Liga holenderska. Fatalna kontuzja Przemysława Tytonia (WIDEO)

mgs
W meczu 11. kolejki Eredivisie PSV z Przemysławem Tytoniem w składzie podejmowało Rode JC Kerkrade. W doliczonym czasie gry tego spotkania groźnie wyglądającej kontuzji doznał polski golkiper.

PSV przegrywało do 90. minuty meczu 1:2. Kiedy sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry 4. minuty Przemysław Tytoń przy jednej z interwencji ofiarnie wpadł na słupek i upadł nieruchomo na murawę. Lekarze momentalnie zgromadzili się przy bramkarzu PSV i bardzo długo udzielali mu na boisku pomocy medycznej. Chociaż Polak nie stracił przytomności, został zabrany przez karetkę pogotowia i wszystko wskazuje na to, że czeka go dłuższa przerwa w grze.

To nie pierwsza groźna kontuzja polskiego bramkarza. W 2011 roku doznał wstrząsu mózgu po zderzeniu z ówczesnym kolegą z drużyny Timothym Derijckiem.