KSC Lokeren

1

Metalist Charków

0

• Koniec spotkania! Lokeren minimalnie pokonało przed własną publicznością Metalista Charków. Zwycięskiego gola strzelił po przerwie Nill De Pauw.

• Jeszcze kartka dla De Pauwa.

• Jeszcze Ngolock za Vanakena.

• Vanaken ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w zespole Metalista: Berezovchuk zastępuje Pshenychnykha.

• Żółtym kartonikiem ukarany Edmar.

• Remacle zastępuje Abdurahimiego.

• Nill De Pauw mocno podkręcił futbolówkę i zaskoczył bramkarza strzałem sprzed pola karnego.

• GOOOOOOL!!! DE PAUW!! 1:0 DLA LOKEREN!

• Leye opuszcza murawę. W jego miejsce wchodzi Dessers.

• Kulakov wchodzi z kolei za Bolbata.

• Radchenko wchodzi za Kobina.

• Kolejna świetna parada Vladimira Disljenkovicia, który uratował gości. Strzelał Besart Abdurahimi.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek w Lokeren, chociaż przewagę miał zespół belgijski.

• Przed momentem upomniany Cristian Villagra - kolejny obrońca Metalista.

• Serhiy Pshenychnykh ukarany pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu.

• Najgroźniejsza sytuacja dla gospodarzy! Świetną okazję miał Mbaye Leye, ale z jego strzałem poradził sobie bramkarz.

• Rozpoczynamy mecz.

• Zawodnicy wychodzą już na murawę, za moment zaczynamy.

• Pierwsza kolejka LE nie była szczęśliwa dla Belgów, Lokeren w Warszawie uległo mistrzowi Polski 0:1, a jedyna bramkę strzelił Miroslav Radović. Z kolei Ukraińcy ulegli 1:2 Trabzonsporowi. Mecz rozegrany został w Lwowie ze względu na napiętą sytuację na Wschodzie Ukrainy, a na listę strzelców po stronie żółto-niebieskich wpisał się Voldymyr Homeniuk, a dla Turków trafili Kevin Constant oraz w doliczonym czasie gry Avraam Papadopoulos.

• Tak prezentuje się arena dzisiejszego spotkania

• Rezerwowi Metalist: Goryainov, Berezovchuk, Torsiglieri, Kulakov, Tkachuk, Radchenko, Barilko.

• Rezerwowi Lokeren: Lazić, Mertens, Arthur Henrique, Kaya, Remacle, Ngolock, Dessers.

• Witamy w relacji na żywo z drugiego meczu grupy L Ligi Europy, w którym KSC Lokeren zmierzy się u siebie z Metalistem Charków. W tym miejscu poznacie składy i dowiecie się najważniejszych wydarzeń z tego spotkania.