Tottenham Hotspur 1 - 1 Besiktas Stambuł

Tottenham Hotspur

1

Besiktas Stambuł

1

• Po pierwszej, dość średniej połowie, po przerwie oglądaliśmy naprawdę dobre widowisko. Besiktas naciskał, starał się odrabiać straty, ale dzięki genialnej dyspozycji Llorisa, długo mu się to nie udawało. W końcówce trafił jednak Demba Ba i oba zespoły znów tylko zremisowały. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje serdecznie Damian Wiśniewski.

• KONIEC! Podział punktów na White Hart Lane!

• Ozyakup uderzył sprzed pola karnego, ale nie sprawił tym najmniejszych kłopotów bramkarzowi gospodarzy

• Townsend dośrodkowywał teraz z prawej strony boiska, ale obrońcy Besiktasu wybili piłkę

• Motta oddał płaski strzał sprzed szesnastki, ale Francuz znów interweniował z dużym spokojem

• Demba Ba oddał strzał sprzed pola karnego, ale Lloris spokojnie złapał piłkę

• Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

• Tymczasem tureccy kibice odpalili race na trybunach

• GOOOOOOOOOOL!! Pewny strzał Demby Ba, Lloris tym razem bezradny!

• Vlad Chiriches skiksował we własnej szesnastce, a następnie próbując naprawić błąd zagrał piłkę ręką! Żółta kartka dla Rumuna.

• Sosa dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale Lloris spokojnie chwycił futbolówkę

• Lloris, niewiarygodne! Długa piłka w kierunku Demby Ba, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale Francuz interweniował fantastycznie! Tylko corner dla gości.

• Aaron Lennon dośrodkowywał przed chwilą z lewej strony boiska, ale piłkę z własnej szesnastki wybili piłkarze Besiktasu

• Tym razem akcji spróbowali gospodarze, ale wszystko skończyło się w tuż przed szesnastką rywali, gdzie piłkę stracił Dembele

• Pektemek! Po dośrodkowaniu Gokhana Tore z rzutu rożnego, do strzału głową doszedł wprowadzony przed chwilą z ławki piłkarz, który przestrzelił nieznacznie!

• Olcay Sahan schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Mustafa Pektemek

• Tolga Zengin!! Ben Davies dośrodkował z lewej strony boiska, a bramkarz drużyny gości genialnie wybronił potężny strzał Harry'ego Kane'a!

• Troszkę dłużej przy piłce utrzymują się teraz podopieczni Slavena Bilicia. Zobaczymy, co z tego wyniknie

• Sahan dośrodkowywał teraz z lewej strony boiska, ale londyńscy obrońcy wybili piłkę z własnej szesnastki.

• Dembele spróbował teraz akcji indywidualnej, a choć był ewidentnie faulowany przez rywala tuż przed polem karnym, to gwizdek arbitra milczy

• I znów uspokoiła nam się gra. Przy piłce teraz gospodarze

• A Özyakup za Kavlaka

• Dembele wchodzi za Stambouli

• Olcay Sahan!! Dośrodkowanie z prawej strony boiska, piłka trafia do Sahana, a ten nożycami, w stylu Zlatana Ibrahimovicia o mało co nie pokonał bramkarza! Futbolówka nieznacznie minęła bramkę.

• Było dość groźnie pod bramką gospodarzy. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska i zgraniu piłki przez jednego z gości, blisko oddania strzału był Ba. Senegalczyka uprzedził jednak świetny dzisiaj Lloris

• Jose Sosa dośrodkował przed chwilą z prawej strony boiska, a Demba Ba choć zdołał oddać strzał, to nie trafił nawet w bramkę.

• Aaron Lennon zmienia Paulinho.

• A teraz odpowiedź gospodarzy. Roberto Soldado zagrał świetną piłkę na lewą stronę do Bentaleba, ale ten przestrzelił z dobrej pozycji!

• Aj, ależ parada Hugo Llorisa! Kapitalna kontra gości, Demba Ba zagrał do Sahan, a ten nie potrafił pokonać Francuza w sytuacji sam na sam!

• Prawą stroną zaatakowali przed chwilą piłkarze Besiktasu, ale znów im to nie wyszło. Aut dla Kogutów

• Andros Townsend zdecydował się przed chwilą na strzał sprzed pola karnego, ale nieznacznie przestrzelił

• Troszkę zamieszania znów mamy na boisku, ani jedni ani drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

• A teraz faulowany na własnej połowie był Vlad Chiriches.

• Duże zamieszanie w polu karnym. Rzut rożny mają goście, ale wciąż sędzia musi reagować na jakieś przepychanki właśnie w szesnastce. W wyniku tego żółtą kartkę dostał Fazio

• Jose Sosa dośrodkowywał z tego rzutu wolnego, ale obrońcy Spurs wybili piłkę

• Żółta kartka dla Bentaleba za faul na Hutchinsonie

• Od razu troszkę wyżej podeszli gospodarze, ale Sivok spokojnie zatrzymał Roberto Soldado

• I teraz goście zaczęli drugą połowę meczu.

• Piłkarze powoli meldują się na boisku, za chwilę wrócimy do gry.

• To było naprawdę kiepskie 45 minut. Ani jedni ani drudzy nie pokazali nic wielkiego, grali wręcz słabo, ale Tottenham prowadzi po ładnym golu Kane'a. Mimo, iż jest zespołem nawet chyba gorszym.

• I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą połowę

• Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy

• Dużo, bardzo dużo chaosu widzimy teraz na boisku. Przy piłce aktualnie gospodarze, choć za kilka sekund się to pewnie zmieni. I później znowu i znowu i znowu...

• Demba Ba spróbował przed chwilą strzału sprzed pola karnego, ale został zablokowany

• Townsend tym razem dośrodkował z prawej strony, ale z gry, i choć zrobił to bardzo groźnie, to Paulinho minął się z piłką. Pewnie złapał ją goalkeeper Besiktasu

• Townsend dośrodkował przed chwilą z rzutu rożnego, ale obrońcy gości wybili piłkę

• Bardzo szarpany jest ten mecz, fragmentami tylko robi się ciekawiej. Teraz z kolei znów mamy okres kiepskiej gry z obu stron.

• Świetna interwencja Zengina! Townsend podał Kane'a, a ten znalazł się w sytuacji oko w oko z bramkarzem, której nie zdołał wykorzystać!

• Sosa dośrodkował z rzutu wolnego, a niecelny strzał głową oddał Demba Ba. Sędzia odgwizdał jednak faul w ofensywie Senegalczyka

• Ben Davies dośrodkował przed chwilą z lewej strony, a Harry Kane choć zdołał oddać strzał, to był on mocno niecelny

• Długo wymieniają podania Koguty, ale cały czas ich akcjom brakuje tempa

• A teraz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał na bramkę oddał Sivok, ale piłkarz gości nie trafił nawet w bramkę

• Aj, to powinien być gol! Jose Sosa fantastycznie dośrodkował z prawej strony boiska, piłka trafiła pod nogi Şahana, ale jego uderzenie genialnie wybronił Lloris!

• Kurtuluş faulowany przez Paulinho na własnej połowie boiska.

• I znów gra nam się mocno uspokoiła. Przed chwilą mieliśmy dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale Lloris spokojnie chwycił piłkę

• Nabil Bentaleb podał do Kane'a, ten zszedł z środka nieco w lewą stronę i zdecydował się na uderzenie z około 20 metrów. Piłka wylądowała tuż przy prawym słupku i bramkarz był bez szans!

• GOOOOOOOOOOOL!! Harry Kane, co za bramka!

• Jako, że w Londynie wieje nudą, to możemy przypomnieć, że tureckim ekipom w tej kolejce europejskich pucharów za dobrze się nie wiedzie. Przegrały już Galatasaray (1:4 z Arsenalem) i Trabzonspor (0:1 z Legią). Tottenham też zwycięży?

• Teraz z kolei Besiktas wymienił większą ilość podań, choć głównie na własnej połowie. Na boisku praktycznie nic się nie dzieje

• Brzydki fragment gry. Jedni i drudzy nie potrafią wymienić większej ilości podań i szybko tracą piłkę

• Ramon Motta dośrodkowywał przed chwilą z lewej strony boiska, ale futbolówkę dość pewnie złapał Lloris.

• Eric Dier spróbował przed chwilą indywidualnie wedrzeć się w pole karne rywala, ale został dość szybko zatrzymany. Aut bramkowy dla ekipy tureckiej

• Sporo chaosu wdarło nam się na boiskowe wydarzenia. Dużo mamy teraz walki w środku pola, mało gry piłką

• Kane dośrodkował przed chwilą z lewej strony boiska, ale zrobił to nieskutecznie. Od bramki zaczną goście

• Długo, bardzo długo budują akcję gospodarze. Wymieniają jednak podania na własnej połowie i nie potrafią zagrozić przeciwnikowi

• Sahan dośrodkował przed chwilą z rzutu rożnego, ale strzał głową Sivoka był niecelny

• Poprzeczka! Dośrodkowanie z lewej strony boiska, piłka trafia do Demby Ba, a napastnik Besiktasu mocnym strzałem trafił w poprzeczkę!

• Groźne są akcje gości. Kurtuluş otrzymał piłkę na prawej stronie pola karnego, starał się dośrodkować, ale wywalczył tylko corner

• Dłużej przy piłce utrzymują się Koguty, ale jak na razie niewiele z tego wynika.

• Motta dośrodkowywał przed chwilą z lewej strony boiska, ale Dier wybił piłkę na aut

• Kolejny kartonik. Tym razem ucierpiał Jose Sosa, a ukarany został Ben Davies.

• A teraz Atiba Hutchinson był faulowany na własnej połowie

• Żółta kartka dla Demby Ba. Senegalczyk faulował Chirichesa

• Teraz długie podanie do Kane'a na prawą stronę, ale zbyt mocne. Piłka dla gości

• Teraz troszkę dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, choć wymieniają podania głównie na własnej połowie boiska

• Ależ początek gości. Długa piłka z głębi, Olcay Sahan wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale jego uderzenie z pierwszej piłki było minimalnie niecelne!

• Sędzia z Niemiec daje znak i zaczynają gospodarze!

• Piłkarze obu drużyn już pojawili się na boisku, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

• Szkoleniowiec ekipy gości, Slaven Bilić, jest dobrze znany w Londynie. Chorwat w przeszłości był między innymi piłkarzem West Ham United.

• Ani jedni, ani drudzy jak dotąd w tej edycji Ligi Europy jeszcze nie wygrali. Tottenham zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Partizanem Belgrad, a Besiktas wynikiem 1:1 zakończył swój pojedynek z Asteras.

• Ławka gości: Gonen, Koybasi, Gulum, Ozyakup, Uysal, Koyunlu, Pektemek

• Ławka gospodarzy: Vorm, Kaboul, Naughton, Dembele, Lamela, Lennon, Adebayor

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dorzucimy do nich ławki rezerwowych, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu.

• Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania Tottenhamu Hotspur oraz Besiktasu Stambuł, w ramach drugiej kolejki Ligi Europy. Początek meczu już za około pół godziny.