FC Vaduz

0

Ruch Chorzów

0

• Dobra wiadomość także z Poznania, gdzie Lech ograł Nomme Kalju 3:0 i również awansował do kolejnej rundy. Tymczasem z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Chorzowianie bez większych problemów osiągnęli w Liechtensteinie korzystny wynik, awansowali do trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy i tam zmierzą się z duńskim Esbjergiem, który do końca utrzymał korzystne dla siebie 1:0.

• Koniec! Ruch w kolejnej rundzie!

• Konczkowski wchodzi na boisko za Dziwniela.

• Kamiński broni strzał rozpaczy z dystansu Abbeglena.

• Minuty do końca, a trener Jan Kocian ściąga z boiska Kowalskiego i wpuszcza Włodykę.

• Zmiana w Vaduz. Abbeglen za Kryeziu

• Ruch miał okazję na świetną kontrę! Babiarz i Starzyński wyszli na jednego obrońcę, ale ten drugi i tak stracił futbolówkę!

• Niebiescy spokojnie kontrolują teraz boiskowe poczynania.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Muntwilera! Za niesportowe zachowanie. Ruch w przewadze!

• Żółtko dla Kamińskiego za grę na czas.

• Zakotłowało się w polu karnym Vaduz po kornerze dla Ruchu, ale wciąż wynik utrzymuje się bezbramkowy.

• Cecchini za Burgmeiera wśród gospodarzy.

• Michał Efir zmienia w Ruchu Michała Szewczyka.

• Kapitalna szansa dla Ruchu! Starzyński wypuścił Kuświka sam na sam z Jehle, ale lepszy w tym pojedynku był bramkarz gospodarzy!

• Dzisiejszy mecz ogląda 2036 widzów, w tym 600 to szalikowcy Ruchu.

• Schurpf zmienia Langa w FC Vaduz.

• Po rzucie rożnym dla Niebieskich sytuację we własnym polu karnym wyjaśnili obrońcy Vaduz.

• Ruch atakuje groźnie, kibice głośno dopingują, ale goli wciąż brak i tak naprawdę sprawa awansu wciąż jest na ostrzu noża.

• Kuświk złapany na spalonym.

• Dobrze uderzył teraz z dystansu Babiarz! Piłka poszybowała nieznacznie ponad bramką gospodarzy!

• Żółta kartka dla Filipa Starzyńskiego.

• Fatalnie swój mecz zaczął bydgoski Zawisza. 0:1 w pierwszej minucie... LIVE

• Wznawiamy grę w Vaduz!

• Jeszcze informacja z Danii: Esbjerg prowadzi z Kajratem 1:0 do przerwy po bramce Ankersena i jest bliski gry z Ruchem Chorzów w trzeciej rundzie.

• Relację na żywo z meczu Ruchu przeprowadzamy dzięki uprzejmości kolegów z Dziennika Zachodniego, którzy wybrali się do Liechtensteinu.

• Informacja z Poznania: Kasper Hamalainen strzela na 2:0 i wyprowadza Lecha na prowadzenie w dwumeczu! LIVE z Poznania

• Nie jest to wielki mecz, ale Ruch wydaje się kontrolować grę i spokojnie utrzymywać swoją przewagę. Oby to się udało również po przerwie.

• W samej końcówce Vaduz miał jeszcze rzut rożny, ale nic z niego nie wynikło i do przerwy utrzymuje się wynik 0:0!

• Kamiński pewnie broni strzał z dystansu Grippo.

• Dwa rzuty rożne dla Ruchu, po chwili pada pierwszy celny strzał Niebieskich autorstwa Szewczyka, ale broni Jehle i wciąż wynik bez zmian.

• Żółta kartka dla Kryeziu

• Szansa dla Vaduz!!! Po rzucie rożnym Sutter strzelił głową z kilku metrów wprost w Kamińskiego!

• Ruch przeważa, ale nie potrafi tego przełożyć na sytuacje bramkowe. Tymczasem Lech prowadzi w Poznaniu z Nomme Kalju 1:0 po bramce Kędziory! LIVE

• W równolegle toczonym pojedynku Esbjerg - Kajrat Ałmaty jest wciąż 0:0, co oznaczałoby awans Duńczyków.

• Rzut rożny dla Vaduz, zero zagrożenia dla bramki Kamińskiego.

• Jeszcze raz w roli głównej Muntwiler, który ogląda żółtą kartkę za faul na Babiarzu, a sam poszkodowany z rzutu wolnego strzela w mur.

• Jeszcze jedna próba Muntwilera i tym razem było groźnie, bo zawodnik FC Vaduz tylko nieznacznie się pomylił!

• Niecelne uderzenie z dystansu Muntwilera.

• Żółtko także dla Stahela.

• Żółta kartka dla Stawarczyka za przepychankę ze Stahelem.

• Starzyński faulowany przez rywali, a dośrodkowanie ze stojącej piłki Babiarza trafia w ręce Jehle.

• Groźna akcja Vaduz kończy się dobrą interwencją chorzowskich stoperów. Kwadrans za nami.

• Szewczyk wywalczył korner dla Niebieskich, ale z tego nic ciekawego nie wynikło. Wciąż bez bramek, ale Ruch przeważa w tym meczu.

• Kamiński broni teraz strzał Neumayra, po chwili rzut wolny dla Ruchu, ale dośrodkowanie Starzyńskiego wybijają gospodarze.

• Michał Szewczyk stracił piłkę w polu karnym rywala. Chwilę później akcja po drugiej stronie boiska, ale po rzucie wolnym dla Vaduz strzał z dystansu Langa został zablokowany.

• Trwa tzw. 'badanie się' obu drużyn. Żadna na razie nie zaatakowała odważniej swojego rywala.

• Kibice Ruchu śpiewają 'Gramy u siebie!'. Nie da się ukryć, że doping będzie sprzymierzeńcem dzisiejszych gości.

• Piłkarze na murawie, pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• W Vaduz jest ciepło, około 26 stopni Celsjusza, Piotr Ćwielong nie jest już piłkarzem Ruchu, więc można grać. Kibiców na trybunach około tysiąca, z czego połowa to głośno śpiewający Niebiescy.

• W zespole Niebieskich zdecydowanie największym osłabieniem jest dziś brak Marka Zieńczuka, który w pierwszym spotkaniu poprowadził Ruch do skromnego zwycięstwa.

• Rezerwowi Ruchu: Kamil Lech, Michał Efir, Roland Gigołajew, Martin Konczkowski, Marek Szyndrowski, Maciej Urbańczyk, Kamil Włodyka.

• Rezerwowi Vaduz: Klaus, Schurpf, Abbeglen, Cecchini, Kaufmann, Hasler, Polverino.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe na ten mecz. Nieoczekiwanie w składzie Ruchu znalazł się Michał Szewczyk.

• Na trybunach pojawia się coraz więcej kibiców Ruchu. Miejscowych na razie jak na lekarstwo.

• Do Vaduz przyjechało ok. 500 kibiców Niebieskich. Przed meczem FC Vaduz - Ruch ChorzówPrzed meczem FC Vaduz - Ruch Chorzów

• Zwycięzca tego dwumeczu zmierzy się kazachskim Kajratem Ałmaty prowadzonym przez byłego selekcjonera reprezentacji Słowacji Vladimira Weissa lub duńskim Esbjergiem. W pierwszym meczu w Kazachstanie było 1:1.

• Relację na żywo przeprowadzimy dzięki uprzejmości kolegów z Dziennika Zachodniego, którzy wybrali się do Liechtensteinu.

• Przypomnijmy, że w pierwszym meczu obu drużyn rozegranym w Gliwicach, Ruch wygrał 3:2. Dzisiaj chorzowianie będą chcieli utrzymać uzyskaną przewagę.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu rewanżowego Ligi Europy, w którym Ruch Chorzów zagra z FC Vaduz.