Levante UD

0

FC Barcelona

2

• Barca wygrywa po bardzo kiepskim meczu z Levante 2-0 po samobójczym golu Navarro i trafieniu Luisa Suareza w końcówce spotkania. To tyle jeśli chodzi o ten mecz, ale zapraszamy na relację na żywo z meczu Celty Vigo z Sevillą. Początek meczu o godz. 18:15

• Luis Suarez na 2-0!!!

• Sergio Busuqets również z kartonikiem.

• Messi i Neymar zaledwie po jednym celnym strzale w tym meczu.

• Kartka dla Ivana Lopeza.

• Barca kontroluje przebieg spotkania, wymieniając podania we własnej linii obronnej. Levante nie wącha piłki.

• Mauricio Cuero wchodzi za Verzę.

• Neymar bawi się w polu karnym i traci piłkę. Zabrakło pomysłu na rozegranie akcji.

• Aleix Vidal melduje się na murawie za Daniego Alvesa.

• Nabil Ghilas wchodzi za Navarro.

• Camarasa zmienia Deyversona.

• Sergio Busquets zmienia Ivana Rakiticia.

• Strzał Messiego z wolnego niecelny.

• Lerma wyciął Neymara, żółta kartka.

• Hiszpański Canal Plus informuje, że za moment na boisku ma pojawić się Busquets.

• Dani Alves fauluje łokciem Deyversona. Kartka dla Brazylijczyka.

• Neymar trafia w słupek po wrzutce z wolnego, ale mimo to strzał nieuznany, spalony.

• Tono fauluje Rakiticia, rzut wolny, będzie dośrodkowanie w pole karne.

• Wrzutka z rogu, Rakitić uderza głową, Marino wykazuje się kapitalnym refleksem! W końcu coś się dzieje!

• Na murawie nie dzieje się absolutnie nic. Wieje nudą, sporo gry w środku pola, sporo chaosu, dużo strat, mało akcji bramkowych.

• David Navarro ukarany za faul taktyczny na Messim.

• Piłka w siatce po strzale Leo Messiego, ale chorągiewka powędrowała w górę, spalony.

• Z dystansu spróbował Iniesta, nie udało się, strzał niecelny.

• Strzał po ziemi Messiego zbyt lekki.

• Rossi uderzył zza pola karnego, zmuszony do interwencji Claudio Bravo.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Po pierwszej połowie Barca wygrywa z Levante po samobójczym golu Davida Navarro. W tym starciu to Levante miało więcej okazji. Piłkarze "Żab" są aktywniejsi od Katalończyków, mieli szansę na wyrównanie, jednak Morales trafił w słupek. Wracamy po przerwie.

• Fatalny strzał Neymara z rzutu wolnego.

• Neymar faulowany na dwudziestym metrze od bramki Marino, dobre miejsce do oddania kąśliwego strzału z rzutu wolnego.

• Strzał Alvesa zza pola karnego mocno niecelny.

• Morales znakomicie urwał się Alvesowi, strzelił wewnętrzną częścią stopy i trafił w słupek!

• Tono przebojem wdarł się w pole karne Barcy, jednak był na spalonym.

• Lerma wychodził sam na sam z bramkarzem, ale fatalnie spudłował. To była świetna okazja.

• Gerard Pique nie zagra w kolejnej kolejce w meczu z Celtą Vigo za nadmiar żółtych kartek.

• Strzał z rzutu wolnego Rossiego, piłka ląduje obok bramki.

• Pique w przeciągu minuty dwukrotnie zagrywa piłkę ręką, za co otrzymuje żółtą kartkę.

• Zmarnowana okazja Suareza! Roberto przerzuca na prawą stronę do Neymara, ten centruje, a Luisito nie zamyka dośrodkowania.

• Gol samobójczy Navarro.

• Wejście Jordiego Alby na lewej stronie, błąd Ivana Lopeza, który nie dobiegł do lewego obrońcy Barcy, Alba mocno wrzuca piłkę w pole karne, ta odbija się od biodra Navarro i wpada do bramki.

• Samobój Navarro, 1-0 dla Barcy!

• Jose Luis Morales znakomicie wyszedł do kontry, jednak to dobre wyjście zmarnował fatalnym uderzeniem.

• Neymar ograł dwóch rywali, zszedł na prawą nogę, uderzył "rogalem", ale znakomicie interweniuje Marino.

• Dwójkowa akcja Neymara z Suarezem, górna piłka Urugwajczyka okazała się zbyt mocna. Od bramki wznowi Marino.

• Barcelona po raz pierwszy od kilku minut dłużej utrzymuje się przy piłce.

• Morales ograł Alvesa, zagrał do Deyversona, a ten oddał bardzo silny strzał.

• Neymar zaczął taniec z piłką na lewej flance, ale faul w ataku Brazylijczyka przerwał całą akcję.

• Ruszyło z kontrą Levante, ale Giuseppe Rossi powstrzymany przez Sergiego Roberto.

• Levante nie może wyjść ze swojej połowy, mocna ofensywa Barcelony.

• Sytuacja ze strzałem Leo Messiego.

• Piłka w siatce po strzale Leo Messiego, jednak arbiter zasygnalizował spalonego, którego nie było.

• Pierwsza okazja Barcy, strzał Roberto ponad poprzeczką.

• Zaczynamy mecz!

• Levante ostatni raz wygrało z Barcą w...1964 roku.

• Dzisiejszy mecz będzie setny meczem Luisa Enrique na ławce trenerskiej Barcelony.

• Ławka rezerwowych Barcy: ter Stegen, Turan, Busquets, Mathieu, Vidal, Bartra, Munir.

• Ławka rezerwowych Levante: Xumetra, Camarasa, Ruben, Ghilas, Orban, Cuero, Medjani.

• Rozpoczynamy relację na żywo z meczu Levante z FC Barceloną!