Sevilla FC

0

Real Betis Sewilla

2

• Kapitalne widowisko stworzyli nam dzisiaj piłkarze w Sewilli!!! Jednak w pierwszej połowie gra wyglądała nieco lepiej niż w drugiej, ale mimo tego emocji nie brakowało. Betis wygrywa bardzo ważne spotkanie i przed rewanżem na własnym stadionie jest w kapitalnej sytuacji. Sevilla będzie musiała teraz wygrać na wyjeździe aż 3:0! A jeśli straci jeszcze tam bramkę, awans może być już niemożliwy! Za uwagę dziękuje już Jakub Trzaska. Zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu!

• Koniec spotkania!!!

• Kartka dla Figueirasa za odepchnięcie Baptistao bez piłki.

• Faulowany Vadillo przez Navarro. Betis po raz kolejny łapie cenne sekundy.

• Kolejne niedokładne podanie do napastników Sevilli.

• Betis stara się dłużej utrzymywać przy piłce daleko od własnego pola karnego.

• Kolejny spalony Bacci.

• Brzydkie zachowanie Fazio. Wjechały na plac gry nosze a obrońca Sevilli wypychał samochodzik poza boisko.

• Chwila przerwy w grze. Opatrywany jest Adan przez lekarzy Betisu.

• Doskonale piłkę piąstkuje jednak Adan!

• Faulowany Reyes na wysokości pola karnego gości. Szansa na dobre dośrodkowanie.

• Rakitić dośrodkowywał w pole karne, ale piłkę złapał Adan. Bramkarz był jeszcze faulowany przez jednego z piłkarzy gospodarzy.

• Świetnie w defensywie gra teraz Betis. Mimo tego, że są głęboko cofnięci i bronią się przez większość czasu gry robią to kapitalnie.

• Perquis wybija piłkę na aut. Już za jego plecami był Gameiro.

• Ostre spięcie między Vadillo i Rakiticia. O mały włos nie doszło do rękoczynów. W porę zareagował arbiter.

• Gameiro zatrzymany przez Amaye.

• Faulowany na połowie Betisu Jose Reyes.

• Kontuzjowanego Reyesa zastępuje Amaya.

• Znoszony z boiska na noszach jest Lorenzo Reyes. Gracz Betisu źle postawił nogę przy podaniu i nabawił się urazu.

• Kontra Betisu! Dogranie w pole karne do Sevilli, ten ograł jak dziecko Fazio i strzałem w długi róg pokonuje Beto!!! 2:0 dla Betisu!

• GGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL!!! Salva Sevilla!!!

• Prostopadłe podanie do Gameiro zatrzymane przez Figuerasa.

• Druga zmiana w Betisie. Cedrick opuszcza plac gry a za niego wchodzi Vadillo.

• Indywidualna akcja Cedricka! Strzał jednak obok słupka!

• Żółta kartka dla Adana za opóźnianie gry.

• Ależ sytuacja Sevilli!!! Gameiro sam na sam z pustą bramką strzela głową nad poprzeczką!

• Fatalny błąd Perquisa! Wybił on piłkę z rąk Adanowi! Miał szczęście, że Sevilla tego nie wykorzystała.

• Ponownie Baptistao i ponownie zatrzymany. Tym razem przed polem karnym.

• Leo Baptistao sam starał się wpaść w pole karne Sevilli, ale dobry wślizg Navarro zatrzymał napastnika gości.

• Zmiana także w Betisie: Sevilla za Castro.

• Wszystko co ma ofensywnego na ławce rezerwowych trener Emery wprowadził już na boisko.

• Ostatnia zmiana w Sevilli: Marin za Vitolo.

• Prostopadłe podanie do Bacci, ale ten na spalonym.

• Niesamowicie ciśnie rywala Sevilla. Jednak wciąż nie są oni skuteczni. W pierwszej połowie gospodarze stwarzali sobie mimo wszystko lepsze sytuacje do zdobycia bramki. Betis sporadycznie próbuje kontratakować.

• Figueiras dośrodkowywał w pole karne, ale ponownie wybijają piłkę obrońcy. Będzie korner.

• Gameiro dośrodkowywał w pole karne, ale piłka wybita przez pierwszego obrońcę Betisu. Jednak wciąż w jej posiadaniu gospodarze.

• Kolejna akcja Sevilli. Reyes niedokładnie jednak do Moreno.

• W odpowiedzi gospodarze! Vitolo dograł do Gameiro w pole karne, ale Francuz uderzył niecelnie!

• Baptistao! Świetnie zastawił się w polu karnym Sevilli, ale jego uderzenie broni Beto!

• Na spalonym Gameiro.

• Betis głęboko cofnięty. Sevilla w natarciu.

• Sevilla zamknęła Betis na własnej połowie boiska. Sporadycznie tylko gra przenosi się pod bramkę Beto.

• Kartka dla Figuerasa! Obrońca Betisu faulował Vitolo.

• Złe dośrodkowanie Figueirasa i grę rozpocznie od bramki Adan.

• Próbował przedrzeć się Juanfran, ale siła złego na jednego - trzeci zawodnik Sevilli zabrał mu piłkę.

• Chwila przerwy w grze - na boisku pojawiła się raca pod bramką strzeżoną przez Adana.

• A także Gameiro za Cristoforo.

• Dwie zmiany od początku drugiej połowy: Coke poza boiskiem, za niego Figueiras.

• Drugą połowę rozpoczynają goście.

• Wracamy do Sewilli!

• Ależ emocję w Sewilli! Kapitalnie widowisko! Oba zespoły grają bardzo ofensywnie, jednak Betis ma ogromne problemy w defensywie. A mimo tego prowadzi po strzale Baptistao! Sevilla może żałować niewykorzystanych sytuacji, bo w tej części gry powinna zdobyć co najmniej trzy gole! Słabo gra dzisiaj Damien Perquis. Bardzo często jest spóźniony i Bacca wychodzi na pozycje sam na sam z Adanem. Jednak bramkarz gości gra dzisiaj kapitalnie! Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie taka sama jak pierwsza! Zapraszam po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy!

• Coke uderzał piłkę, ale jego strzał zablokowany! Betis nie może teraz oddalić gry od własnego pola karnego!

• Faulowany Juanfran przez Moreno.

• Rakitić w pole karne, ale piłki nie sięgnął Bacca!

• Moreno dośrodkowywał w pole karne, ale piłkę wybił Figueras.

• Uderzenie Cedricka obok słupka Beto.

• Ależ szansa dla Sevilli!!! Reyes sam na sam z Adanem, ale po raz kolejny górą bramkarz Betisu!!!

• Dośrodkowanie Juanfrana, ale tym razem piłkę wybijają obrońcy Sevilli.

• Faul Coke. Obrońca Sevilli powinien obejrzeć żółtą kartkę. Był to faul taktyczny w okolicach linii środkowej boiska.

• Uderzenie Fazio głową z rzutu rożnego ponad bramką.

• Kolejny błąd Perquisa. Tym razem Polak skiksował przy wybiciu piłki i będzie korner dla gospodarzy.

• Z drugiej strony kontratak Sevilli i uderzenie Vitolo minimalnie niecelne!

• Betis mógł prowadzić 2:0! Kolejne dośrodkowanie Juanfrana, ale uderzenie głową Cedricka broni Beto!

• Dośrodkowanie w pole karne Rakiticia, ale piłka w rękach Adana.

• Uderzenie Reyesa głową, ale było one zbyt słabe i nie miał problemów z obroną Adan.

• Uderzenie z rzutu wolnego Rakiticia wprost w mur.

• Kolejny kartonik. Tym razem za faul ukarany nią został Caro!

• Żółty kartonik dla Iborry. Bardzo ostre wejście w nogi Baptistao!

• Więcej spokoju na boisku. Gospodarze rozgrywają piłkę przez swoich obrońców.

• Kolejna szansa Sevilli! Moreno wpadł w pole karne z lewej strony, ograł obrońcę, ale uderzył minimalnie nad bramką!

• Fazio uderzał głową, ale trafił w kolegę z zespołu!

• Vitolo zablokowany i będzie rzut rożny dla gospodarzy.

• Nie najlepiej radzą sobie dzisiaj środkowi obrońcy Betisu. Perquis jest dzisiaj wyraźnie spóźniony o jedno tempo przy Bacce, a przez to snajper gospodarzy staje przed bardzo dobrymi szansami na strzelenie gola.

• Po raz trzeci przed szansą stanął Bacca! Dośrodkowanie Rakiticia wprost na głowę napastnika a ten uderzył wprost w Adana! Powinien być remis!

• Długa piłka od Navarro do Reyesa, ale ponownie dobrze interweniuje Caro.

• Dwie świetne akcję wypracowali sobie gospodarze a tymczasem pierwsi bramkę zdobył Betis! Sevilla od razu stara się odrobić straty, ale doskonale gra Betis w defensywie.

• Kapitalna kontra Betisu! Juanfran dośrodkował z prawego skrzydła a fantastycznym strzałem "szczupakiem" popisał się Baptistao!!!

• GGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!! LEO BAPTISTAO!!!

• Kolejna szansa przed Baccą! Świetne podanie z własnej połowy do napastnika. Nie był na spalonym i jego uderzenie zostało zablokowane! Dobijał Reyes daleko obok bramki!

• Żółta kartka dla Cedricka za dyskusję z arbitrem!

• Szarżował Leo Baptistao, ale zatrzymany faulem przez Moreno.

• Doskonałe podanie Rakiticia do Reyesa, ale dobry powrót Caro zatrzymał tą akcję!

• Groźna akcja Betisu! Dośrodkowanie w pole karne, do piłki skakał Perquis, ale szybszy był Beto!

• Pierwsze minuty wskazują na to, że ten mecz nie będzie łatwy dla arbitra. Stawka tego meczu jest ogromna dla obu ekip. Z tego powodu często dochodzi do ostrych starć!

• Kolejne bardzo ostre starcie! Tym razem ucierpiał piłkarz gospodarzy!

• Iskrzy na boisku. Ostre starcie pomiędzy Baccą a Figuerasem!

• W odpowiedzi Betis! Aut na wysokości pola karnego rywala.

• Ogromne nerwy od początku! Słowne starcie pomiędzy N'diaye i Rakiticiem.

• Od samego początku atakuje Sevilla! Sam na sam wyszedł Bacca, ale górą Adan!

• Zaczynamy!

• Losowanie stron i za chwile zaczynamy! Sędzią głównym Turek Cuneyt Cekir.

• Jesteśmy już na stadionie Ramon Sanchez Pizjuan!

• Mecz rozpocznie się o 21:05 więc już wspólnie czekajmy na emocję z nim związane!

• Natomiast dzisiejsi gospodarze walczą o europejskie puchary. W tej chwili zajmują oni 7 lokatę. Jednak do lidera Realu Madryt tracą aż 26 punktów! W ostatniej kolejce podopieczni Emery'ego pokonali Almerię i kontynuują serię trzech wygranych meczów z rzędu.

• Betis zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ze zdobyczą 18 punktów po 27 spotkaniach. Do bezpieczniej strefy traci aż osiem punktów. Udało mu się wygrać zaledwie cztery spotkania w tym sezonie i jak na razie bronią się, żeby nie spaść do II ligi.

• Wracając do formy obu ekip, to w Primera Division jest zupełnie odwrotnie.

• Rezerwowi Betisu: Guillermo Sara, Paulao, Antonio Amaya, Alvaro Vadillo, Salva Sevilla, Braian Rodriguez i Jorge Molina.

• Rezerwowi Sevilli: Javi Varas, Diogo Figueiras, Marko Marin, Piotr Trochowski, Luis Miguel Luismi, Kevin Gameiro, Carlos Fernandez Luna.

• Obok prezentujemy składy, w których rozpoczną ten pojedynek oba zespoły. Za chwilę podam także ławki rezerwowych obu ekip.

• Znacznie lepiej zagrał jego lokalny rywal. Betis rywalizował ze znacznie wymagającym rywalem - Rubinem Kazań. W dwumeczu było 3:1 dla klubu z Sewilli.

• W poprzedniej rundzie FC Sevilla mierzyła się z NK Maribor. Wydawała się zdecydowanym faworytem, ale hiszpański zespół męczył się z rywalem i pokonał go w dwumeczu tylko jedną bramką (4:3).

• Witam podczas relacji LIVE z meczu 1/8 Ligi Europejskiej! Dzisiaj prawdziwy smaczek dla fanów piłki hiszpańskiej, bowiem zmierzą się dwie drużyny z Sewilli - Betis i FC Sevilla!