AS Monaco

0

Juventus Turyn

0

• Za wspólnie spędzony czas dziękuje Szymon Janczyk. Do zobaczenia przy okazji kolejnych relacji w naszym serwisie!

• KONIEC MECZU! Nie było to wielkie widowisko, ale remis oznacza, że Juventus po dwunastu latach wraca do wielkiej czwórki Ligi Mistrzów.

• Chyba nic już się nie zmieni. Monaco oddało pole do popisu rywalowi.

• Rzut rożny, a chwilę później rzut wolny dla Juventusu w narożniku boiska.

• Cztery minuty doliczył arbiter do podstawowych 90.

• PIRLO! Włoch trafił w spojenie słupka z poprzeczką po strzale z rzutu wolnego!

• Carvalho zmienia Carrasco.

• Juventus będzie miał okazję do zdobycia bramki po wrzucie z autu na wysokości pola karnego.

• Tevez ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Siedem minut do końca spotkania, dłuży się ten czas z każdą kolejną akcją. Nie jest to widowisko, na jakie liczyliśmy.

• Dwie piłki na boisku, chwila przerwy w grze.

• Drugi korner dla Starej Damy wykonany gorzej niż pierwszy, ale goście utrzymują się przy piłce.

• Gospodarze szukają swoich szans, ale zostali zepchnięci do defensywy. Dośrodkowanie Lichtsteinera zostało zablokowane i będziemy mieli rzut rożny.

• Nieudana akcja Monaco. Grę od bramki wznawia Buffon.

• Jeszcze jedna zmiana. Arturo Vidal schodzi z boiska, zmieni go Roberto Pereyra.

• AS Monaco - Juventus Turyn

• Kondogbia ukarany żółtą kartką za faul na Pirlo.

• Germain zmienia Matriala.

• Trwa wymiana podań w środkowej strefie boiska.

• Grę wznowi Subasić. Dwadzieścia minut do końca meczu.

• Naciskają Bianconeri. Cała akcja kończy się jednak faulem, Abdennour potrzebuje pomocy medycznej.

• Fernando Llorente zastąpi na boisku swojego rodaka, Alvaro Moratę.

• W środku pola piłkę rozgrywają Czerwono-biali.

• Rzut rożny dla gospodarzy.

• Stara Dama nie zamierza jednak patrzeć jak gospodarze przeprowadzają kolejne akcje i próbuje odgryźć się tym samym. Nadal nieskutecznie.

• W tym momencie awans do półfinału ma zagwarantowany Juventus. Monaco musi strzelić bramkę, jeśli myśli chociażby o dogrywce.

• Dla rozczarowanych poziomem tego spotkania mogę na pocieszenie dodać, że w Derbach Madrytu również nie padły jeszcze bramki.

• Znów walka w środku pola, straty, odbiory, faule. Niestety wracamy do obrazu gry znanego nam z pierwszej połowy.

• Świetne zagranie wzdłuż pola karnego w kierunku Berbatova. Bułgar już składał się do strzału, ale chwilę wcześniej uprzedził go Barzagli, który wybił piłkę poza linię boczną boiska.

• Świetna okazja do kontrataku dla gości, Morata pomknął w kierunku pola karnego, ale nie potrafił celnym podaniem obsłużyć Teveza...

• Kolejny korner dla Les Asemistes, znów jednak bez zagrożenia dla bramki Buffona.

• Płaskie zagranie Matriala w pole karne kończy się wybiciem piłki przez obrońcę Starej Damy.

• BUFFON! Niebezpieczna zabawa pod własną bramką mogła mieć fatalne skutki! Niedokładne podanie w kierunku obrońcy, Berbatov szybko doskoczył do piłki i wychodził już na czystą pozycję, gdy w ostatniej chwili uprzedził go Buffon!

• Większa część akcji rozgrywana jest pod bramką Starej Damy.

• Rzut rożny dla Monaco po skutecznym wejściu Bonucciego.

• Żółta kartka dla Bernardo, za faul na Moracie.

• EVRA! Francuz ratuje Juve przed stratą bramki wybijając piłkę tuż sprzed linii bramkowej po nieudanej interwencji Buffona, który zderzył się z rywalem!

• Brzydki faul Vidala w bocznym sektorze boiska. Okazja do dośrodkowania w pole karne dla Monaco.

• Carrasco poślizgnął się w polu karnym tracąc piłkę. Nieudana akcja gospodarzy.

• Podobnie jak w pierwszej połowie - zaczyna się bardzo spokojnie.

• Przed chwilą rozpoczęła się druga połowa spotkania!

• Zmiana ofensywna. Berbatov w miejsce Toulalan.

• Minuta doliczona do pierwszej części spotkania właśnie się zakończyła. Rozczarowanie na Stade Louis II, bez bramek, bez emocji w meczu rewanżowym ćwierćfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Monaco, a Juventusem.

• Carlos Tevez! Mocny strzał Argentyńczyka z dystansu, minimalnie niecelny!

• Doskonałe podsumowanie pierwszej połowy. Tevez odzyskał piłkę pod bramką rywala, poczekał na kolegów, wycofał piłkę, Ci jeszcze raz wycofali, potem ponownie i efektem tego było wieńczące, wysokie podanie Pirlo w kierunku napastnika. Niecelne.

• Carrasco zdołał sięgnąć piłki głową, ale uderzył bardzo słabo i bardzo niecelnie.

• Kontratak goni kontratak. Szkoda tylko, że nie przynoszą one skutku i kończą się stratą lub fatalnym dośrodkowaniem, takim jakim przed chwilą popisał się Kurzawa.

• Alvaro Morata przewrócił się na piłce tracąc ją na rzecz rywala.

• Faul w bocznej strefie boiska, okazja do dośrodkowania w pole karne... Carrasco zdecydowanie przesadził z siłą tego zagrania.

• Niecelny strzał jednego z zawodników Starej Damy. Grę wznowi Subasić.

• Kondogbia wpadł w pole karne, rywale natychmiast wzięli go w kleszcze i powalili na ziemię. Gospodarze protestują domagając się rzutu karnego, sędzia milczy.

• Niewiele dzieje się na boisku. Szczerze mówiąc trudno doszukać się kilku celnych podań z rzędu któregoś z zespołów.

• Kolejna strata Bianconerich, kolejna okazja do kontrataku dla gospodarzy. Skrzydłem rusza Bernardo.

• Dośrodkowanie w pole karne, do strzału głową doszedł Kurzawa, ale to uderzenie nie mogło zagrozić bramce strzeżonej przez Buffona.

• Gra wznowiona. Monaco chwilowo w dziesiątkę.

• Po wejściu Chielliniego Moutinho potrzebuje pomocy medycznej. Chwila przerwy w grze.

• Cytując klasyk, jest to "typowy mecz walki". Dużo gry w środku pola, strat i fauli. O tak, przede wszystkim dużo fauli.

• Les Asemistes domagali się rzutu wolnego po strzale jednego z zawodników, ale sędzia nie zauważył zagrania ręką rywala. I słusznie.

• Juventus zaczyna odzyskiwać inicjatywę, ale po chwili gospodarze ponownie ruszają z kontratakiem.

• Kapitalne zagranie Pirlo w kierunku wbiegającego Marchisio i jeszcze lepsza interwencja Subasica, który znakomicie wyszedł z bramki i rzucił się na lecącą wprost do Włocha futbolówkę na dwunastym metrze pola karnego!

• Niezwykle ostra gra obydwu zespołów. Kolejne brzydkie, ostre wejście w nogi rywala.

• "Odpowiedź" Claudio, który powalił Toulalana.

• Marchisio ucierpiał w starciu z rywalem, ale nie wydaje się, żeby była to poważna kontuzja.

• Pirlo czysto wszedł wślizgiem, ale trącił piłkę ręką. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Zagubieni w ofensywie są dziś podopieczni Massimiliano Allegriego. Nie potrafią poradzić sobie ze zwartą defensywą klubu z Monako.

• Rzut wolny dla gospodarzy w środku pola.

• Bardzo mocny strzał tuż zza pola karnego, bodajże Kondogbii, ale Buffon pewnie chwyta piłkę.

• Juventus tylko na chwilę oddalił zagrożenie od własnego pola karnego. Francuzi ponownie naciskają rywala na jego połowie.

• Kontratak Les Asemistes zatrzymany przez obrońców i Vidala.

• Pirlo odzyskał piłkę w środku pola i zagrał do przodu, do Teveza.

• Gospodarze zyskali przewagę w środku pola, Stara Dama zepchnięta do defensywy.

• Nieprecyzyjne podanie do przodu, nieudana akcja Monaco.

• Akcja przenosi się pod bramkę Czerwono-białych, wrzut z autu dla przyjezdnych z Turynu.

• Chiellini bije rekordy.

• Dośrodkowanie w pole karne drużyny gości... bez zagrożenia.

• Strata Juventusu, bardzo nieostrożnie grają dziś Bianconeri.

• Strzał głową Teveza, zbyt lekki by zaskoczyć bramkarza.

• Również nieudana akcja gospodarzy, kontratak Juve powstrzymany faulem w środku pola.

• Nieudana próba ataku pozycyjnego w wykonaniu Starej Damy, Juventini muszą wracać do obrony.

• Gospodarze powstrzymani na skrzydle, ale chwilę później Kondogbia huknął z woleja minimalnie ponad poprzeczką!

• Kolejny rzut wolny. tym razem jednak na własnej połowie, dla gospodarzy. Monaco od pierwszych minut stara się kontrolować grę.

• Próba przesunięcia gry do przodu przez Juve, piłkę łapie jednak Subasić.

• Chiellini poślizgnął się i zagarnął piłkę ręką, by ratować sytuację. Rzut wolny z około 20 metrów od bramki Buffona.

• Gramy o półfinał!

• Hymn Ligi Mistrzów przywitał piłkarzy, za chwilę pierwszy gwizdek arbitra!

• Piłkarze za chwilę pojawią się na murawie stadionu w Monako. Jaki wynik padnie w dzisiejszym spotkaniu? Zapraszamy do typowania w komentarzach!

• Ładny widok na Stade Louis II.

• Andrea Pirlo przemknął przed obiektywem aparatu w drodze na rozgrzewkę, która jak opisywał w swojej książce jest "głupim, całkowicie bezużytecznym i najbardziej irytującym momentem meczu".

• Zapraszamy do lektury naszej przedmeczowej zapowiedzi - KLIK!

• W poprzedniej rundzie Juventus również musiał bronić jednobramkowej zaliczki z pierwszego meczu. Wówczas taktyką Allegriego był szybki, zmasowany atak od pierwszych minut - by od początku zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Czy tym razem Juve zagra tak samo?

• Patrice Evra kilka lat temu reprezentował barwy Monaco. Dziś Francuz będzie miał okazję przyczynić się do pogrążenia swojego dawnego klubu.

• Ławka rezerwowych Monaco:

Stekelenburg, Wallace, Elderson, Dirar, Matheus Carvalho, Berbatov, Germain.

• Ławka rezerwowych Juventusu:

Storari, Ogbonna, Padoin, Sturaro, Pereyra, Llorente, Matri.

• Witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu rewanżowego ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Na Stade Louis II w Monako gospodarze podejmować będą włoski Juventus, który w pierwszym spotkaniu zwyciężył 1:0. Czy goście obronią skromną zaliczkę i wywalczą awans do półfinału?

• Stadion Ludwika II będzie dziś pełny. Klub z Księstwa Monako zachęca do przyjścia na obiekt już na godzinę 19.

• Monaco powalczy o niespodziankę

Zapowiedź meczu AS Monaco - Juventus

W rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów AS Monaco zmierzy się z Juventusem. Goście będą bronili skromnej zaliczki z pierwszego spotkania, ale gospodarze z pewnością postawią twarde warunki. Który z zespołów dołączy do wielkiej czwórki w tym sezonie? Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania w naszym serwisie!

Juventus - Monaco

• Liga Mistrzów - strzelcy

Lewandowski goni Ronaldo i Messiego! [KLASYFIKACJA]

Najwięcej goli dla Juventusu w bieżącej edycji Ligi Mistrzów strzelił Argentyńczyk Carlos Tevez - 6. Monaco zdobyło tylko 7 bramek - każda z nich padła po uderzeniu innego zawodnika.

• Minimalna zaliczka Juve przed rewanżem

Zdecydował gol Vidala

Juventus Turyn zapewnił sobie minimalną zaliczkę przed rewanżowym meczem 1/4 finału Ligi Mistrzów z AS Monaco. W pierwszym meczu "Stara Dama" wygrała z wicemistrzami Francji dzięki bramce Arturo Vidala z rzutu karnego.

1/4 finału Ligi Mistrzów: Juventus - AS Monaco