FK Astana

0

• Koniec meczu! Atletico bardzo pewnie pokonuje Astanę 4:0!

• Trzy minuty doliczone.

• Po podaniu w pole karne Juanfrana, stoper Astany uprzedził Fernando Torresa przed bramką, ale tak nieszczęśliwie, że umieścił piłkę we własnej siatce!

• GOOOL! Samobój Dedeczki!

• Pięć minut do końca tego spotkania. Nic tu już się nie może zmienić.

• Trzecia zmiana wśród gości. Kożamberdy za Mużikowa.

• Jeszcze jeden pojedynek Fernando Torresa z Nenadem Ericiem, raz jeszcze lepszy golkiper Astany!

• Zmiana w Astanie. Schodzi Szczetkin, wchodzi Kulbekow.

• Correa efektownie wpadł z piłką w pole karne, ale podał już niedokładnie. Nie było dobrej okazji dla gospodarzy.

• Świetna sytuacja dla Atletico, ale po kolejnej szybkiej kontrze Fernando Torres przegrywa pojedynek z Nenadem Ericiem!

• Gospodarze pewnie kontrolują boiskowe poczynania i zmierzają bezpiecznie po trzy punkty. Zwycięzcę tego meczu już znamy - to nie ulega wątpliwości.

• Szansa dla Olivera Torresa! Młody wychowanek Atletico znowu znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale teraz uderzył obok bramki!

• Fernando Torres zastępuje Jacksona Martineza.

• Pikalkin zmienia Żukowa.

• Blisko gola dla gości! Potężny strzał Kethevoamy z kilkunastu metrów kapitalnie broni Oblak!

• W ostatnich pięciu minutach działo się bardzo niewiele, aż wreszcie błyskawiczny kontratak i asystę Gabiego wykorzystał rezerwowy Oliver Torres, który ładną podcinką nad bramkarzem podwyższył prowadzenie Atletico!

• GOOOOLLL! Oliver Torres!

• Druga zmiana wśród gospodarzy. Correa za Griezmanna.

• Atletico jest już znacznie spokojniejsze niż w pierwszej połowie. Czyzby Colchoneros zbierali siły już na niedzielny pojedynek ligowy z Valencią?

• Akcja Astany zakończona płaskim uderzeniem zza pola karnego Kabanangi, które ledwo dotoczyło się do Oblaka.

• Achmetow ogląda żółtą kartkę za faul na Juanfranie.

• Strzał z dystansu Żukowa wyraźnie minął bramkę Atletico.

• W przerwie Tiago został zastąpiony przez Olivera Torresa.

• Wznawiamy grę w Madrycie!

• Koniec pierwszej połowy! Atletico bardzo pewnie prowadzi z Astaną 2:0 po bramkach Saula Nigueza i Jacksona Martineza.

• Teraz z dystansu potężnie uderza Siquiera, ale też wysoko w trybuny Vicente Calderon!

• Centra Jacksona Martineza z prawego skrzydła dociera na głowę Griezmanna, ale Francuz uderza prosto w ręce Ericia!

• Mogło być 3:0! Po dośrodkowaniu Juanfrana z bliska główkuje Martinez, ale Erić świetnie odbija piłkę!

• Teraz więcej przy piłce mają okazję się utrzymać piłkarze z Kazachstanu, ale nie udaje im się przedrzeć pod bramkę Oblaka.

• Przewaga Atletico w tym meczu nie ulega dyskusji. Wszystko wskazuje na to, że będzie to gra Astany o jak najniższy wymiar kary.

• W Stambule Galatasaray prowadzi z Benficą 2:1 po bramce Podolskiego.

• Tym razem już nie ma wątpliwości! Jackson Martinez dość przypadkowo otrzymuje piłkę w polu karnym, obraca się z nią i dość szczęśliwie z kilkunastu metrów pokonuje Ericia!

• GOOOLL!!!! Jackson Martinez!

• Jeszcze jeden rzut rożny, znowu piłka w siatce Astany, ale tym razem w zamieszaniu podbramkowym Griezmann był na spalonym! Sędzia nie uznaje tego gola! Dobra decyzja!

• Sprytnie rozegrany rzut rożny przynosi płaskie, techniczne uderzenie z bliska Saula Nigueza, które wreszcie otwiera wynik tego spotkania! 1:0!

• GOOOOL! Saul Niguez!

• Strzał głową Griezmanna świetnie broni Erić!

• Rzut rożny dla Atletico tym razem nie przyniósł zagrożenia dla bramki Astany.

• Dośrodkowanie Siqueiry z lewego skrzydła w kierunku Martineza, jednakże zbyt mocne i piłka dla gości.

• W Stambule tymczasem Galatasaray remisuje z Benficą 1:1.

• Przyciska Atletico! Wejście w pole karne Saula i strzał z ostrego kąta w boczną siatkę!

• Zamieszanie w polu karnym Astany, ostatecznie przewrotką uderza Griezmann, ale ponad bramką!

• Kolejny korner dla Atletico kończy się strzałem głową Godina, ale ponownie Urugwajczyk uderza w ręce Ericia!

• Okres gry w środku pola. Przewagę w posiadaniu piłki ma Atletico, jednak bez wymiernych rezultatów.

• Dziesięć minut gry za nami, na razie jest to zaskakująco wyrównane widowisko. Warto dodać, że na prawej obronie Astany gra dzisiaj były gracz Korony, Abzał Beisebiekow.

• W odpowiedzi Kethevoama uderza w akcji indywidualnej z daleka ponad bramką Oblaka.

• Rzut rożny dla Atletico. Po centrze Gabiego celnie główkuje Godin, ale łapie piłkę Erić!

• Korner dla Astany kończy się z kolei interwencją Tiago. Gościom udało się za to powstrzymać groźnie zapowiadającą się kontrę gospodarzy.

• Po centrze Gabiego nie było strzału na bramkę Astany, ale jeszcze piłka trafiła do Jacksona Martineza, który z kilkunastu metrów uderzył ponad poprzeczką!

• Atletico tymczasem zdobywa pierwszy w tym meczu rzut rożny.

• Mamy już gola, ale w drugim meczu tej grupy. Galatasaray już przegrywa z Benficą 0:1.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn wyszli już na plac gry. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Sędzią tego meczu będzie Białorusin Aleksiej Kulbakow, który prowadził chociażby mecz eliminacji do Euro 2016 pomiędzy Polską a Gruzją (4:0) w Warszawie.

• Ławka rezerwowych Astany: Wladimir Łoginowski, Żakip Kożamberdy, Igor Pikalkin, Birżan Kułbekow.

• Ławka rezerwowych Atletico: Miguel Angel Moya, Filipe Luis, Jose Gimenez, Koke, Oliver Torres, Fernando Torres, Angel Correa.

• Znamy składy wyjściowe obu zespołów, które prezentujemy obok! Przed kluczowym meczem w lidze Kazachstanu, trener gości zostawił w kraju aż sześciu swoich podstawowych zawodników, w tym Rogera Canasa, byłego gracza Jagiellonii Białystok.

• Po pierwszych dwóch kolejkach liderem grupy C jest Benfica, która ma sześć punktów. Drugie jest Atletico z trzema oczkami na koncie, a po punkcie mają Galatasaray oraz Astana. Nie da się ukryć, że dla Los Colchoneros dwumecz z kopciuszkiem Champions League jest okazją do tego, aby szybko zapewnić sobie awans do fazy pucharowej. Aby tak się stało, zespół Diego Simeone musi dzisiaj wygrać.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu grupy C piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym Atletico Madryt zmierzy się z Astaną.