• I koniec. Nudna druga połowa. Inter remisuję 0:0 z Saint-Etienne.

• Ostatnia zmiana Interu. Krhin za Kuzmanovicia.

• Strzał głową po dośrodkowaniu Vidicia, ale ponad bramką.

• Żółta kartka dla Juana.

• Florentin Pogba opuszcza boisko. Za niego pojawił się Baysse.

• Coraz bardziej zdenerwowany Walter Mazzarii. Nie układa się gra Interu w tej drugiej połowie.

• Druga zmiana Mazzariego. Za Guarina Palacio.

• Teraz prawą stroną atakuje Catherine. Dośrodkowanie do Perrina, ten strzela, ale obroni Carizzo. Po drodze chyba była ręka Hernanesa w polu karnym...

• Juan Jesus dośrodkowuje w pole karne, ale bez problemu łapie piłkę francuski bramkarz.

• Ricky van Wolfswinkel schodzi z boiska. Za niego Monnet-Paquet.

• Kapitalna obrona Ruffiera! Dośrodkowanie Guarina z prawej strony, na 6-7 metrze ustawiony sam Kuzmanović, a bramkarz gości obronił fantastycznie strzał Serba.

• Dodo z dystansu, ale bardzo, bardzo niecelnie.

• Saint-Etienne zepchnięte do defensywy.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Za M'Vilę Hernanes.

• Goście próbują prawą stroną, ale póki co bezskutecznie.

• Dużo niedokładności i kopania po autach na początku tej drugiej połowy.

• Zaczynamy drugą połowę.

• I koniec pierwszej połowy. Inter ma lekką przewagę, ale w końcówce goście przycisnęli. Do przerwy bez bramek.

• MInuta doliczona.

• Kapitalny strzał z 30 metrów z rzutu wolnego Tabanou i broni Carizzo!

• Żółta kartka dla Salla, za faul na Guarinie.

• Guarin w pole karne z rzutu wolngo, ale wybijają obrońcy gości.

• Strzał głową van Wolfswinkela. Obok bramki.

• Hamouma fatalnie dośrodkowuje z prawej strony boiska. Piłka wysoko mija bramkę.

• Diomande wraca.

• Diomande opuszcza boisko z powodu kontuzji. Zaraz powinien na nie wrócić.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Saint Etienne do piłki dochodzi Catherine, ale strzela niecenie.

• Strzał Pogby, ale w mur.

• Indywidualna akcja Hamoumy i powstrzymywany nieprzepisowo przez Andreolliego. Rzut wolny dla gości.

• Ale okazja Guarina. Kolumbijczyk wpadł w pole karne, ale z ostrego kąta nie zmieścił piłki koło Ruffier i uderzył w niego.

• Przewaga Interu, póki co, dość wyraźna.

• Dośrodkowanie w pole karne Interu, ale van Wolfswinkel przegrał pojedynek główkowy.

• Fantastyczne prostopadłe podanie Kovacicia do Icardiego, ale napastnik Interu z ostrego kąta strzela ponad bramką.

• Znowu próba Guarina z dystansu, ale piłka ledwo się toczyła i łapię futbolówkę Ruffier.

• Wrzutka w pole karne, ale pewnie łapie piłkę Carizzo.

• Mogło być 1:0! Guarin fantastycznie prostopadle do Icardiego, ale uciekła piłka francuskiemu napastnikowi i ten strzał bardzo niecelny.

• Teraz próba Tabanou, ale jego strzał z 20 metrów zablokowany przez defensorów Interu,

• Pierwsza okazja Interu. Guarin z 16. metrów potężnie nad poprzeczką.

• I zaczęli!

• Jeszcze tylko losowanie stron...

• Hymn Ligi Europy i zaraz zaczynamy!

• Faworytem na pewno są gospodarze, ale patrząc na ostatnie wyniki włoskich drużyn w europejskich pucharach, to nie można być niczego pewnym.

• Już za chwile rozpocznie się kolejne spotkanie Ligi Europy w grupie F. Inter, który ma 6 punktów, zagra z mający na koncie 2 oczka - St. Etienne.