• Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje LIVE w naszym serwisie!

• Szał radości na San Mames!

• Koniec! Athletic Bilbao zagra w Lidze Mistrzów!

• Leży na boisku jeden z graczy Athletiku.

• Gomez próbował zaskoczyć Rafaela bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego, nieskutecznie. Doliczone trzy minuty.

• Nic się już chyba nie zmieni.

• Niedokładna piłka od Waltera Gargano, koniec nadziei Napoli?

• San Jose zastąpił Muniaina.

• Gubią się przyjezdni w obronie, nie potrafią nawet wybić piłkę.

• Doskonale bronią się Baskowie.

• Gargano podał do Higuaina, który próbował się przedrzeć - bez efektu.

• Aduriz dostał płaskie podanie na piąty metr ale skiksował i nie trafił w bramkę!

• Uderzenie z dystansu Lopeza wybija Rafael.

• Iturraspe tym razem zablokował Zapatę.

• Goście mieli rzut rożny, nie przyniosło to skutku a po chwili rozgrywania piłki w okolicy szesnastki Iraizoza piłkę odzyskuje Iturraspe.

• Szalona walka Napoli, Zapata zmienia Mertensa w nadziei na odmianę losów dwumeczu.

• Callejon próbował zaskoczyć Iraizoza strzałem z dystansu, ale było to uderzenie niecelne.

• Obrona Azzurrich kompletnie się pogubiła, prostopadłe podanie na wolne pole gdzie była już dwójka zawodników Athletiku przyniosło bramkę, która zapewnia Baskom awans do Ligi Mistrzów!

• GOOOOOOOL! Koniec Napoli, Gomez dobija rywala!

• Unai zmienia Markela Susaetę.

• Insigne ma zadanie rozerwać defensywę Basków swoimi rajdami. Zmienia Hamsika.

• Fatalny błąd defensywy Napoli, Albiol nie dogadał się ani z Rafaelem ani z Koulibalym i w taki o to sposób piłkę odebrał Aduriz, który nie zmarnował okazji mając przed sobą pustą bramkę!

• Aduriz!!!

• Dobra piłka do Higuaina, ale zbyt mocna.

• Ambitnie walczył przy linii bocznej Britos, ale Azzurri stracili futbolówkę.

• Higuain zszedł do środka boiska i oddał mocny strzał, ale pewnie broni Iraizoz.

• Dobra interwencja w defensywie gości ratuje ich przed stratą bramki po prostopadłym podaniu Oscara de Marcosa.

• Idą za ciosem Baskowie, Maggio wybija piłkę na rzut rożny ale sędzia tego nie zauważył i grę wznawia Rafael.

• Remis na San Mames nie satysfakcjonuje nikogo, być może mecz będzie jeszcze ciekawszy!

• Koszmarny błąd w kryciu po dośrodkowaniu Susaety z rzutu rożnego, Aduriz niepilnowany przyjmuje piłkę w polu karnym i płaskim strzałem pokonuje Rafaela!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Aduriz!

• Zmiana w Athletiku. Schodzi Benat, wchodzi Ibai Gomez.

• Britos zmienia Ghoulama, który ma problem z ręką.

• Dobra akcja Aduriza, ale zabrakło mu dokładności, aby zagrać celnie w pole karne do Iturraspe.

• Iraizoz świetną interwencją na przedpolu powstrzymał szarżującego Mertensa!

• Zaczynają się denerwować gospodarze. Oby to im nie przeszkodziło w grze, którą prezentowali przed przerwą.

• Balenziaga uderza z dystansu i Rafael kapitalną interwencją przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Teraz to Athletic musi zaatakować. Gospodarze byli dotychczas w tym meczu znacznie lepsi, ale co z tego?

• Jorginho chciał zagrać za linię obrony, a Balenziaga wybił piłkę przed pole karne, gdzie dopadł do niej Hamsik i płaskim strzałem od słupka pokonał Iraizoza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Marek Hamsik!

• Rozpoczynamy drugą połowę w Bilbao!

• W pozostałych meczach do przerwy:

• Arsenal - Besiktas 1:0 (dwumecz 1:0)
    • Malmoe - Salzburg 2:0 (3:2)
    • Ludogorec - Steaua 0:0 (0:1)
    • Bayer - Kopenhaga 3:0 (6:2)
  • Niezła intensywność tego spotkania, ale bramek nie mamy. 0:0 obecnie premiuje gospodarzy, którzy są także lepszym zespołem dotychczas w tym spotkaniu.

• Koniec pierwszej połowy.

• Baskowie przerwali kontratak Napoli. Faulowany Higuain jeszcze zbyt głośno protestował i obejrzał żółtą kartkę.

• Athetic Bilbao - NapoliAthetic Bilbao - Napoli

• Rzut rożny dla gospodarzy po akcji Susaety.

• Żółta kartka dla Ghoulama za faul.

• Rzut rożny dla Athelticu, ale piłka wybita, a uderzenie sprzed pola karnego utknęło w gąszczu nóg w polu karnym.

• Benat zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale ponad bramką!

• Żółta kartka dla Susaety, za faul taktyczny po jego stracie

• Ależ okazja Bilbao! Laporte mając przed sobą pustą bramkę fatalnie przestrzelił!

• Ależ pomyłka Gurpegiego! Doskonałe dośrodkowanie na piąty metr, ale Gurpegi fatalnie spudłował!

• Gospodarze utrzymywali się przy piłce pod bramką Rafaela, ale cała akcja zakończyła się mocno niecelnym strzałem.

• Dwukrotnie w jednej akcji faulowany był Muniain, ale zawodnicy Napoli nie zobaczyli żółtej kartki.

• Iraizoz poślizgnął się na mokrej murawie, ale nie skończyło się to bramką. Chwilę później próbę zaskoczenia golkipera Basków podjął Higuain - bezskutecznie.

• Wypełniony po brzegi stadion Athletiku, ale gospodarze na razie nie kwapią się by uszczęśliwić swoich fanów.

• Dość wyrównany początek spotkania, obydwa zespoły starają się grać ostrożnie i asekuracyjnie.

• Hamsik pomknął skrzydłem, dostrzegł kolegę w polu karnym, dokładnie dograł mu piłkę ale Higuain fatalnie przestrzelił.

• Pierwsze minuty zdecydowanie na korzyść gospodarzy, ale Napoli stara się nie ustępować.

• Pierwszy atak gospodarzy, którzy próbowali zaskoczyć rywala akcją skrzydłem. Grę wznowi jednak Rafael.

• GRAMY!

• Imponujące San Mames!

• Przed pierwszym gwizdkiem arbitra zapraszam jeszcze do lektury zapowiedzi, której autorem jest Filip Błajet - KLIK!

• W pierwszym meczu padł remis 1:1. Bramki strzelali wtedy Iker Muniain i Gonzalo Higuain. Przed rewanżem w lepszej sytuacji wydają się być gospodarze, którzy na własnym stadionie grają bardzo skutecznie i nie zwykli tracić tu ligowych punktów.

• Witamy i zapraszamy na relację LIVE ze spotkania czwartej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. W jednym z ciekawszych meczów zmierzą się dziś Baskowie z Bilbao i Włosi z Neapolu. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko?