w Bydgoszczy zagrają bez Zaura Sadajewa, który w ostatnich dwóch meczach zagrał doskonale, strzelając swe pierwsze trzy gole w ekstraklasie.Sadajew w zwycięskim meczu z Lechem Poznań otrzymał czwartą żółtą kartkę i Biało-Zieloni będą zmuszeni radzić sobie bez niego. Zastąpi go najprawdopodobniej Patryk Tuszyński i jest to na pewno pozytywna wiadomość dla gdańskich fanów. Przecież nie dalej jak w lutym to właśnie Patryk ustrzelił w Bydgoszczy hat-tricka zapewniając Lechii wysoką wygraną 3:0 z Zawiszą.

• Tabela grupy Mistrzowskiej przed meczem 35. kolejki TME Tabela

• Kilka oficjalnych informacji dotyczących tego spotkania.Kilka informacji

• W niedzielę piłkarze Zawiszy ponownie zagrają przed własną publicznością. Rywalem bydgoszczan będzie Lechia Gdańsk, która wygrała swoje dwa ostatnie ligowe spotkania. Zawiszacy mają coś do udowodnienia lechistom, bowiem w lutym przegrali z nimi w Bydgoszczy aż 0:3. Na relację LIVE spotkania w Bydgoszczy zaprasza Marcin Tyc