AS Monaco

0

Benfica Lizbona

0

• Po dość sennej pierwszej połowie, w drugiej gra nieco nam się ożywiła. Jedni i drudzy stworzyli sobie po kilka niezłych okazji bramkowych, szkoda tylko, że nie było nam dane zobaczyć ani jednej bramki. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje serdecznie Damian Wiśniewski.

• I właśnie teraz sędzia z Polski zakończył to spotkanie!

• A teraz Carrasco za faul taktyczny otrzymał żółtą kartkę

• Carrasco oddał teraz strzał na bramkę, ale został zablokowany przez Luisao

• To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z narożnika boiska strzał głową ze świetnej pozycji oddał Raggi, który jednak nieznacznie przestrzelił!

• Carrasco dośrodkował przed chwilą z prawej strony boiska, ale gospodarze wywalczyli tylko rzut rożny

• Pięć minut doliczył Szymon Marciniak do drugiej połowy

• Samaris faulował teraz Carrasco około 20 metrów od własnej bramki

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu, Samaris wchodzi za Pereza

• Toulalan! Kapitalny strzał sprzed pola karnego, ale Artur przenosi piłkę na rzut rożny!

• Martial zagrał ręką w polu karnym rywala, który ma teraz rzut wolny

• Lisandro Lopez paskudnie faulował teraz Moutinho i dostał za to zasłużoną, bezpośrednią czerwoną kartkę!

• Gaitan przymierzył przed chwilą na bramkę Subasicia, ale zrobił to bardzo niecelnie

• Sporo chaosu mamy na boisku, ani jedni ani drudzy nie potrafią wymienić między sobą choćby kilku podań

• A teraz blisko gole gospodarze! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową oddał Kondogbia i piłkarz Monaco przestrzelił minimalnie!

• Żółta kartka dla Carvalho

• Perez przymierzył z dystansu, ale przestrzelił i to dość mocno

• Gospodarze teraz trochę dłużej wymieniają podania. Zobaczymy, co z tego wyniknie

• Pierwsza zmiana w ekipie gości, Tiago wchodzi na boisko za Taliscę

• Subasić, znowu świetna interwencja! Salvio znalazł się oko w oko z bramkarzem Monaco, ale nie dał rady go przechytrzyć!

• Kurzawa oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale nie dość, że przestrzelił, to był też na spalonym

• Kurzawa był teraz faulowany na lewej stronie boiska przez

• Ferreira Carrasco zmienia Ocamposa

• Kolejna genialna interwencja Subasicia, tym razem po strzale Limy, ale jak się okazało, nawet gdyby zawodnik Benfiki trafił do bramki, to gol i tak nie zostałby uznany. Sędzia odgwizdał spalonego

• Subasić! Gaitan przeprowadził świetną indywidualną akcję, zszedł z piłą z lewej strony do środka, minął kilku rywali i oddał strzał, który genialnie obronił bramkarz Monaco!

• Ocampos oddał strzał sprzed pola karnego, ale zupełnie mu on nie wyszedł i piłka wyszła na aut

• Fabinho nieźle dośrodkował teraz z lewej strony boiska, ale Lima faulował w polu karnym przeciwnika Carvalho

• Kurzawa znów spróbował ataku indywidualnego, ale znów nie skutecznie. Piłka ostatecznie ląduje w rękach Artura

• Aj, było groźnie! Lima zagrał kapitalną piłkę z lewej strony w pole karne, a tam Subasić w ostatniej chwili uprzedził napastników gości!

• Kurzawa zaatakował lewą stroną boiska, ale faulował rywala. Rzut wolny dla Benfiki

• Talisca oddał strzał z tego rzutu wolnego, ale pomylił się i to dość mocno

• Perez był teraz faulowany około 20 metrów od bramki gospodarzy. To będzie dobra okazja dla gości

• Było ciekawie! Martial dostał świetne prostopadłe podanie z głębi pola, wypracował sobie niezłą pozycję strzelecką, ale minimalnie spudłował!

• Spokojny początek z obu stron. Jak na razie dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze

• Arbiter daje znak i goście zaczynają drugą połowę

• Zawodnicy obu drużyn już powoli wracają na murawę, zaraz wznowimy grę

• AS Monaco - Benfica LizbonaAS Monaco - Benfica LizbonaAS Monaco - Benfica Lizbona

• Delikatnie mówiąc w pierwszej połowie nie oglądaliśmy najciekawszego widowiska. Ani jedni ani drudzy nie stworzyli sobie za dużo dogodnych okazji podbramkowych (konkretnie po jednej) i szczerze mówiąc nie wiemy, co musiałoby się wydarzyć w drugiej połowie, by była ona gorsza. I tym pozytywnym akcentem żegnamy się na około kwadrans

• I w tym momencie arbiter zakończył pierwszą połowę meczu

• Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

• Kondogbia był teraz faulowany przez Taliscę, na własnej połowie boiska

• Dużo chaosu mamy teraz na boisku, mało gry piłką, niestety

• Jao Moutinho faulował w środkowej strefie boiska Lisandro Lopeza

• Było blisko gola! Krótko rozegrali ten rzut rożny goście, piłka po dośrodkowaniu z prawej strony trafiła do Limy, ale jego strzał fenomenalnie obronił Subasić!