AS Roma

0

Real Madryt

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE i zapraszamy na relacje z jutrzejszych meczów fazy pucharowej Ligi Europy.

• Sędzia kończy dzisiejsze spotkanie! Real Madryt wygrywa z Romą 2:0. Bramki dla "Królewskich" zdobyli Ronaldo(57') i Jese(86').

• Ostatnią zmianę wykorzystał także Zinedine Zidane. Casemiro zmienił na boisku Ronaldo

• Ostatnia zmiana wykorzystana przez Rudiego Garcię. Totti zmienił Florenziego.

• GOOOOOL!!! 0:2! JESE! Fenomenalnie zrobił to Hiszpan! Jese przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i jak gdyby nigdy nic uderzył. Piłka w bramce!

• Ramos ukarany żółtym kartonikiem za faul na Salahu.

• Florenzi dograł w pole karne do Salaha. Egipcjanin źle jednak przyjął piłkę i ta wylądowała w rękach Keylora Navasa.

• Zmiana w Realu. Jese zastępuje [bJamesa[/b].

• Kroos wycofał piłkę do Jamesa. Kolumbijczyk miał dobrą pozycję, żeby oddać celny strzał, ale przestrzelił.

• Florenzi upadł w polu karnym po wślizgu Carvajala, ale gwizdek arbitra milczy.

• Dżeko dostał piłkę w pole karne, uniknął spalonego i oddał strzał w stronę bramki. Niestety dla niego, trafił tylko w boczną siatkę.

• Ronaldo wystawił piłkę Benzemie, a ten uderzył na bramkę. Bez większych problemów łapie piłkę Szczęsny.

• Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Vainqueur, wchodzi De Rossi

• Kovacić dośrodkował w pole karne. Tam do piłki wyskoczyło dwóch piłkarzy Realu, ale ostatecznie sytuację wyjaśnił Szczęsny.

• James zauważył wbiegającego w pole karne Ronaldo i posłał do niego wysoką piłkę. Portugalczyk uderzył głową i piłka o centymetry minęła bramkę.

• Po długiej akcji gospodarzy Dżeko odegrał do Vainqueur, a ten huknął sprzed pola karnego. Jego uderzenie było jednak niecelne.

• Salah dokładnie dograł w pole karne. Fantastyczną interwencją popisał się jednak Varane, który znów był dobrze ustawiony.

• Perotti próbował dogrywać w pole karne na równi linii końcowej boiska. Piłka wylądowała jednak prosto w rękach golkipera Realu. Dobrze w defensywie popracował Modrić.

• Dobrą sytuację mieli teraz gospodarze. Naiggolan dograł w pole karne do dobrze ustawionego Salaha, który zdecydował się na strzał. Uderzenie Egipcjanina było jednak zbyt słabe i piłkę bez problemu złapał Keylor Navas.

• Zmiana także w ekipie gości. W miejsce Isco pojawił się Koviacić.

• Pierwsza zmiana w zespole Romy. Dżeko zmienia na placu gry El Shaarawego.

• Pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu ukarany Varane.

• Benzema wbiegł w pole karne i uderzył na bramkę. Jego strzał był jednak zbyt słaby i bez problemu piłkę złapał Szczęsny.

• Ronaldo dostał piłkę w pole karne od Benzemy, a następnie spróbował na pamięć odegrać do Francuza. Ten jednak był dwa metry od piłki i tylko to uchroniło Szczęsnego przed utratą gola.

• GOOOOOL!!! 0:1! RONALDO! Portugalczyk w porę wystartował do podania od Marcelo z lewej strony boiska, a następnie zwodem minął Florenziego i wpakował piłkę do bramki.

• Florenzi dograł długą piłkę przez połowę boiska do El Shaarawego. Szybszy był jednak Keylor Navas, który zdążył w porę wygarnąć piłkę spod nóg Egipcjanina.

• Ronaldo leży na murawie i sugeruje, że został uderzony w twarz przez Manolasa. Sędzia nie dopatrzył się jednak faulu i puścił grę. Słusznie.

• Słabe dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego. Benzema bez żadnych problemów wybija futbolówkę.

• Pjanić podał do Florenziego, a ten próbował dogrywać w pole karne. Blokują obrońcy Realu.

• Nainggolan uderzył sprzed pola karnego. Piłka po rykoszecie opuściła plac gry. Rzut rożny dla Romy.

• Ramos faulowany przez Salaha na własnej połowie boiska i rzut wolny będą mieli goście.

• Arbiter rozpoczyna drugą część spotkania! Tym razem od środka "Królewscy".

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Kibice nie zobaczyli w niej zbyt wielu sytuacji, których było jak na lekarstwo.

• Sędzia doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

• El Shaarawy dostał piłkę na lewą stronę i wbiegł z nią w pole karne. Zdążył jednak Varane, który popisał się fantastyczną interwencją w polu karnym.

• Manolas wyskoczył do dośrodkowanej piłki i uderzył głową. Bardzo, bardzo niecelnie.

• Florenzji przyjął piłkę i uderzył na bramkę. Udało mu się wywalczyć rzut rożny dla swojego zespołu.

• Benzema dostał piłkę w pole karne i wystawił ją Ronaldo. Portugalczyk trafił jednak w jednego z rywali.

• Carvajal próbował płasko dogrywać w pole karne, jednak nie było tam żadnego z kolegów i piłkę wybili rywale.

• Pjanić uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego i trafił prosto w mur Realu.

• Perotti dograł w pole karne do El Shaarawego, ale ostatecznie piłka wylądowała pod nogami Pjanicia. Ten nabił jednego z obrońców Realu i rzut rożny będą mieli gospodarze.

• Ależ dogranie Ronaldo! Portugalczyk podniósł futbolówkę, a Marcelo spróbował uderzyć z woleja. To mógł być piękny gol.

• Deja vu. Marcelo i Isco kolejny raz próbowali tego samego wariantu. Tym razem jednak to Hiszpan dogrywał do Brazylijczyka.

• Kolejna próba Realu. Marcelo znów podawał do Isco. Tym razem dobrą interwencją popisał się defensor Romy.

• Marcelo miał sporo miejsca, popatrzał i zagrał do Isco. Ten jednak trafił prosto w rywali.

• Marcelo po zwodzie próbował dogrywać w pole karne, ale obrońcy Romy wybili piłkę poza boisko.

• Pjanić posłał za mocną piłkę do wbiegającego Salaha i bez problemów złapał ją Keylor Navas.

• Salah popędził prawą stroną i chciał dograć w pole karne, ale był za bardzo rozpędzony i wybiegł z piłką poza linie końcową boiska.

• Isco wpadł na dobry pomysł i posłał piłkę w pole karne. Nie zdążył do niej Benzema i od bramki Szczęsny.

• Koos dośrodkował w pole karne, gdzie do piłki wyskoczył Benzema. Francuz niedokładnie trafił w piłkę i od bramki rozpocznie Szczęsny.

• Florenzi znów został trafiony przez Marcelo, który próbował centrować w pole karne. Rzut rożny dla Realu.

• "Królewscy" próbowali teraz dostać się pod pole karne Szczęsnego. Ofiarnie walczył Ronaldo, ale odzyskali piłkę gospodarze.

• Florenzi wypuścił wbiegającego w pole karne Perottiego, a ten podał do El Shaarawego. Przytomnie zachował się jednak Keylor Navas.

• Dobrze ustawiony w polu karnym był Modrić. Roma próbowała teraz zagrać na jeden kontakt, ale Chorwat oddalił zagrożenie od własnej bramki.

• Rzut rożny mieli teraz gospodarze. Futbolówka wylądowała pod nogami obrońców Realu i w końcu opuściła pole karne.

• Kroos zacentrował w pole karne z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad głowami wszystkich zawodników i w jej posiadanie weszli gospodarze.

• James naciskał El Sharaawego, przejął piłkę i ostatecznie wywalczył rzut wolny w okolicach pola karnego.

• Ronaldo został sfaulowany kilkadziesiąt metrów od bramki. Poszkodowany sam postanowił wykonać stały fragment gry i przestrzelił o dobrych kilka metrów.

• Błąd popełnili teraz "Królewscy". Piłkę przejął Perotti i dograł do Salaha. Egipcjanin włączył drugi bieg, jednak ostatecznie zgubił piłkę.

• Kapitan Romy leżał na murawie, ale pomoc zespołu medycznego wystarczyła. Florenzi już jest gotowy do gry.

• Marcelo próbował dośrodkowywać w pole karne, ale trafił Florenziego w głowę. Rzut rożny dla gości.

• Benzema odegrał do tyłu do Jamesa. Kolumbijczyk dużo kombinował i w końcu stracił futbolówkę.

• Pierwszy gwizdek arbitra i od środka rozpoczęli gospodarze.

• Sędzia główny wraz z asystentami wyprowadza już obie jedenastki na murawę Stadio Olimpico.

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Pavel Královec z Czech. Na liniach pomagać będą mu Roman Slyško i Martin Wilczek.

• Rezerwowi Realu Madryt: Kiko Casilla, Nacho, Casemiro, Kovacić, Lucas Vazquez, Jese, Danilo

• Rezerwowi AS Roma: De Sanctis, Maicon, De Rossi, Keita, Dżeko, Totti, Falque

• Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

• Witamy serdecznie! Już za dwadzieścia minut na Stadio Olimpico w Rzymie AS Roma podejmie Real Madryt w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE z tego spotkania!

• Roma - Real LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czy Wojciech Szczęsny zatrzyma Królewskich?

W jednym z ciekawych pojedynków 1/8 finałów Ligi Mistrzów AS Roma będzie dzisiaj podejmować na Stadio Olimpico w Rzymie drużynę Realu Madryt. Faworytem spotkania wydaje się być zespół Królewskich, ale rzymianie zwłaszcza na własnym stadionie są bardzo groźni i mogą stawić opór potędze z Madrytu.