ŁKS Łódź

2

• Koniec meczu. Legia II Warszawa wygrywa z Łódzkim Klubem Sportowym!

• Żółta kartka dla Kamila Anczewskiego.

• Norbert Misiak raz jeszcze wykorzystuje rzut karny i Legia II Warszawa prowadzi z Łódzkim Klubem Sportowym.

• Adrian Filipiak z czerwoną kartką i rzut karny dla Legii!

• Arkadiusz Madeński wchodzi w miejsce Michała Trąbki.

• Ostatnia zmiana w składzie Łódzkiego Klubu Sportowego. Przemysław Różycki zastępuje Mauricio Martinsa.

• Dominik Głowiński zastępuje na boisku strzelca dwóch bramek dla Łódzkiego Klubu Sportowego, Kamila Cupriaka.

• Kamil Cupriak raz jeszcze trafia do bramki rezerw Legii Warszawa i w 77' doprowadza do wyrównania!

• Zmiana w Legii Warszawa. Tomasza Nowotkę zastępuje Kamil Anczewski.

• Kolejna zmiana w składzie Łódzkiego Klubu Sportowego. Adam Patora zastępuje Artura Golańskiego. Chwilę po zmianie Michał Kołba broni groźny strzał Tomasza Nowotki.

• Leje, sypie, a kibice Łódzkiego Klubu Sportowego dalej twardo dopingują zawodników rozgrzewając się podskokami.

• Szczerze współczuję zawodnikom i kibicom, którzy muszą teraz dodatkowo zmagać się z ulewą i gęstym gradem...

• Łódzki Klub Sportowy zdobywa kontaktowego gola. Na listę strzelców wpisuje się Kamil Cupriak!

• Zmiana w składzie Łódzkiego Klubu Sportowego. W miejsce Dawida Piekielnego pojawia się na boisku Adrian Filipiak.

• Żółtą kartkę ogląda zawodnik rezerw Legii Warszawa, Robert Bartczak.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Tomasz Kowalski.

• Rozpoczynamy drugą połowę pojedynku rezerw Legii Warszawa z Łódzkim Klubem Sportowym! Oba zespoły wróciły na boisko w niezmienionym składzie.

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Po bramce Michała Trąbki i wykorzystanym przez Norberta Misiaka karnym Legia II Warszawa prowadzi 2:0 z Łódzkim Klubem Sportowym.

• Arbiter do regulaminowego czasu pierwszej połowy dolicza minimum minutę.

• Łodzianom udało się wyjść ze swojej połowy, ale legioniści szybko doprowadzili do powrotu pod pole karne gości. Na szczęście dla przyjezdnych Michał Kołba czuwa i broni niezbyt mocny strzał jednego z przeciwników.

• Legioniści okupują pole karne gości. Rzut rożny, rzut wolny, jeszcze jeden rożny... szybkie wybicia łodzian nie pozwalają im jednak oddać strzału na bramkę strzeżoną przez Michała Kołbę.

• Sędzia się nie patyczkuje i kolejny legionista, tym razem Tomasz Nowotka, ogląda żółty kartonik.

• Żółtą kartkę ogląda Łukasz Turzyniecki.

• Rzut karny dla rezerw Mistrza Polski strzałem w lewy róg tuż pod poprzeczkę wykorzystuje Norbert Misiak i podwyższa prowadzenie gospodarzy.

• Będzie rzut karny dla Legii Warszawa, a dodatkowo jeszcze żółtą kartką ukarany zostaje Szymon Salski.

• Mamy trochę szczęścia bo rozpogodziło się w Nowym Dworze Mazowieckim i nawet na chwilę wyszło słońce. Tymczasem na boisku ciężko upatrywać kolejnej groźnej akcji. Po dośrodkowaniu z rzutu różnego legioniści swoim strzałem zdołali jedynie wywalczyć kolejny.

• Zawodnik Legii Warszawa Wojciech Kochański ukarany przez sędziego żółtą kartką.

• Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego ruszyli z dopingiem, "pozdrawiając" rywali ale i głównie motywując zawodników do walki o korzystny wynik. Tymczasem na boisku uderzenie Norberta Misiaka posyła piłkę obok bramki.

• Mauricio Martins próbuje swoich sił ale po jego uderzeniu z lewego skrzydła pilka trafia od zewnątrz w boczną siatkę.

• GOL DLA GOSPODARZY! Do bramki strzeżonej przez golkipera łodzian trafia Michał Trąbka.

• Pierwsza akcja o której warto wspomnieć w dzisiejszym spotkaniu skonstruowana przez gospodarzy, wspieranych dziś przez bardzo nieliczną grupkę kibiców. Uderzenie Tomasza Nowotki zdołał obronić Michał Kołba.

• Rozpoczynamy pojedynek 21. kolejki trzeciej ligi łódzko-mazowieckiej między rezerwami Mistrza Polski a Łódzkim Klubem Sportowym!

• Rezerwowi ŁKS: Adam Sekuterski, Adam Patora, Adrian Filipiak, Bartosz Bujalski, Jacek Karbowniak, Dominik Głowiński, Przemysław Różycki.

• Rezerwowi Legia II: Artur Haluch, Mateusz Hołownia, Kamil Anczewski, Filip Karbowy, Arkadiusz Najemski, Adrian Małachowski, Arkadiusz Madeński.

• Póki mamy czas do rozpoczęcia spotkania zapraszam Was do odwiedzenia naszej zakładki poświęconej Łódzkiemu Klubowi Sportowemu a także strony kibiców Bialo-Czerwono-Białych, ŁKSFans.pl, gdzie znajdziecie także informacje z innych sekcji klubu.

• Z przykrością informujemy, że zgodnie z najczarniejszymi przewidywaniami niestety nie będziemy w stanie przeprowadzić normalnej relacji LIVE z pojedynku rezerw Mistrza Polski z Łódzkim Klubem Sportowym. Uniemożliwiają to bardzo niekorzystne warunki pogodowe, które zresztą dają się dziś we znaki w całej Polsce. Na tyle, na ile nam one pozwolą (o ile w ogóle...) postaramy się przekazywać Wam najważniejsze wydarzenia z dzisiejszego spotkania. Śnieg, grad, deszcz, huragan, czyli jak to mówią niektórzy kibice Łódzkiego Klubu Sportowego - typowo eŁKaeSiacka pogoda. Oby do usłyszenia!