3

3 1 połowa

Young Boys Berno

1

• Everton dopełnił formalności i po wysokiej wygranej w pierwszym meczu, dziś dołożył dobrą i skuteczną grę w rewanżu. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Koniec! Everton ogrywa Young Boys 3:1!

• Osman wpakował przed chwilą piłkę do bramki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, ale według sędziego zrobił to po faulu na rywalu. Gol nie uznany

• Dwie minuty doliczył sędzia do drugiej połowy zmagań

• Koneeee! Kolejna ładna akcja gospodarzy, po podaniu Osmana Kone wyszedł sam na sam i przestrzelił!

• To powinien być gol! Po dośrodkowaniu Colemana prawej strony boiska w świetnej sytuacji znalazł się Barry, ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany!

• Ładna kombinacyjna akcja Evertonu, skończona jednak pozycją spaloną, na jakiej po podaniu Kone znalazł się Coleman

• Sutter oddał sprytny strzał z rzutu wolnego, ale piłka poleciała w dość bezpiecznej odległości od bramki Howarda

• Leon Osman wchodzi na boisko za Stevena Naismitha

• I znowu blisko gola! Mirallas huknął tuż sprzed pola karnego, ale bardzo dobrze interweniował goalkeeper gości!

• Zmiana u gości, Affum wchodzi za Kubo

• Arouna Kone! Kapitalny strzał sprzed pola karnego, piłka odbija się od słupka!

• Gary Lineker docenia dzisiejszą dobrą formę Evertonu

• Vilotić fualował Kone w środkowej strefie boiska

• Nuzzolo schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Gerndt

• Barry faulował przed chwilą Bartone

• Kone! Rezerwowy Evertonu po podaniu Mirallasa znalazł się w bardzo dogodnej sytuacji, ale uderzył prosto w bramkarza!

• Nie ustrzeli dzisiaj hat-tricka Romelu Lukaku. W jego miejsce wchodzi właśnie Arouna Kone

• I już mamy strzał Lukaku sprzed pola karnego, ale Belg został zablokowany. Po chwili blokował po dośrodkowaniu Mirallasa, ale w tym przypadku nie trafił w światło bramki

• Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę

• Po dość niemrawym początku w wykonaniu drużyny Roberto Martineza, z minuty na minutę coraz bardziej się ona rozkręcała i ta dwubramkowa przewaga jest jak najbardziej zasłużona

• Koniec pierwszej połowy! Pewne prowadzenie Evertonu

• Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

• Darron Gibson posłał fantastyczne podanie w kierunku Mirallasa, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie dał mu w tej sytuacji żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Kevin Mirallas, 3:1 dla Evertonu!

• Mirallas! W świetnej sytuacji do pokonania bramkarza znalazł się przed chwilą Belg, ale jego uderzenie obronił Wolfi!

• I było blisko kolejnej bramki! Garbutt dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, a głową nieznacznie przestrzelił Alcaraz

• Naismith wywalczył teraz rzut wolny na połowie gości, w starciu z Sanogo

• Długie zagranie z głębi w kierunku Lukaku, ale ten był na spalonym

• Gareth Barry! Dobry strzał z dystansu, piłka nieznacznie minęła bramkę gości!

• Przypomnijmy, że w poprzednim meczu tych dwóch drużyn Lukaku strzelił hat-tricka. Czy dziś powtórzy ten wyczyn?

• Garbutt świetnie dośrodkował w pole karne, a tam piłka odnalazła Lukaku, który pewnym strzałem nie dał bramkarzowi szans na skuteczną interwencję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Romelu Lukaku, 2:1 dla Evertonu!

• Zarate dośrodkował z narożnika boiska, ale zrobił to kiepsko i goście wybili piłkę z własnej szesnastki

• Sutter przymierzył sprzed pola karnego, ale został zablokowany i goście mają tylko rzut rożny

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Pewny strzał Lukaku, 1:1!

• Rzut karny dla gospodarzy! Po podaniu Lukaku Naismith wyszedł sam na sam z bramkarzem i był przez niego faulowany!

• A teraz Kubo przymierzył sprzed pola karnego, ale piłka poleciała dość daleko od bramki gospodarzy

• Naciska zespół gości. Teraz na bramkę uderzył Zarate, ale został on zablokowany

• Poprzeczka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową oddał Sutter, a futbolówka odbiła się od poprzeczki!

• Sutter był przed chwilą faulowany przez Naismitha

• A teraz arbiter dopatrzył się pozycji spalonej u Lukaku

• Gibson zdecydował się na strzał na bramkę gości, ale został zablokowany

• Najpierw Vilotić zebrał wybitą piłkę z pola karnego i oddał strzał, a Howard odbił futbolówkę przed siebie. Dopadł do niej Sanogo i wpakował on ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Sekou Sanogo i jest 1:0 dla gości!

• A teraz Naismith otrzymał piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony, ale sędzia uznał, że w momencie zagrania od kolegi był na spalonym

• Mirallas dośrodkował z prawej strony boiska, a w polu karny z piłką minął się Lukaku

• Spokojnie, długo utrzymują się przy piłce liverpoolczycy, ale robią to dość daleko od bramki gości.