Partizan Belgrad

0

Besiktas Stambuł

4

• Besiktas był dziś zespołem o co najmniej jedną klasę lepszym. podopieczni Bilicia przez cały mecz kontrolowali spotkanie i po bramkach Kavlaka, Demby Ba, Ozyakupa oraz Tore pewnie pokonują serbską drużynę. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

• Paolo Silvio Mazzoleni kończy spotkanie, Besiktas zasłużenie wygrywa w Belgradzie 4:0.

• Ostatnia akcja gospodarzy, kolejna strata piłki.

• Była bardzo dobra szansa, ale gracze z Belgradu zmarnowali kontrę, szkoda.

• Mazzoleni doliczył 3 minuty.

• Gospodarze nie potrafią stworzyć, jednej składnej akcji. Besiktas to dla Partizana za wysokie progi.

• Faulowany Sahan, Turcy rozpoczęli grę krótkim podaniem i utrzymują się przy piłce.

• Do końca kilka minut, wynik raczej nieulegnie zmianie.

• Kontra gospodarzy, Ninković stracił piłkę.

• Złe zagranie piłkarza Besiktasa, od bramki zacznie Lukac.

• Faulowany Tosun, dobra szansa na dośrodkowanie, piłka ustawiona około 20. metrów od bramki Lukaca.

• Goście najwyraźniej czekają na koniec spotkania.

• Partizan bardzo długo budują atak pozycyjny, ale pod bramka Besiktasu tracą futbolówkę.

• Ostatni zmiana w dzisiejszym meczu, za Ozyakupa wejdzie na plac gry Ismail Koybasi.

• Skurcze łapią Stefanovicia.

• Bez zagrożenia pod serbską bramką, z piątego metra rozpocznie Lukac.

• Cenk Tosun ładnie uderzył futbolówkę obronił jednak Lukac, będzie korner dla gości.

• Hutchinson wychodził z kontrą, faulowany Kanadyjczyk, żółta kartka dla Ilicia.

• Petar Grbić sam przedzierał się prawą stroną, brakuje pomysłu piłkarzom z Belgradu.

• W drugim spotkaniu grupy c Tottenham 3:0 prowadzi z Asterasem Tripolis.

• besiktas

• Długa akcja gości, strata piłki powolny atak Partizana.

• Druga roszada Bilicia, za Demba Bę pojawił się Cenk Tosun.

• Żywiołowy doping na trybunach stadionu w Belgradzie.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy: plac gry opuścił Zivkovic, a w jego miejsce pojawi się Petar Grbić.

• Zengin ma jakieś problemy. Chwila przerwy w spotkaniu.

• Sasa Marković uderzył głową w stronę bramki Zengina, broni turek. Goście dają pograć zawodnikom Partizana.

• Pierwsza zmiana w ekipie Slavena Bilicia. Boisko opuszcza Tore- strzelec jednej z bramek, a w jego miejsce Kerim Koyunlu.

• Druga roszada serbskiej drużyny: Sasa Marković pojawi się w miejsce Drincicia.

• Podopieczni Nikolicia próbują odpowiedzieć, ale nieskutecznie. Zmiany w zespole gospodarzy: Nikola Ninkovic za Danko Lazovicia.

• Korner dla gospodarzy, czy piłkarzy z Belgradu będzie stać na jakiś groźny strzał?

• besiktas

• Andrija Żivković próbował dośrodkować, zła próba młodego skrzydłowego Partizana. Gospodarze muszą ruszyć i zdobyć chociaż honorową bramkę.

• Partizan przygląda się jak piłkę rozgrywają goście, widać różnice jaka dzieli obydwa zespoły.

• Chaotyczny atak Partizana, futbolówka ląduje w rękawicach Zengina.

• Tore wypuszczony przez Senegalczyka bez problemów pokonał Lukaca, gospodarze na kolanach.

• 0:4!!!!! Demba Ba do Tore ,a ten uciekł defensorom!!!

• Wykrakałem, 0:3 Oguzhan Ozyakup!!! Tore zagrał do Ozyakupa,a ten z około 10. metrów pokonał Lukaca.

• W drugiej polówce jak na razie bez strzałów.

• Besiktas

• Sahan dostał piłkę od Ozyakupa. turek zagrał wzdłuż pola karnego, jednak żaden z piłkarzy Besiktasu nie dopadł do piłki, potem z kontrą wyszli gospodarze, ale szybko akcję przerywaja defensorzy gości.

• Od początku gospodarze starają się narzucić własny styl gry.

• Zaczynamy drugą połówkę!!

• Wracamy po przerwie, czy gospodarzy będzie stać na odrobienie strat?

• Besiktas prowadzi jak najbardziej zasłużenie, przez dłuższą część pierwszej połowy gospodarze grali bez pomysłu, zanosi się na łatwe 3 punkty gości.

• Paolo Silvio Mazzoleni gwiżdże po raz ostatni, koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy Besiktas wygrywa w Belgradzie z Partizanem 2:0.

• Ozyakup zagrał do Olcaya Sahana. Turek zagrał prostopadle do Demby Ba, Senegalczyk bez problemu pokonał Lukaca, 2:0 dla gości!

• Demba Ba, 0:2!!!! Piekna akcja gości!!!

• Podopieczni Slavena Bilicia przewyższają swoich rywali o co najmniej jedną klasę.

• Tore faulowany przez Vladimira Volkova. Czarnogórzec upomniany żółtą kartką.

• Gwizdek arbitra, zdaniem Mazzoleniego Skuletić faulował defensora gości.

• Andrija Żivković bardzo dobrze zagrywał w pole karne gości, piłkę przeciął defensor Besiktasa mamy korner.

• Atak pozycyjny gospodarzy, po kilku podaniach Partizan stracił piłkę.

• Pantić do Danko Lazovicia, Serb jednak na spalonym. Partizan lepiej gra niż na początku spotkania.

• Czy gospodarzy będzie stać na bramkę przed przerwą?

• Skuletić zagrał w pole karne, z kilku metrów napastnik Partizana nie potrafił pokonać Zengina, który kapitalnie broni.

• Hutchinson przedzierał się prawą stroną pola karnego, Kanadyjczyk uderzył futbolówkę w boczną siatkę.

• Okres gry, w którym Besiktas bardzo spokojnie rozgrywa piłkę.

• Drincić spróbował strzelić bramkę, ale piłkę wyłapał Zengin.

• Faulowany jeden z gospodarzy. Żółty kartonik dla Ramona Motty.

• Znowu na uderzenie z dystansu zdecydował się lewonożny Tore, tym razem broni Lukac.

• Dziurawa jak polskie drogi jest defensywa Partizana.

• Tore uderzył w słupek, mogło być 0:2!

• Murawa na stadionie w Belgradzie jest mocno nasiąknięta wodą.

• Nikola Drincić z dystansu strzelił po ziemi, bez problemu złapał piłkę bramkarz gości.

• Dłuższa akcja Partizana gospodarze muszą śmielej ruszyć do przodu.

• Słabiutko grają gospodarze, jak na razie nie wygląda to zbyt dobrze.

• Demba Ba próbował przedzierać się z Hutchinsonem wśród defensorów Partizana.

• Nikola Drimcić, fatalnie z rzutu wolnego dośrodkował, futbolówka przelciała bardzo wysoko nad bramką Zengina

• Dwa rzuty rożne nie przyniosły zagrożenia pod bramką Partziana, goście coraz mocniej dominują , a za nami dopiero 20. minut spotkania.

• Tore wypuszczony w pole karne gospodarzy, piłka trafiła do Sahana, będzie korner.

• Za głęboko cofnęli się gospodarze, niepilnowany Austriak kapitalnym strzałem pokonał Milana Lukaca.

• Kavlak, ale kapitalne uderzenie z dystansu!!!

• W drugim, rozgrywanym równolegle spotkaniu grupy C, Tottenham prowadzi w Londynie 1:0 z Asterasem Tripolis.

• Partizan ma coraz więcej problemów, goście przewyższają Serbów jeśli chodzi o kunszt piłkarski.

• Ozyakup zagrywał wzdłuż bramki, ale na raty obronił bramkarz gospodarzy.

• Tore zagrywał do Demby Ba, zablokowany Senegalczyk przez Volkov,a będziemy mieli kolejny rzut rożny.

• Olcay Sahan ukarany żółtą kartką, pierwsze upomnienie arbitra w dzisiejszym spotkaniu.

• Gokhan Tore kapitalne uderzenie z prawej strony boiska. Futbolówkę na rzut rożny odbiłMilan Lukac.

• Korner dla gości, Oguzhan Ozyakup źle zagrywał, z kontra wyszli gospodarze, ale stracili piłkę.

• 55% do 45% na korzyść Besiktasu jeśli chodzi o posiadanie piłki.

• Gospodarze dają rozgrywać atak pozycyjny drużynie ze Stambułu, Partizan czeka n błąd w rozegraniu gości.

• Mazzoleni przerywa grę, od rzutu wolnego zaczną Turcy.

• Prostopadła piłka do Petara Skuleticia, zablokowany napastnika Serbskiego zespołu, będziemy mieli korner.

• Marko Nikolić wystawił do pierwszej jedenastki kilku młokosów, czy to dobre rozwiązanie?

• Dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, którzy musza dziś wygrać, aby liczyć się w walce o awans z grupy.

• Faul zawodnika Partizana, zaczną goście.

• Rzut wolny dla gospodarzy, będzie dobra okazja dla gospodarzy.

• Zaczynamy pierwszy gwizdek Włocha!!!

• ławka rezerwowych gospodarzy: Fofana, Grbic, Ilić, Kljajić, Marković, Ninković,.Petrovic

ławka rezerwowych gości: Tosun, Nukan, Koyunlu, Boral, Gönen, Gülüm, Koybasi

• Obydwa zespoły spotykają się po raz pierwszy.

• Paolo Silvio Mazzoleni wyprowadził an boisku obie jedenastki, za chwilkę zaczynamy.

• Besiktas ma dwa punkty na koncie. Dwukrotnie Turcy 1:1 remisowali swoje mecze, najpierw z Asterasem, a następnie z Tottenhamem.

• Po dwóch kolejkach Partizann zajmuje ostanie miejsce w grupie C. Podopieczni Marko Nikolicia bezbramkowo zremisowali z Tottenhamem oraz ulegli 0:2 zespołowi greckiemu- Asteras Tripolis.

• Witamy serdecznie, za niespełna kilkanaście minut rozpocznie się mecz: Partzian Belgrad - Besiktas Stambuł.